знайшла на сайті балетки симпатичні,читаю описанняю Написано 36,5 - 37 розмір, довжина стельки 24 см. Написано що вони без каблука,виявилося що у них скрита танкетка,яку не видно на фото. Я замовила їх. прийшли вони,дивлюся а вони 38розмір,довжина стельки майже 25 см. Я повідомила продавця,а вона мені відповідає що гроші не поверне,а пропонує мені їх перепродать. Я попросила ще раз повернути гроші,а вона каже що і мене їх не має,я повернуть не можу. https://www.kidstaff.com.ua/user-625539.html . написала повідомлення адмінам,але відчуваю що толку не буде. Вона просто видалиться. Що робити в таких випадках?
Скрін копія розмови не прикріплюється.
Ответ дляНаДуша
какой маразм! уж лучше *безлад* в шкафу чем такая вавка в голове... и этот человек еще и садится за руль автомобиля...
Да,за кермом вже багато років))) І що з того))) І гаїшники не виписували жодного штрафу))))) Ну і що)))ПОвчіться в мене))) І Права здала сама,без взяток+ без жодної помилки)))
І чоловіка маю такого,що дай Боже кожній з Вас, дітей маю шикарних))) І будинок маю і квартиру і авто і друзів маю,і маю родину яка мене любить і поважає))))) Девочки,завідуйте молча)))))))))))
Ответ дляLubaLitvishko
да была б вы такая вся счастливая и довольная, не захлебывались бы тут ядом за 180 грн, и не проклинали всех и вся. А вообще мысли материальны, говорите вслух, проговаривайте))
Ответ дляrhonda
а ’зайшла до кожного на сторінку’ - это не ’нишпорення’??
Автор, вы больная. И ваша аферистка-мошенница-злодейка продавец в тысячу раз адекватнее, чем вы, хоть она и мерять не умеет. И я повторюсь: уже жалею, что была на вашей стороне и помогала вам вернуть деньги (вы так этого и не увидели и не оценили).
Це не нишпорення,бо я хотіла побачити чим займаються мої ’вчителі’...ви так гарно мене повчали,такі всі були МОРАЛЬНО правильні,що я вирішила глануть про вас більше інфо..Ви з по моїм ФБ вже нишпорите,скріни мої виставляєте))))) Це ж треба було передивитися ВЕСЬ ФБ такої ненависної вам особи)))) Це треба було так))) Ну що,глянули)))) Сподобалося???))
Я відрию вам секрет,у мене не тільки порядки дома,а і в авто ,на городі і в голові))))))))))))))) Чого і вам бажаю. Займіться своїм життям, а не сидіть на чатах)))
Хоча можливо (скоріше за все вам платять за це гроші...) Це називаються ’тролі’ які від кількості коментів отримують грошову винагороду)))
Щастя Вам.
Ответ дляrhonda
для мене це було діло принципу)))))))) Котику,я витрачаю в день більше чим 180 грн))))) І чого вам бажаю))))))))))))))))))
Ответ дляrhonda
Напишіть мені хочаб один комент з моїм ПРОКЛЬОНОМ))
Ви ж на моїх відповідях гроші заробляєте))) НУ давайте я вам премію сьогодні зроблю)))) Пишіть,чекаю там де прокльни)))))
Ответ дляLubaLitvishko
Щастя Вам.
Я? Вас? ненавижу? вы меня с кем-то перепутали? я вам помогала вернуть ваши деньги, а вы даже спасибо не удосужились сказать. На сим разрешите откланятся, вы больная, и очередной раз это подтвердили. Удачи вам в возвращении ваших денег.
Ответ дляrhonda
Добре що ви здорова))))))))))
Я вже бачила коментаторів які у мене коментували в інших дописах і скаргах...Я розумію хто ви такі)))
Ви працюєте на сайті і заробляєте на цьогму гроші))) Ви не даєте ніяких порад,тільки захламляєте все.
Продавець для вас нормальний? Бажаю тільки вам таких продавців!)))
Zhanna1982• 28 мая 2015
Ответ дляLubaLitvishko
Щастя Вам.
А ничего, что как Вы выразились, троли, помогли Вам в возвращении денег? Вы не цените то, что Вам пишут люди, не прислушиваетесь к ним, не делаете выводы и не воспринимаете никакую критику вообще. Общаетесь Вы, мягко говоря, неприлично. Ладно когда выражения не подбираете в общении с Вашим продавцом, но девочки здесь причем? У Вас принцип, наверное: кто не поддакивает мне, тот неправ и мой враг
Ответ дляZhanna1982
Я звернулася за порадою, що робить))) Мені почали писати що у мене не такий тон був з продавцем))) А нічого що продавець просила мене перепрродати свої балетки? Це нормально? Я вже попросила своїх друзів які мені дадуть повну інфу про неї хто і що вона))) Зараз наводять справки. Порада і допомога мають бути ПОРАДОЮ І ДОПОМОГОЮ а не повчаннями ’тон не такой ’ ПОлізли на мій ФБ,почали скріншоти виставлять мої))) Навіщо це робить. МОя сторінка публічна і я відповідаю за кожне своє слово.
Вам приємно було мати справу з таким продавцем якби ви у моїй ситауції опинилися))???)))
Я сказала нормально,що перепродувати я нічого не буду,поверніть кошти і все. На мою думку цього досить,щоб дать зрозуміть що я гратися не буду.
Ответ дляtrust me
я тоже это ещё вчера прочитала, да там много интересных комментариев ещё есть от ’доброго’ человека)))
ПОчитайте ще))))))))))))))))))) Там вам все ненависне і ’нє пріятноє’))) Скріни давайте))))))
Це мені пише порядна продавець))))))
NMarinaN
хватит лить на меня грязь! у тебя просто язык отсохнет так о людях говорить! высылай мой товар и жди свои деньги!
NMarinaN
Zhanna1982• 28 мая 2015
Ответ дляLubaLitvishko
Так Вам и советовали что делать, а Вы на личности перешли. Так не делается.Да, согласна, продавец не права, но Вы тоже. Можно ведь было по-тихому все решить. Для себя я сделала вывод, что Вы очень злопамятны, а это не лучшее качество человека. Зачем вам искать продавца? Что это даст? Я желаю Вам больше никогда не попадать в подобную ситуацию, потому что Вас здесь, по этой теме, многие запомнили и вряд ли согласятся помогать когда либо, будут обходить десятой дорогой. Пусть все уже закончится благополучно и Вы закроете тему, потому что те, кто изначально были за вас, поменяли свое мнение и если вдруг продавец не заберет посылку (возможен и такой вариант), то денег Вам не видать, хоть 100 тем создайте
Vikup@mail.ru• 28 мая 2015
Здравствуйте, я вам рекомендую не тратить нервы, куда то жаловаться нет смысла и админы и модераторы пишут, что ответственности они не несут, просто в следующий раз покупайте или наложкой или договаривайтесь заранее о возврате в случаи если не подойдет, у меня такие случаи были и не раз.
Lena_Lena123• 28 мая 2015
Ответ дляLubaLitvishko
Знаєте що для мене за гранню? Я зайшла до кожного на сторінку хто мене тут вчив як треба себе вести....я подивиася ваші об’яви і отримала шок... майже у кожного на задньому фоні ТАКИЙ безлад...Безлад в шкафах і на шкафах....
Блін ,ну це за гранню моєю. Дівчата,ви якщо повчаєте то будьте прикладом для інших... Я таких безладів у квартирі не те що не бачила а і уявить не могла собі.
Дівчата,дивіться на себе зробіть собі зауваження,тоді якось буде дихати легше))))))))))))
Грязь в квартирі і повчання етикету -це не по феншую))))))
оооо, как всё запущено
Добро пожаловать в ЧС
Vlada-Maria• 28 мая 2015
Ответ дляLubaLitvishko

Vlada-Maria• 28 мая 2015
Ответ дляLubaLitvishko
Мати Семенова