Жена миллионера• 25 мая 2015

форма 4, здаємо чи ні?

Сьогодні записалась все-таки пройти реєстрацію, адже закон досі не підписав Президент. Ви також ще здаєте?
Без Баяна• 25 мая 2015
Форму 4 подают юрлица, у которых учредители юрлица. Простояла 2 дн в очереди , на 3-ф позвонил юрист и сказал, что закон принят.
Без Баяна• 25 мая 2015
’на 3-й’ - так правильно.
автор Жена миллионера • 25 мая 2015
это тогда, что ажиотаж еще остался, у нас упорно сегодня стоят, закона не видно только проэкт принят депутатами
Злюка-закусюка• 25 мая 2015
сегодня последний день.
Без Баяна• 25 мая 2015
Ответ дляЖена миллионера
’2896 Д Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи’ 21.05.2015 17:39:34 Поіменне голосування про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи (№2896) - за основу та в цілому За-267 Проти-0 Утрималось-1 Не голосувало-65 Рішення прийняте ’2) юридичними особами, учасниками яких є виключно фізичні особи, якщо кінцеві бенефіціарні власники (контролери) таких юридичних осіб збігаються з їх учасниками. У цьому випадку учасники – фізичні особи є бенефіціарними власниками (контролерами) такої юридичної особи.’

Источник: http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=170836&...
© Buhgalter911.com
автор Жена миллионера • 25 мая 2015
так это вроде и ясно - что продлили на 4 мес., и если учредитель физ. лицо, тоже не сдается, но почему то все еще занимают очередь и сдают.
Без Баяна• 28 мая 2015
Ответ дляЖена миллионера
занимают по разным причинам.
1.я не могла подать ф 6.
2. Юристы зарабатывают на необознанности людей т сдают дальше.
перерегисрация документов.
закрытие ФОП.
всегда очереди.