22 июня 2016

Очень Срочно! нужна 2 + или 2- группа крови!!!

У моих друзей большое горе
Помогите пожалуйста сдать кровь, очень трудно найти донора, с 8 доноров которые сдали на сегодня кровь подошел только один
копирую их пост
Друзі! Дуже потрібна ваша допомога маленькому хлопчику, у котрого виявили лейкоз. Необхідні донори крові якомога скоріше. Відгукніться, хто має групу крові 2+ або 2-. Пошейрте інформацію, де тільки зможете. Буду нереально вдячна!
http://donor.ua/recipients/6350 - тут вся інформація, куди здавати кров.
Аби запланувати кровоздачу, необхідно:
1. Перейти за покликанням і натиснути на назву лікарні (Київська обласна клінічна лікарня).
2. Напроти імені "Мехеда Нікіта" натиснути "Запланувати кровоздачу".
3. Зареєструватись за своєю електронною адресою.

Давайте разом допоможемо врятувати маленьке життя!!!

https://new.vk.com/wall12473310_869
Rygaya Belka 28 июня 2016
Еще актуально? У мужа вторая плюс не пьет не курит таблеток не ест. Может сдать приехать.
Мышка L 30 июня 2016
подниму темку