ФФФФристайла• 12 мая 2015

дівчата що це за висипка у дитини

Малий був 2 дні у бабусі, годину тому чоловік привіз додому. Бачу що малий не такий як звичайно. , прилягає, каже трошки голова болить і тошнить. Годину полежав, 10 зв вирвав і зявилася якась така висипка на лиці біля очей, носа. Ацнтон міряла нормальний
Lumino4ka• 12 мая 2015
Может капилляры полопались? У меня во время токсикоза так было.

автор ФФФФристайла • 12 мая 2015
Цяточки маленькі під очима
Воленс-неволенс• 12 мая 2015
Температура є
Без комплексов• 12 мая 2015
Может аллергия?
Дадосвидания• 12 мая 2015
Не сотрясение? спросите падал ли? ударялся?
Рвота не есть хорошо
автор ФФФФристайла • 12 мая 2015
температури немає горло не болить
Воленс-неволенс• 12 мая 2015
Якщо є температура і рвота + головниль біль, краще переїтьте до лікарні, щоб вночі швидку не визивати, я вас не лякаю
Тенюшка• 12 мая 2015
Автор, вызовите скорую. От госпитализации всегда можете отказаться, но осмотр врача сейчас ребенку необходим, чтоб исключить очень нехорошее заболевание.
автор ФФФФристайла • 12 мая 2015
Малий цілий день бігав в селі на дворі був активний. , по дорозі і машині заснув. Думаю може від перезбудження бути така реакція

волосатое стекло• 12 мая 2015
Ответ дляФФФФристайла
Цяточки маленькі під очима
это похоже от рвоты, но лучше показать врачу
волосатое стекло• 12 мая 2015
похоже что сосудики полопались, у нас так бывало когда подавится и рвота, но врач не помешает