Петя-петушок• 19 мая 2015

Харчування дітей учасників АТО в садочку. Київ, безкоштовне?

Ось все питання, чула що безкоштовно, а у нас в садочку мовчать, кажуть що ще не має розпорядження
Пишущаяся• 19 мая 2015
Ответ дляПетя-петушок

я як класний керівник, сама запитувала чи немає у нас в класі батьків УБД, і просила принести копію корочки убд, або копію довідки про участь в ато, і заяву від батьків, якщо у вас в школі цим не займаються, самі підіть до заст. директора хто займається харчуванням, візьміть відразу копії, і кажіть, що уже учні деснянського району харчуються безкоштовно
в школі чужим кажу про безкоштовне, а для своєї дитини ще нічого не можу зробити, в садочку кажуть нема розпорядження, але у садках там свої заморочки, ще щось мутять
У нас КК просто наплевать.

автор Петя-петушок • 19 мая 2015
Ответ дляПишущаяся
У нас КК просто наплевать.

і я не всім батькам подобаюсь, але мені сказала адміністрація запитати, значить потрібно запитати, ідіть до заступника дир.
у нас декілька раз перепитували, чи є у нас в класах діти учаснів ато
Пишущаяся• 19 мая 2015
Ответ дляПетя-петушок

Пойду с сентября.Я даже зимой факс отправляла в освіту(там подруга работает)сказала льгот-нет.
Пишущаяся• 19 мая 2015
Ответ дляПетя-петушок

Там мне сдавать или нет?
Кляйн• 19 мая 2015
киев, с мая месяца только началось.копии УБД было недостаточно, сказали в школе надо принести справку с военкомата, что именно участник АТО, а не Афгана, например. Потом моих детей за руку в столовку отвели питаться. никаких заморочек и взяток, тоже классная руководительница позвонила.

ОФФ)А форму, да сначала за свои покупали. Зимнюю только в феврале выдали,когда будет летняя, можно догадываться.
автор Петя-петушок • 19 мая 2015
Ответ дляПишущаяся
Там мне сдавать или нет?
Цитата:
Там мне сдавать или нет?[
не підскажу
про безк. харчування це тільки зараз прийняли це рішення
Пишущаяся• 19 мая 2015
Ответ дляПетя-петушок
Цитата:
Там мне сдавать или нет?[
не підскажу
Спасибо от души.
Хай Бог хранить Вас.
автор Петя-петушок • 19 мая 2015
Ответ дляКляйн

а ви носили довідку про реєстрацію київську? а то мені в садочку завідуюча сказала, що це тільки для киян, а у нас реєстрація з жит.обл, мов каже, це ж з київського бюджету гроші, тобто тільки для киян, а я подумати не плачу податки в київський бюджет (працюю в школі, вчителем), получається пролітаю з цією пільгою, хоч по місцю реїстрації вже б раніше користувалася цією пільгою, не знаю куди, до кого ідти розбиратися????
автор Петя-петушок • 19 мая 2015
Ответ дляКляйн

а фонді шкільні ви платите?