19 июля 2015

Интимная переписка. Помогите!

Отдыхаю вместе с ребенком уже месяц, муж остался дома, приедем через неделю. Очень хочу секса!!! Что красиво написать ему по вайберу? Никогда не было интимной переписки, с чего начать, просветите пожалуйста!
Мексиканочка 19 июля 2015
так и написать ’ хочу тебя, мой сладкий ’
автор сЛАдКОежКА 19 июля 2015
Ответ дляМексиканочка
так и написать ’ хочу тебя, мой сладкий ’

Неинтересно
Залетная Я тут 19 июля 2015
интимное фото отправьте)
Рябушка Ку 19 июля 2015
Ответ длясЛАдКОежКА

Неинтересно
напишите ´чпок тебя’
Пусть волнуется, возбуждается
Нифига_ни_ни 19 июля 2015
привіт мій жаданий )
Моє серце і тіло хоче відчути ейфорію .і потребує твого тепла )Хочу щоб ти зробив зі мною сьогодні багато чого нового ,я була не дуже слухняна дівчинка накажи мене по повній програмі -я цього заслужила)
Майданщица 19 июля 2015
хочу тебя на большой кровати и в джакузи с шампанью,везде и по всякому)
я месяц в Одессе сидела--строчила своему такое))
на перроне меня ждали белые розы двухметровые,детей--к бабушке,а мы--в ванную с шампанью--ухх--50 оттенков серого отдыхают))
Рябушка Ку 19 июля 2015
Ответ дляНифига_ни_ни
привіт мій жаданий )
Моє серце і тіло хоче відчути ейфорію .і потребує твого тепла )Хочу щоб ти зробив зі мною сьогодні багато чого нового ,я була не дуже слухняна дівчинка накажи мене по повній програмі -я цього заслужила)
а сл смс с текстом: ой, это не тебе
Рябушка Ку 19 июля 2015
Ответ дляМайданщица
хочу тебя на большой кровати и в джакузи с шампанью,везде и по всякому)
я месяц в Одессе сидела--строчила своему такое))
на перроне меня ждали белые розы двухметровые,детей--к бабушке,а мы--в ванную с шампанью--ухх--50 оттенков серого отдыхают))
надо было писать что хотите его в брюликах и в шубе покровов
Нифига_ни_ни 19 июля 2015
Напишіть взагалі йому перше
привіт мій(як ви його там називаєте)
Дуже скучила за тобою і шалено чекаю зустрічі з тобою.Сильно хочу тебе ,думаю про тебе.і тіло покривається мурашками .так сильно хочу цілувати тебе і пестити так щоб ми обоє возбудились )Я хочу цілувати тебе усього )А як ти хочеш ?Постарайтесь витягнути з нього те чого б йому хотілось -і будете мати всі козирі
Нифига_ни_ни 19 июля 2015
Ответ дляРябушка Ку
а сл смс с текстом: ой, это не тебе
можна і так)))
По секс смс ках ми з чоловіком спецМи постійно обмінюємось смс ,прилітає на обід весь збуджений і секс повірте такий страсний і солодкий як ніколи
Нифига_ни_ни 19 июля 2015
Пам´ятаю, як ти роздягав мене, тихенько, обережно, ніби боявся чогось. Але боявся дуже даремно. Я - твоя! Я повністю твоя! Мене так дратує те, як саме ти роздягаєш мене.... Я готова розцілувати твої руки. Можна?.. Спочатку руки, потім - шию, груди, животик, і нижче, нижче, нижче.... Ти любиш мене цілувати в такій послідовності. Я від тебе навчилася цього. Ще навчилася шукати і знаходити ерогенні зони. У тебе ними посипане все тіло! Я пишаюся цим, але здивована. Не зустрічала ніде і ніколи таких, як ти. З яким задоволенням я насолоджуюся тобою, мріючи випити до дна тебе, мій янголятко....
блін.і шо ви зі мною зробилиДописалась блін...Йду писати смску
Нифига_ни_ни 19 июля 2015
от бачите я вже вся мокра від того шо писала , думаю що йому також це сподобається
Коренная киевлянка 19 июля 2015
Фото эротик, но не пошлое и жду тебя
Смайлик 19 июля 2015
Ответ дляМайданщица
хочу тебя на большой кровати и в джакузи с шампанью,везде и по всякому)
я месяц в Одессе сидела--строчила своему такое))
на перроне меня ждали белые розы двухметровые,детей--к бабушке,а мы--в ванную с шампанью--ухх--50 оттенков серого отдыхают))

Прикольно)
Майданщица 19 июля 2015
Ответ дляРябушка Ку
надо было писать что хотите его в брюликах и в шубе покровов

нееее---в красной ауди с айфоном))и еще на самолете--как в 50 оттенках))
Не служанка 19 июля 2015
Ответ дляНифига_ни_ни
Пам´ятаю, як ти роздягав мене, тихенько, обережно, ніби боявся чогось. Але боявся дуже даремно. Я - твоя! Я повністю твоя! Мене так дратує те, як саме ти роздягаєш мене.... Я готова розцілувати твої руки. Можна?.. Спочатку руки, потім - шию, груди, животик, і нижче, нижче, нижче.... Ти любиш мене цілувати в такій послідовності. Я від тебе навчилася цього. Ще навчилася шукати і знаходити ерогенні зони. У тебе ними посипане все тіло! Я пишаюся цим, але здивована. Не зустрічала ніде і ніколи таких, як ти. З яким задоволенням я насолоджуюся тобою, мріючи випити до дна тебе, мій янголятко....
блін.і шо ви зі мною зробилиДописалась блін...Йду писати смску
мне нравится вообще укр.язык,но честно..так смешно читать интим на нем..)))
Свисток ля-минор 19 июля 2015
Ответ дляМексиканочка
так и написать ’ хочу тебя, мой сладкий ’
а он в ответ: кому писала это????
Нифига_ни_ни 19 июля 2015
Ответ дляНе служанка
мне нравится вообще укр.язык,но честно..так смешно читать интим на нем..)))
Ну що поробиш ,така наша мова )))Що маємо те маємоА мій чоловік любить ще короткі смс .Я хочу щоб ти мене трах....ув вже !Маєш 5 хв ))
Нифига_ни_ни 19 июля 2015
Натисни 1 - отримаєш оральний, натисни 2 - отримаєш стандартний, натисни 3 - отримаєш петтинг, натисни 4 - не отримаєш нічого. Ну, а якщо хочеш все, набери мій номер!
Поддакиваю иногДА 19 июля 2015
Ответ длясЛАдКОежКА

Неинтересно

хочу тебя мой кислый ...
Нифига_ни_ни 19 июля 2015
Ответ дляПоддакиваю иногДА

хочу тебя мой кислый ...
Поддакиваю иногДА 19 июля 2015
Ответ дляРябушка Ку
напишите ´чпок тебя’
Пусть волнуется, возбуждается

типа, алле) дорогой, везу тебе с моря пробку)) чпок-чпок тебя
Поддакиваю иногДА 19 июля 2015
Ответ дляНифига_ни_ни
привіт мій жаданий )
Моє серце і тіло хоче відчути ейфорію .і потребує твого тепла )Хочу щоб ти зробив зі мною сьогодні багато чого нового ,я була не дуже слухняна дівчинка накажи мене по повній програмі -я цього заслужила)

и в конце подпись’ Слава Україні!’)))

как-то на украинском интимная переписка на недопись от Шевченкоо смахивает

ЗЫ, я патриотка еслі.че)
Печальки.нет 19 июля 2015
Ответ дляНифига_ни_ни
Натисни 1 - отримаєш оральний, натисни 2 - отримаєш стандартний, натисни 3 - отримаєш петтинг, натисни 4 - не отримаєш нічого. Ну, а якщо хочеш все, набери мій номер!

Какая Вы умничка. Читаю Ваш пост и восхищаюсь.
Нифига_ни_ни 19 июля 2015
Ответ дляПоддакиваю иногДА

и в конце подпись’ Слава Україні!’)))

как-то на украинском интимная переписка на недопись от Шевченкоо смахивает

ЗЫ, я патриотка еслі.че)

Ну незнаю..Ми зі Львова в нас така мова)))Ми так живемо )Тому це наше життя)
Нифига_ни_ни 19 июля 2015
Ответ дляПечальки.нет

Какая Вы умничка. Читаю Ваш пост и восхищаюсь.

ой..завстидали менеДякую мені приємно
Поддакиваю иногДА 19 июля 2015
Ответ дляНифига_ни_ни

Ну незнаю..Ми зі Львова в нас така мова)))Ми так живемо )Тому це наше життя)

а, ну если оба украиноязычные, то да
а то мы, к примеру на русском говорим, так муж бы только поржал от такой смс)
Ниф_ниф 19 июля 2015
Ответ дляНифига_ни_ни
привіт мій жаданий )
Моє серце і тіло хоче відчути ейфорію .і потребує твого тепла )Хочу щоб ти зробив зі мною сьогодні багато чого нового ,я була не дуже слухняна дівчинка накажи мене по повній програмі -я цього заслужила)

И следующим сообщением ’Ой не тебе’
Нифига_ни_ни 19 июля 2015
Ответ дляПоддакиваю иногДА

а, ну если оба украиноязычные, то да
а то мы, к примеру на русском говорим, так муж бы только поржал от такой смс)

згідна)Можна і так Пожалуйста не делай вид что ты сейчас работаешь и не о чем кроме работы думать не можешь....
а знаешь, я сегодня вечерком жду тебя дома....
а знаешь что ты будешь кушать? твое любимое блюдо, меня....
а знаешь под каким я соусом буду - сливки и клубничка....
целую нежно ниже ниже. Люблю тебя! Твоя клубничка
Нифига_ни_ни 19 июля 2015
Ответ дляНиф_ниф

И следующим сообщением ’Ой не тебе’
ага зовсім не тобі