Altana_rialta• 14 мая 2015

Куда и как можно БЮДЖЕТНО поехать с ребенком летом (1,2-1,5 года)

Собственно вопрос. Жутко хочется отдохнуть, машины нет, больших денег тоже. Отдых на даче отпадает, свекровь скажет "зачем вам дача, если у нас частный дом", а у них я с ребенком даже погулять нигде не могу (слишком советов-запретов много).
Турция и прочие Египты вне бюджета.
Одесса и пр. пугают переездом и реакцией окружающих (ре засыпает только с плачем).
Палатка и Десна, с транспортом типа велосипед? Но ночевка в палатке... стремно, опыта нет с ребенком
автор Altana_rialta • 14 мая 2015
Ответ дляcytryna
А в нічному поїзді легше їхати :) я завжди вибираю якраз такі поїзди, де поменше треба дитині нудитися в денний час. От до Івано-Франківська (якщо Карпати) можна виїжджати о дев’ятій вечора з Києва, а прибуття - 9 ранку. Тобто зайшли в поїзд, поклали одразу дитину спати, зранку проснулася - вийшли з поїзда :) Або є ще один поїзд - о 7 вечора виїжджає з Києва, прибуття - 5:30 ранку. В цьому варіанті треба дитину 2-3 години розважати. Я своїм дозволяю бігати туди-сюди, бо зазвичай у вагоні є й інші дітки, от всі дружно і бігають :) беру, звичайно, іграшки, мультики на планшеті чи нетбуці, малювати...
Якось ми їхали таким поїздом, що прибував аж о 13 дня. Оце було важко!!! Тому вибирайте поїзди з нічним переїздом і мінімумом денних годин.
Хм... а интересная мысль, я как-то на Франковск не смотрела, а на Львов все поезда очень рано прибывают.
Вы ездили купе или плацкартом? Ну и посоветуйте, как в Карпаты ехать - искать по тырнетам отельчик или на месте ’газду’? Ни разу не была...
cytryna• 14 мая 2015
Ответ дляAltana_rialta
Їздили завжди в купе.
А з вокзалу в Івано-Франківську часто господарі готельчиків забирають туристів своїм транспортом за додаткову оплату. До Карпат з вокзалу ще годину-півтори на машині їхати. Я родом звідти, тому ніколи спеціально готельчики не шукала :) Думаю, ліпше глянути наперед в інтернеті, щоб принаймні орієнтуватися, куди саме їхати :) Можете глянути на сайті Карпати.інфо, там багато варіантів
cytryna• 14 мая 2015
В карпатах оце готельчик знайомих http://www.karpaty.info/ua/uk/if/nd/delyatyn/house...
Ще щодо бюджетного відпочинку, можу порекомендувати на морі в Одеській області недорогий варіант, поїздом їхати стільки ж, як і до Карпат. Коштує на одну людину проживання (санвузол, кондиціонер, холодильник)+ харчування (3 рази) в червні за 8 днів 1700 грн. в липні - 1900 за 8 днів. Молдавська база, тому ціни дешевші :)
автор Altana_rialta • 17 мая 2015
Ответ дляcytryna
Спасибо, на море наверно все таки рано, смена климата как-никак. А в Карпаты очень хочется. Расскажите, как-откуда ехать, посмотрела на отельчики - трансфер то из Трускавца то из Яремчи... Хочется как то сузить район поисков куды ехать (погулять по горам, посмотреть на красивости). Файну Хату запомнила, но им звонить надо о ценах (на сайте от,... а до.. не указано)
cytryna• 18 мая 2015
Ответ дляAltana_rialta
Якщо їхати з Івано-Франківська, то краще вибирати такі села в Карпатах: Яремче (але воно таке дуже туристичне, з одного боку добре, цивілізація, все є, але місцеві їдуть дальше в гори, щоб відпочити від міста :)), Ворохта, Микуличин (уже тихіші, далі в гори), Татарів, Поляниця (там Буковель). Ще дуже гарно у Верховинському районі, але це дальше, думаю, Вам з дитиною буде задалеко їхати.
Особисто я люблю Ворохту з цих ближчих карпатських сіл :) Але в Яремчі, напевно, буде більше розваг, як для першого разу :) вибирайте...
Трансфер просіть з Івано-Франківська, бо далі Ви поїздом не заїдете.. Хіба на автобусі чи маршрутках. Зрештою, якщо немає трансфера, там прямо на вокзалі під поїздом приватні таксисти пропонують трансфер в гірські села, хоча це може бути дорожче, треба торгуватися з ними.
автор Altana_rialta • 18 мая 2015
Ответ дляcytryna
Спасибо, значит, буду ориентироваться на Ворохту. Цивилизованные развлечения на и не по карману, и не по душе. Нам бы отдохнуть от всех, и ребенка не замучить. А еще подскажите, у них сезон считается только зима, или июль-август тоже идут как ’высокий сезон’? (Отдых позволим себе из мужниной подработки, а она нерегулярно деньгами радует, хочется по сезону понимать)
cytryna• 18 мая 2015
Ответ дляAltana_rialta
ну просто взимку один сезон (лижний), літо-осінь - просто гірський відпочинок :)
влітку там прохолодніше, аніж в Києві, наприклад. В червні взагалі буває вечорами так прохолодно, що треба одягати курточку. та й в липні і серпні ввечері нема спеки. І вдень помірно, не дуже жарко, зазвичай. Осінь гарна в Карпатах, але погода мінлива. Я люблю липень-серпень в Карпатах, бо всюди душно, а там так легко і свіжо :)
У Ворохті для діток може бути таке ще цікаво:
- є дуже довга канатна дорога (з кріслами :)), хвилин 15-20 піднімаєтеся на ній на гору, краєвиди дуже гарні, захоплює. Потім там на горі можна погуляти по лісі, позбирати ягоди, покататися на кониках, просто собі полежати на поянці серед гір :)) а тоді знову спуститися на канатній дорозі назад в село.
- ще там є база з велетенськими трамплінами, де часто тренуються спортсмени, дітям дуже подобається за цим спостерігати, це неймовірно цікаво :)
- річка у Ворохті теж є, але гірські річки незвично холодні для немісцевих людей. я з тих країв, то в принципі спокійно купаюся у воді такої температури, але чоловік і київські друзі навіть зайти у воду не могли :) хіба так - камінчики з дитиною у воду покидати :)))
- від Ворохти найближче до Говерли, але не думаю, що Ви з дитиною туди підете. Просто можете на майбутнє мати на увазі, з Говерли, звичайно, - незабутні краєвиди і враження :)
автор Altana_rialta • 18 мая 2015
Ответ дляcytryna
Сезон интересует в плане цен :) В несезон они всегда ниже.
Лошади - это мнееееее! Согласна даже на гуцула :))) мелкопоневидного
Говерла??? ММММ.... А я б сходила. Слинг или рюкзачок + меняться по дороге... сколько по времени это? подъезжать надо?
cytryna• 18 мая 2015
Ціни високі тільки взимку, особливо на свята. Влітку наче однорідно нижчі, незалежно від місяців :)
На Говерлу я ходила двічі, але кожного разу казала собі, що більше не піду :) Важко було. А я йшла зовсім без будь-якого вантажу. Тому з дитиною б не пішла. До Говерли від Ворохти десь кілометрів 15 треба під’їхати до підніжжя. А тоді десь 2,5 години вверх лізти. І десь 1-1,5 вниз. Але, звичайно, колись хоч раз в житті туди варто вилізти :)
автор Altana_rialta • 19 мая 2015
Ответ дляcytryna
Оказывается из Киева до Ворохты можно поездом прямым доехать :)))457 Киев-Рахов
cytryna• 19 мая 2015
точно, можна, я ніколи ним не цікавилася, бо у нас батьки в Івано-Франківську, ми все одно спочатку до них заїжджаємо :)))
тоді взагалі зручно Вам буде!