знайшла на сайті балетки симпатичні,читаю описанняю Написано 36,5 - 37 розмір, довжина стельки 24 см. Написано що вони без каблука,виявилося що у них скрита танкетка,яку не видно на фото. Я замовила їх. прийшли вони,дивлюся а вони 38розмір,довжина стельки майже 25 см. Я повідомила продавця,а вона мені відповідає що гроші не поверне,а пропонує мені їх перепродать. Я попросила ще раз повернути гроші,а вона каже що і мене їх не має,я повернуть не можу. https://www.kidstaff.com.ua/user-625539.html . написала повідомлення адмінам,але відчуваю що толку не буде. Вона просто видалиться. Що робити в таких випадках?
Скрін копія розмови не прикріплюється.
0634422193• 27 мая 2015
Покупатель легко заводится, с полуоборота, этим манипулирует продавец. Но лучше бы он договорился изначально на определенную дату (удобную для себя) возврата средств.
0634422193• 27 мая 2015
Ответ длялюдочка21
Покупатель по-моему заведенная по умолчанию!
ну и продавец не подарок, которая оскорбляла первая
От всі пишуть про мене всілякі речі,навіть не вникаючи в те що я просила повернути і призначити дату і ніхто не розуміє,що коли я відкрила цю посилкеу я зрозуміла ’що це капец’. Я купую часто двічі в одного і того самого продавця і ніколи не траплялося мені таких історій. Ви мене осуждаючі бачили фото що я вилала. Ви бачили яка там набойки на підборах?? Чому продавець не вилала їх. Бо розраховувала втюхать і все. Я не вмію спілкуватися з аферистами. Продавець не хотіла мені повертати кошти і просто морочила голову щоб я дала реквізити,н називаючи конкрети . Ну я їй дала реквізити, а вийшло що іде предоплата. Вона хотіла щоб я їх перепродала...Я повторюю ще раз Я НЕ ПРОДАВЕЦЬ і не буду нічого перепродувати,бо я не вмію цього робити. Ви своїми коментами тільки давали їй фору,...Тільки чогось ніхто з вас не написав їй зауваження за ’щоб у тебе язик відсох,вишлю я тебе деньги-подавісь’ Ви реально вважаєте що це нормально? Знайдіть моє подібне повідомлення їй!!!!! Ви реально всі вважаєте що я така-сяка ,а продавець просто ЛЮКС???
Ответ длялюдочка21
а ви будете якою коли вас будуть розводити на гроші і впарювать вам фуфло?
Ви себе в такій ситуації уявить можете? Ви так спокійно скажите ’ок,детка, не хвилюйся я перепродам їх,навіть якщо не перепродам,я тобі дарую гроші..Будь счастліва’...Ви так скажите? Ви читали мою переписку з нею? ’заведенная в пол оборота,неадекват ’ -це покупець який просто вчасно перерахувала кошти,не морочила голову і просто возмутилася що їй впарили гавно.
Добре що ви всі такі спокійні і урівноважені))))) Ви молодці))))))) а я от таке неадекватне гавно,яке мало попрощатися з грошима і ще сказать ’давайте далі мене імейте,я це люблю’
Ответ длялюдочка21
Если вникнуть, то да,продавец да не права,что не согласилась на возврат изначально, но то как общается покупатель -это кошмар просто!Я такого еще не встречала!
покажіть мені повідомлення де я общаюсь’кошмар’ я вам пришлю ответку від продавця...а то щось ви обднобоко судите!
Ответ дляtrust me
Продавец не права, однозначно, и она это уже осознала, согласилась и принимает возврат (товар уже едет), и я верю, что она вернёт эти деньги, я и изначально в это верила, и всё равно она как человек намного человечнее некоторных, и я ей верю
Вона осознала після 10 годин вибивання з неї конкретики? Ви реально вважаете що вона йшла на контакт і все хотіла повернути? Ви це дійсно так вважаєте???? Ви вважаєте що я не давала їй умисно картку ?
(я перестаю вірити людям після цього...я реально сиджу і у мене волосся дибки)
Ответ дляLubaLitvishko
у меня дыбом от того, что есть такие черноротые, как Вы, реально вынудили это написать
, товар едет Продавцу, деньги скоро придут) Вам нечем дома заняться, хотите тут ещё и дальше со всеми грызца, ругаться и огрызаться?))) Это моё мнение, я имею на него право, Вы мне не пиятны, быдь Вы и 300 раз правы.
Zhanna1982• 27 мая 2015
Ответ дляLubaLitvishko
Ну Вы уже выслали балетки, вернет она Вам деньги, не нервничайте. вам же хуже от этого. Да, продавец более хладнокровно на все реагирует, просто люди разные, Вы более эмоциональна. Но вот еще вопрос: если Вы получили балетки и на почте увидели, что там ’капец’, почему сразу обратно не выслали, там бы она уже не отвертелась. Или Вы дома уже распаковали?
Ответ дляZhanna1982
я розпакувала після виходу з НП ,в машині...і куди мені відправлять? Це була не передплата. Якщо ви согласні втопити людину яка ПРАВА але вам не приятна, то мені з вами все ясно. Я не долар,щоб всім подобаться...але так писати ’ Вы мне не пиятны, быдь Вы и 300 раз правы.’ - це якось дуже ’фу’
Zhanna1982• 27 мая 2015
Ответ дляКонфиденциальность
читайте. и посмотрите на умение продавца провоцировать
Продавец хладнокровная, жесткая. Покупатель, наоборот, эмоциональна. Она в принципе не может поверить, что попала в такую ситуацию, поэтому так себя ведёт. Но многие вначале темы писали о вине обеих. То же самое и я написала, но Вы, почему-то считаете, что вина все же продавца полностью. Еще раз, лично мое мнение-обе виноваты
Ответ дляLubaLitvishko
Акелла промахнулся))))
Ответ дляtrust me
Акелла промахнулся))))
потанцюйте на моїй могилі,я ж вам не приємна,навіть якщо я права.
Zhanna1982• 27 мая 2015
Ответ дляLubaLitvishko
Почему Вы нападаете? Где я писала, что Вы мне неприятны? Или то, нравитесь Вы мне или нет? Это Вы себе придумали. Я просто уточнила, где Вы открыли посылку? Если около почты, то есть ведь в накладной и адрес. и телефон. Сразу бы позвонили продавцу, высказали свои претензии, и отправили бы обратно. Не вернула бы она деньги за пару дней-вот была бы тема совсем другая и не на 10 страниц, потому как аферистов действительно не любят, и не уважают
Ответ дляtrust me
поднимите глаза, Вы другому человеку ответили моей цитатой
у мене від тогт що такі люди є,які можуть топити іншого тільки із-за того ’ви мне не приятни’,просто дисонанс.....я реально не вірю в те що есть такі ’нелюди’. Я свого ворога буду рятувати якщо він буде в біді.
Ответ дляZhanna1982
Я випадкова нажала на вас,це адресувалося не вам.
Zhanna1982• 27 мая 2015
Ответ дляLubaLitvishko
Уже поняла.
Ответ дляLubaLitvishko
Вы часто противоречите своим словам, либо у Вас раздвоение личности, либо шизофрения, даже те люди, которые Вас изначально поддерживали перешли на нейтральную сторону, из-за того, что Вы неадекватно воспринимали их слова. Пишете в каждом посте о своей доброте, но не заметила я этого - одна ненависть, причём ко всем отписывающимся, не только к Продавцу, а потом ещё строите из себя жервту и типа не понимаете, почему от Вас отворачиваются люди. Будьте ДОБРЕЕ, не только на словах, фильтруйте мысли, посты, слова, эта ситуация яйца выеденного не стоит, закончилась хеппи эндом, это и изначально было ясно, что продавец НОРМАЛЬНЫЙ, просто изначально немного растерялся(может затупил даже, но ведь в итоге всё хорошо? Мне на Вашем месте было бы стыдно . хотя я ж не Вы.
Ответ дляtrust me
Да ви не я це точно,я не топлю людей. Ви це тояно не я.
Я вам попрошу едине,перестаньте мене вчити,добре? Ви ще мені оцінки поставте за помилки.
Напишіть мені хочаб одне повідомлення де ви написали ЩО ПРОДАВЕЦЬ не правий. Якщо для вас цей продавець НОРМАЛЬНИЙ,то я вам бажаю кожного дня зустрічати на своєму шляху іменно таких людей. Ви мені ні порад не дали,ви тільки те і зробили що продавець на 8 сторнці під моїм тиском і тиском дівчини з ніком 063’’’’’’’ погодилася повернути кошти. Якби ви і далі совітували я була б на стадії перемов.
Бажаю вам щасті і добра. ПОка)))
Ответ дляLubaLitvishko
Бажаю вам щасті і добра. ПОка)))
Люба , жду вменяемых комментариев с Вашей стороны на обвинения в мою сторону - ’Напишіть мені хочаб одне повідомлення де ви написали ЩО ПРОДАВЕЦЬ не правий.’ - читайте мои посты - 518, 238 ,165 , 172 , 185 , 191 , 195. Видисмо Вы уже настолько сами запуталисбь во всём, что готовы кусать любого, но у меня иммунитет на таких, я не обижаюсь.
Ответ дляZhanna1982
Я їй написала через 20 хв як отримала посилку. Відповідь була ’виставляйте на перепродажу’ Я відповіла що нічого виставлять не буду,просила повернуть гроші ,вона відповіла ’Продам -верну’ Для мене це не приємлємо. Для мене нормально що я перерахувала гроші зараніше, і мені прислали адекватну річ.
Люба, Вы там на треннинг собираетесь - - ’Семейные расстановки по Хеллингеру в Киеве с Романом Мельниченком.
Терапевтический тренинг для тех кто хочет качественно улучить свою жизнь, отношения с близькими, личные и профессиональные качества.’
Сходите, направьте эмоции в правильное русло
Zhanna1982• 27 мая 2015
Ответ дляLubaLitvishko
Я Вас понимаю, но уж очень агрессивно Вы здесь отвечали не только продавцу, но и девочкам. Ведь согласитесь, если бы Вы здесь вопрос не подняли, Вам бы ничего не вернули, и даже не пошли бы на контакт. А так, под натиском, есть сдвиги. Мнения у всех разные, но Вы должны прислушиваться к каждому, чтобы сделать какие-то выводы. Ведь Вы не будете отрицать то, что если бы не здешние читательницы, то балетки сейчас были бы у Вас на руках, а не в пути?
Ответ дляtrust me
Да но ви мене тут же звинуватили в неадекватності))) Ви мене почали звинувачувати що я не мала так писати...А як я мала писати,якщо я третій раз просила повернути кошти.
А ви задали питання хоча б собі ’Якби вам відповіли ’продам-поверну,ставте на перепродаж’ і тд.... От як ви реагували? Ну да,продавець нормальний коли написала на 8 сторінці ’Верну я тебе деньги,подавись ими’ ...Да,це нормально... Нормально ’щоб твій язик відсох’-це також нормально. Все нормально,тільки мої требування не нормальні. ...якось так виходить. Вам все буде нормальний,бо це ж мені пишуть,а я вам не приємна,тому я хоча б сто тисяч разів права,то це для вас буде чорним.
Ответ дляZhanna1982
А ви читали як мене продавець обзивала??? Ви читали все?)))))ПОчитайте. Це не нормально,коли продають товар який не відповідає опису ,більший на розмір ,не з того матеріалу ,а потім відмовляються повернути кошти.