Петя-петушок• 19 мая 2015

Харчування дітей учасників АТО в садочку. Київ, безкоштовне?

Ось все питання, чула що безкоштовно, а у нас в садочку мовчать, кажуть що ще не має розпорядження
Кокосиха• 19 мая 2015
мы платим за все как и все. даже на ремонт долг сдали (который сделали и оговорили задолго до нашего прихода)

Пишущаяся• 19 мая 2015
мы в 213 школе платим.
Пишущаяся• 19 мая 2015
Ответ дляКокосиха
Я на фонд школы не сдаю.Купила мужу форму за 2000т.еще сдавать.
Кокосиха• 19 мая 2015
Ответ дляПишущаяся
какую форму?
Пишущаяся• 19 мая 2015
Ответ дляКокосиха
какую форму?
Он в АТО не дали летней формы.
Кокосиха• 19 мая 2015
Ответ дляПишущаяся
Он в АТО не дали летней формы.
летней за 2000
Пишущаяся• 19 мая 2015
Ответ дляКокосиха
летней за 2000
Да!он сам купил(она иностранная).
Бритоножка• 19 мая 2015
автор, в школі на початку року відмінили пільги, як в саду - не знаю.
Ягодка опять• 19 мая 2015
в Днепропетровске точно за питание не платят дети участников АТО,только нужно копию приказа отдать в сад или школу

Пишущаяся• 19 мая 2015
Ответ дляЯгодка опять
У нас
Бритоножка• 19 мая 2015
Ответ дляПишущаяся
Да!он сам купил(она иностранная).

краще самому купити - я згодна.
Пишущаяся• 19 мая 2015
Ответ дляБритоножка

краще самому купити - я згодна.
если не дали,что будет голый.
Ягодка опять• 19 мая 2015
Ответ дляПишущаяся
У нас

а вы пробовали принести приказ?руководство же сада,школы не будет за вами бегать...
Бритоножка• 19 мая 2015
Ответ дляПишущаяся
если не дали,что будет голый.

буде в некомфортній мучитися.
Пишущаяся• 19 мая 2015
Ответ дляЯгодка опять

Носила.Сказали нет
Пишущаяся• 19 мая 2015
Ответ дляБритоножка

буде в некомфортній мучитися.
В прошлом году такую дали,что парила.
автор Петя-петушок • 19 мая 2015
Ответ дляБритоножка

я працюю в школі, учні 5-11 класів, діти учасників АТО з травня харчуються безкоштовно, це 100% ще у нас біти чиї батькі в АТО звільнені від благод. внесків.
нам всім заст. директора сказала запитати у своїх дітей, чи може у когось батьки служать, тоді потрібно принести копію довідки, або посвідчення УБД і заяву і все безкоштовне харчування, а у садочку де ходить моя дитина глухо, хоч в розпорядженні кмда вказано на пільгу для дітей дошк. віку на харчування в садочку
Бритоножка• 19 мая 2015
Ответ дляПетя-петушок

яке місто?
Пишущаяся• 19 мая 2015
Ответ дляПетя-петушок

Яка школа?Меня замучили 213 школа.

Бритоножка• 19 мая 2015
а Київ, з травня, ясно.
ПоЗиТиВнАя• 19 мая 2015
Молчат конечно...Вам нужно в районо (нам там помогли устроиться в садик ) муж военнослужащий но не АТо....А Вам тем более должны быть льготы! Сами знаете что им выгоднее отвертеться...(
Ягодка опять• 19 мая 2015
Ответ дляПишущаяся
Носила.Сказали нет
может у вас частная школа?если нет,тогда идите в администрацию,и узнавайте,почему так...?это ваше право не платить за питание,пока отец ребенка в АТО.
Пишущаяся• 19 мая 2015
Ответ дляЯгодка опять
Я не плачу.А ходить не буду.Мужа ранило еще платить.
автор Петя-петушок • 19 мая 2015
Ответ дляБритоножка

яке місто?

київ
автор Петя-петушок • 19 мая 2015
Ответ дляПишущаяся
Яка школа?Меня замучили 213 школа.
Цитата:
Яка школа?Меня замучили 213 школ
Троещина
Пишущаяся• 19 мая 2015
Ответ дляПетя-петушок
Цитата:
Яка школа?Меня замучили 213 школ
Троещина
Лесной.
Пишущаяся• 19 мая 2015
Я с сентября займусь.Муж УБД.
автор Петя-петушок • 19 мая 2015
Ответ дляПишущаяся
Я с сентября займусь.Муж УБД.

для дітей учасників УБД, передбажено пільга на харчування в дошк. навч. закладах, позачергове влаштування в дошк. навч заклад, безкоштовне харчування учнів 5-11 класів, і оздоровлення, це розпорядження я особисто читала в нашого заступника дир. (це для Києва)
Пишущаяся• 19 мая 2015
Ответ дляПетя-петушок

Спасибо!Куда мне обратится?
автор Петя-петушок • 19 мая 2015
Ответ дляПишущаяся
Спасибо!Куда мне обратится?

я як класний керівник, сама запитувала чи немає у нас в класі батьків УБД, і просила принести копію корочки убд, або копію довідки про участь в ато, і заяву від батьків, якщо у вас в школі цим не займаються, самі підіть до заст. директора хто займається харчуванням, візьміть відразу копії, і кажіть, що уже учні деснянського району харчуються безкоштовно
в школі чужим кажу про безкоштовне, а для своєї дитини ще нічого не можу зробити, в садочку кажуть нема розпорядження, але у садках там свої заморочки, ще щось мутять