LubaLitvishko• 26 мая 2015

Продавец не хоче повертати гроші,що робить?

знайшла на сайті балетки симпатичні,читаю описанняю Написано 36,5 - 37 розмір, довжина стельки 24 см. Написано що вони без каблука,виявилося що у них скрита танкетка,яку не видно на фото. Я замовила їх. прийшли вони,дивлюся а вони 38розмір,довжина стельки майже 25 см. Я повідомила продавця,а вона мені відповідає що гроші не поверне,а пропонує мені їх перепродать. Я попросила ще раз повернути гроші,а вона каже що і мене їх не має,я повернуть не можу. https://www.kidstaff.com.ua/user-625539.html . написала повідомлення адмінам,але відчуваю що толку не буде. Вона просто видалиться. Що робити в таких випадках?
Скрін копія розмови не прикріплюється.
автор LubaLitvishko • 28 мая 2015
Ответ дляНаДуша

какой маразм! уж лучше *безлад* в шкафу чем такая вавка в голове... и этот человек еще и садится за руль автомобиля...

Да,за кермом вже багато років))) І що з того))) І гаїшники не виписували жодного штрафу))))) Ну і що)))ПОвчіться в мене))) І Права здала сама,без взяток+ без жодної помилки)))
І чоловіка маю такого,що дай Боже кожній з Вас, дітей маю шикарних))) І будинок маю і квартиру і авто і друзів маю,і маю родину яка мене любить і поважає))))) Девочки,завідуйте молча)))))))))))

НаДуша• 28 мая 2015
Ответ дляLubaLitvishko

rhonda• 28 мая 2015
Ответ дляLubaLitvishko

да была б вы такая вся счастливая и довольная, не захлебывались бы тут ядом за 180 грн, и не проклинали всех и вся. А вообще мысли материальны, говорите вслух, проговаривайте))
автор LubaLitvishko • 28 мая 2015
Ответ дляrhonda

а ’зайшла до кожного на сторінку’ - это не ’нишпорення’??
Автор, вы больная. И ваша аферистка-мошенница-злодейка продавец в тысячу раз адекватнее, чем вы, хоть она и мерять не умеет. И я повторюсь: уже жалею, что была на вашей стороне и помогала вам вернуть деньги (вы так этого и не увидели и не оценили).

Це не нишпорення,бо я хотіла побачити чим займаються мої ’вчителі’...ви так гарно мене повчали,такі всі були МОРАЛЬНО правильні,що я вирішила глануть про вас більше інфо..Ви з по моїм ФБ вже нишпорите,скріни мої виставляєте))))) Це ж треба було передивитися ВЕСЬ ФБ такої ненависної вам особи)))) Це треба було так))) Ну що,глянули)))) Сподобалося???))
Я відрию вам секрет,у мене не тільки порядки дома,а і в авто ,на городі і в голові))))))))))))))) Чого і вам бажаю. Займіться своїм життям, а не сидіть на чатах)))
Хоча можливо (скоріше за все вам платять за це гроші...) Це називаються ’тролі’ які від кількості коментів отримують грошову винагороду)))
Щастя Вам.
автор LubaLitvishko • 28 мая 2015
Ответ дляrhonda

для мене це було діло принципу)))))))) Котику,я витрачаю в день більше чим 180 грн))))) І чого вам бажаю))))))))))))))))))
автор LubaLitvishko • 28 мая 2015
Ответ дляrhonda

Напишіть мені хочаб один комент з моїм ПРОКЛЬОНОМ))
Ви ж на моїх відповідях гроші заробляєте))) НУ давайте я вам премію сьогодні зроблю)))) Пишіть,чекаю там де прокльни)))))
rhonda• 28 мая 2015
Ответ дляLubaLitvishko

Щастя Вам.

Я? Вас? ненавижу? вы меня с кем-то перепутали? я вам помогала вернуть ваши деньги, а вы даже спасибо не удосужились сказать. На сим разрешите откланятся, вы больная, и очередной раз это подтвердили. Удачи вам в возвращении ваших денег.

автор LubaLitvishko • 28 мая 2015
Ответ дляrhonda

Добре що ви здорова))))))))))
Я вже бачила коментаторів які у мене коментували в інших дописах і скаргах...Я розумію хто ви такі)))
Ви працюєте на сайті і заробляєте на цьогму гроші))) Ви не даєте ніяких порад,тільки захламляєте все.
Продавець для вас нормальний? Бажаю тільки вам таких продавців!)))
Zhanna1982• 28 мая 2015
Ответ дляLubaLitvishko

Щастя Вам.
А ничего, что как Вы выразились, троли, помогли Вам в возвращении денег? Вы не цените то, что Вам пишут люди, не прислушиваетесь к ним, не делаете выводы и не воспринимаете никакую критику вообще. Общаетесь Вы, мягко говоря, неприлично. Ладно когда выражения не подбираете в общении с Вашим продавцом, но девочки здесь причем? У Вас принцип, наверное: кто не поддакивает мне, тот неправ и мой враг
trust me• 28 мая 2015
Ответ дляrhonda
и еще маленький штришок к портрету доброй, отзывчивой и ни в коем случае не проклинающей Любочки
я тоже это ещё вчера прочитала, да там много интересных комментариев ещё есть от ’доброго’ человека)))
автор LubaLitvishko • 28 мая 2015
Ответ дляZhanna1982

Я звернулася за порадою, що робить))) Мені почали писати що у мене не такий тон був з продавцем))) А нічого що продавець просила мене перепрродати свої балетки? Це нормально? Я вже попросила своїх друзів які мені дадуть повну інфу про неї хто і що вона))) Зараз наводять справки. Порада і допомога мають бути ПОРАДОЮ І ДОПОМОГОЮ а не повчаннями ’тон не такой ’ ПОлізли на мій ФБ,почали скріншоти виставлять мої))) Навіщо це робить. МОя сторінка публічна і я відповідаю за кожне своє слово.
Вам приємно було мати справу з таким продавцем якби ви у моїй ситауції опинилися))???)))
Я сказала нормально,що перепродувати я нічого не буду,поверніть кошти і все. На мою думку цього досить,щоб дать зрозуміть що я гратися не буду.
автор LubaLitvishko • 28 мая 2015
Ответ дляtrust me

ПОчитайте ще))))))))))))))))))) Там вам все ненависне і ’нє пріятноє’))) Скріни давайте))))))
trust me• 28 мая 2015
’Я вже попросила своїх друзів які мені дадуть повну інфу про неї хто і що вона))) Зараз наводять справки.’
автор LubaLitvishko • 28 мая 2015
Це мені пише порядна продавець))))))
NMarinaN

хватит лить на меня грязь! у тебя просто язык отсохнет так о людях говорить! высылай мой товар и жди свои деньги!
trust me• 28 мая 2015
Ответ дляLubaLitvishko

хорошо видно?
Zhanna1982• 28 мая 2015
Ответ дляLubaLitvishko

Так Вам и советовали что делать, а Вы на личности перешли. Так не делается.Да, согласна, продавец не права, но Вы тоже. Можно ведь было по-тихому все решить. Для себя я сделала вывод, что Вы очень злопамятны, а это не лучшее качество человека. Зачем вам искать продавца? Что это даст? Я желаю Вам больше никогда не попадать в подобную ситуацию, потому что Вас здесь, по этой теме, многие запомнили и вряд ли согласятся помогать когда либо, будут обходить десятой дорогой. Пусть все уже закончится благополучно и Вы закроете тему, потому что те, кто изначально были за вас, поменяли свое мнение и если вдруг продавец не заберет посылку (возможен и такой вариант), то денег Вам не видать, хоть 100 тем создайте
rhonda• 28 мая 2015
Ответ дляtrust me
хорошо видно?

тссс, о нас сейчас справки друзья наводить начнут, мы же тут тролли кремлевские сидим
кстати (шепотом) а сколько вы уже заработали за сегодня? можно в личку))
trust me• 28 мая 2015
Ответ дляrhonda

боюсь даже называть эту ’непрілічную суму у вражеской валютє’
trust me• 28 мая 2015
’Мені тут пише одне чудо,щоб я вирішила свої проблеми в сім’ї ,бо я ходжу на тренінги сімейні.... ’ , Люба, ну Вы реально уже посмешищем стали местным

trust me• 28 мая 2015
’ЧУДО’ это типа я, камень в мой огород) С одной стороны смешно читать вАс, Люба, а с другой ведь грустно... понимаете почему?
Aloise• 28 мая 2015
ППЦ НЕ ДАЙ БОГ МНЕ ТАКОГО ПОКУПАТЕЛЯ!!!!
m.alleka• 28 мая 2015
Ответ дляLubaLitvishko
я вже три чи чотирі рази відправила своє фото. Я не знаю чому його не видно тут.

Вы меряете от 1см.А надо от 0 - тогда будет 24см
Vikup@mail.ru• 28 мая 2015
Здравствуйте, я вам рекомендую не тратить нервы, куда то жаловаться нет смысла и админы и модераторы пишут, что ответственности они не несут, просто в следующий раз покупайте или наложкой или договаривайтесь заранее о возврате в случаи если не подойдет, у меня такие случаи были и не раз.
rhonda• 28 мая 2015
Ответ дляm.alleka

нормально она меряет. Продавец неправильно измерил. Вы темку до конца читайте, не отвлекайтесь
m.alleka• 28 мая 2015
Ответ дляrhonda

да меня только переписка в шок повергла какой уж там дочитать...)))
rhonda• 28 мая 2015
Ответ дляm.alleka

неет, читайте-читайте)) только не пишите ничего - в тролли запишут, глазом не моргнете. Причем независимо от вашей позиции относительно темы вопроса))
Lena_Lena123• 28 мая 2015
Ответ дляLubaLitvishko

Знаєте що для мене за гранню? Я зайшла до кожного на сторінку хто мене тут вчив як треба себе вести....я подивиася ваші об’яви і отримала шок... майже у кожного на задньому фоні ТАКИЙ безлад...Безлад в шкафах і на шкафах....
Блін ,ну це за гранню моєю. Дівчата,ви якщо повчаєте то будьте прикладом для інших... Я таких безладів у квартирі не те що не бачила а і уявить не могла собі.
Дівчата,дивіться на себе зробіть собі зауваження,тоді якось буде дихати легше))))))))))))
Грязь в квартирі і повчання етикету -це не по феншую))))))
оооо, как всё запущеноДобро пожаловать в ЧС
Gifir• 28 мая 2015
И все это из-за 180грн.......................Автор можно вопрос?Просто для себя хочу знать Вы замужем?
Vlada-Maria• 28 мая 2015
Ответ дляLubaLitvishko

Vlada-Maria• 28 мая 2015
Ответ дляLubaLitvishko

Мати Семенова