УраганнаЯ• 09 мая 2015
дівчатка, у що будете одягати своїх синочків на випускний в садочку
Я ще нічого не купувала ось думаю що краще буде на 22 травня і з взуття що взяти це ж напевно дуже тепло буде
Та никада в жизни• 09 мая 2015
Мы в школу не идем! но выпускной будет, хочу одеть желтую рубашку , синие скини и кеды! но с удовольствием послушаю в чем будут другие, нам 5.5 лет
УраганнаЯ
• 09 мая 2015
Ми також в школу не йдемо тому спеціально щось купувати не охота, думала джинси сорочку і мокасини , у нас всі в костюмах))
УраганнаЯ
• 09 мая 2015
Я дуже хотіла одні кеди на нексті та поки думала розібрали такий літній варіант щоб потім ще взувати, покажіть що ви будете брати
Та никада в жизни• 09 мая 2015
Очень красиво( как по мне ) здесь девочка выставляла красная рубашка в клетку красные узкие брюки и бабочка!