Рву и мечу• 20 мая 2015

Комісія Привату

Дівчата, перекидала сьогодні 300 грн. з кредитки на зарплатну карту через Приват-24. Написало, що комісія буде 1.50, зняло 12 грн.
Яка має бути комісія, хто знає? Чи має значення, на яку карту ти перекидаєш: на зарплатну чи на соціальну?
Дякую!
Mirrra• 20 мая 2015
Похоже, что Вы с кредитных средств перекидывали, комиссия 4%
автор Рву и мечу • 20 мая 2015
Ответ дляMirrra

Так, саме з кредитних.
Я кредиткою практично ніколи не користуюся, тому далека від цих питань. Треба було за вагу заплатити терміново посереднику, налічка була, на карті не було.