А я теж хочу висловитися щодо українців закордоном та ситуації з паспортами

Відразу хочу сказати, що в моїй сім´ї всі чоловіки воюють і тому моя думка відрізняється від більшості ’ советчиць ’

Поперше , більшість чоловіків на початку війни виїхали через Херсон і Крим , я мешкаю в Запоріжжі і знаю як це відбувалось .

Прав без обов;язків не буває. А що від тих чоловіків та жінок вимагають ? Всього навсього оновити свої данні , а чоловікам стати на військовий облік , вони ці два роки війни мали вже стояти на віськовому обліку .І зараз ім нагадують , будьте ласкаві зробить те,що за законом ви мали зробити , або не претендуйте на послуги держави .Я дивилась учора ті відео с чоловіками , вони дуже погрожували , що вийдуть з украінського громадянства , але ! виізжали вони по украінському громадянству через безвіз ,вони виїзжали як біженці, тому,що на їх країну напали і вони отримали статус прихістку .Якщо вони не хочуть бути громадянами Украіни з усім , що с цього витікає , с правами та обов;язками , хай виходять з громадянства і перевірять на собі як країни Європи будуть ставитися до людей без громадянства .Я дуже сподіваюсь , що країни Європи зроблять аудит тих персон ,які під прихистом ,з яких вони областей Украіни .
Я подивилась відео с українцями - сорі, це збіговисько нахлібників, які скористались можливістю вивозу батьків інвалідів, волонтери в один кінець та інші хитрожопі. скоріше би уже відміняли всі виплати. соромно за таких колишніх співгромадян , пояснення деяких людей ну просто убогі.Якщо їм Україна не потрібна то нехай всі свої проблеми вирішують самі якби не українські паспорти вони б не мали можливості ні виїхати в Європу ні елементарно там влаштуватись
А якщо наші хлопці,які в окопах теж скажуть,що вони розчаровані та роздратовані ? А ? Що буде ? руня піде на Європу , і ті ’ чоловіки ’ кого будуть захищати ???
Ах ,да , я розумію , чоловіки оновлять свої дані і вияснеться,що вони через Тислу на матрасі переплили .
показать весь текст
florak 26 апреля в 14:03
Автор, мне интересно другое. Вас совсем не смущает, что все эти ограничения коснулись по сути и детей? Тех, кого вывезли до 18-я, которые сейчас учатся заграницей в школах, колледжах, курсах и т.д. Выехали еще официально, они не призывного возраста, но при этом их так легко одним махом приравняли к уклонистам и лишили их также всех прав заграницей. Не смущает?
23 2
Полковой раввин Изя 26 апреля в 13:59
Ответ дляbegovelik
В Украине - да. В ЕС все несколько по-другому.
Ещё раз повторюсь, и на том перестану общаться с вами. Везде, в любой стране, включая страны ЕС, все работает ровно так, как нужно действующей власти. Попробуйте до этого как-то дойти. Можете вспомнить Брексит.
begovelik 26 апреля в 13:59
Ответ дляПолковой раввин Изя
Вполне может такое быть. Зря смеётесь.
Да, все так и будет
begovelik 26 апреля в 14:00
Ответ дляПолковой раввин Изя
Я во время ковида прекрасно проехалась по нескольким странам.
По каким именно? И что вы там видели?
begovelik 26 апреля в 14:00
Ответ дляПолковой раввин Изя
Везде. И в ЕС, и на западном континенте.
Государственная система западных стран отличается от постсовка
lith_oops 26 апреля в 14:01
Ви ж знаєте, що захист отримують не через українське громадянство? Захист отримують всі громадяни всіх країн, які знаходились в Україні на момент початку війни на законних підставах. Захист - це не про паспорт, а про жертв війни.
Це по-перше.
По-друге, ви заявляєте, що краще знаєте, як поступати іншим людям, в тому числі європейцям. І не люблять нас в світі саме за це. Що ми приходимо і розказуємо людям, що вони мають думати і робити.
18 1
Полковой раввин Изя 26 апреля в 14:04
Ответ дляbegovelik
Государственная система западных стран отличается от постсовка
Гражданство какой из этих западных стран вы имеете и работали ли на государственные органы этих стран?
lith_oops 26 апреля в 14:06
Ответ дляPiracanta
Да уж. Что про других говорить, если некоторые соотечественники за границей смотрят на страдания запертых в Украине с попкорном и злорадством.
Ви не зрозуміли, вона не за цим дивиться. Вона дивиться, як українці кидаються на українців. Якщо перестати кидатись одне на одного, може щось і поміняється....
8 1
uma 26 апреля в 14:07
Ответ дляlith_oops
Ви ж знаєте, що захист отримують не через українське громадянство? Захист отримують всі громадяни всіх країн, які знаходились в Україні на момент початку війни на законних підставах. Захист - це не про паспорт, а про жертв війни.
Це по-перше.
По-друге, ви заявляєте, що краще знаєте, як поступати іншим людям, в тому числі європейцям. І не люблять нас в світі саме за це. Що ми приходимо і розказуємо людям, що вони мають думати і робити.
Вы совершенно правы. Муж моей коллеги туркмен. Имел ВНЖ в Украине и получил защиту. Папа одноклассницы сына россиянин и имел ВНЖ в Украине. Паспорта Украины у них нет и никогда не было. И защиту им дали в связи с войной.
lith_oops 26 апреля в 14:08
Ответ дляuma
Вы совершенно правы. Муж моей коллеги туркмен. Имел ВНЖ в Украине и получил защиту. Папа одноклассницы сына россиянин и имел ВНЖ в Украине. Паспорта Украины у них нет и никогда не было. И защиту им дали в связи с войной.
Знаю також одного кубинця і багато росіян з захистом, бо вони на законних підставах знаходились в Україні на початок війни.
Полковой раввин Изя 26 апреля в 14:09
Ответ дляlith_oops
Ви не зрозуміли, вона не за цим дивиться. Вона дивиться, як українці кидаються на українців. Якщо перестати кидатись одне на одного, може щось і поміняється....
В этом давняя задача - чтобы кидались друг на друга по любому поводу.
5 3 1
Luchia80 26 апреля в 14:10
Вимагають не лише стати на облік , а і їхати за паспортом лише в Україну, чи інші нотаріальні дії лише в Україні. Щоб стати на облік треба мати дію , багато чоловіків виїхало закордон 10-20 років назад , дії не мають , не мають укр.номеру телефона, не мають ід.карток, не мають карток укр.банків і т.д. , і закордонні паспорти у них не біометричні , бо закордоном було популярно ставити печатки про продовження паспорту на 10 років , а не робити новий біометричний. І таких чоловіків багато , і вони не кинуть сім´ї, роботи заради паспорту
Графиня Шезвездицкая 26 апреля в 14:10
Моя семья в Украине, но я не понимаю почему:
1. Происходят махинации с начислением средств тем, кто защищает страну( много друзей воюет и волосы дыбом)
2. Почему раненных выводят за штат и не платят им?
3. Почему обманывают и пишут заведомую ложь, когда военный погибает, что бы не выплачивать семье положенные материальные средства?
4. Почему рабочие места в ТЦК продаются.
5. Почему нарушают закон и отправляют воевать, если у человека заболевание, которое в перечне подлежащих снятию с учета.
это я не касаюсь вопросов к власти
28 1
летта 26 апреля в 14:14
Ответ дляДева Мария
Честно . Ваще хвастовство в каждом теме прилично надоело . Зачем это повторять каждый день? Молитва что ли ежедневная , самовнушающая . Это как то гнусно слышать , типа вы в цирк ходите , а мы оставшиеся, в роли клоунов
да там какое то психрасстройство, у нее жизнь нелегкая была
Полковой раввин Изя 26 апреля в 14:14
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Моя семья в Украине, но я не понимаю почему:
1. Происходят махинации с начислением средств тем, кто защищает страну( много друзей воюет и волосы дыбом)
2. Почему раненных выводят за штат и не платят им?
3. Почему обманывают и пишут заведомую ложь, когда военный погибает, что бы не выплачивать семье положенные материальные средства?
4. Почему рабочие места в ТЦК продаются.
5. Почему нарушают закон и отправляют воевать, если у человека заболевание, которое в перечне подлежащих снятию с учета.
это я не касаюсь вопросов к власти
Потому что много лет до сегодняшних событий занимались махинациях, обманывали, нарушали законы. Ничего не изменилось и не изменится.
6 2
tanysha777 26 апреля в 14:15
Мадре міа, вже 76 лайків на цю хвилину
Коли це сталося з українцями?
Чи ви завжди такими були?
8 2
Полковой раввин Изя 26 апреля в 14:17
Ответ дляДева Мария
Честно . Ваще хвастовство в каждом теме прилично надоело . Зачем это повторять каждый день? Молитва что ли ежедневная , самовнушающая . Это как то гнусно слышать , типа вы в цирк ходите , а мы оставшиеся, в роли клоунов
А я поддержу резиденшу Великобритании. Реально цирк с клоунами. Только кровавый цирк с кровавыми клоунами.
7 1
Графиня Шезвездицкая 26 апреля в 14:18
Ответ дляПолковой раввин Изя
Потому что много лет до сегодняшних событий занимались махинациях, обманывали, нарушали законы. Ничего не изменилось и не изменится.
у одной приятельницы муж лежит в госпитале- платят копейки и лечится за свой счет
у другой- муж погиб под Бахмутом, так ей отказали в выплатах, мотивируя: на нем не были перчатки, выданные МО.
А нанять адвоката- у них нет возможности
14 1
florak 26 апреля в 14:19
Ответ дляLuchia80
Вимагають не лише стати на облік , а і їхати за паспортом лише в Україну, чи інші нотаріальні дії лише в Україні. Щоб стати на облік треба мати дію , багато чоловіків виїхало закордон 10-20 років назад , дії не мають , не мають укр.номеру телефона, не мають ід.карток, не мають карток укр.банків і т.д. , і закордонні паспорти у них не біометричні , бо закордоном було популярно ставити печатки про продовження паспорту на 10 років , а не робити новий біометричний. І таких чоловіків багато , і вони не кинуть сім´ї, роботи заради паспорту
Додам: консульські дії це не лише паспортні дії. Люди ще народжуються і вмирають і так, теж треба звертатися в консульство за довідками. Про оновлення обліку це взагалі смішно, бо якщо б мова йшла лише лише про підгрузити десь документ якийсь, наприклад про навчання. Але ж у тих же дітей, що виїхали до повноліття взагалі немає військових квитків (і по віку ще на момент виїзду не повинно мало бути), вони будуть тут комісію проходити?
Полковой раввин Изя 26 апреля в 14:20
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
у одной приятельницы муж лежит в госпитале- платят копейки и лечится за свой счет
у другой- муж погиб под Бахмутом, так ей отказали в выплатах, мотивируя: на нем не были перчатки, выданные МО.
А нанять адвоката- у них нет возможности
Я видела, что происходит госпиталях. И звала советчиц в декабре помогать - никто не пришёл. И писала тут, как моя подруга обращалась к замминистра с предложением, которое не требовало денег, а только определённого лоббирования и пиара, но могло бы существенно улучшить жизнь инвалидов. Ей сказали - неначаси.
6 3 1
Полковой раввин Изя 26 апреля в 14:21
Ответ дляflorak
Додам: консульські дії це не лише паспортні дії. Люди ще народжуються і вмирають і так, теж треба звертатися в консульство за довідками. Про оновлення обліку це взагалі смішно, бо якщо б мова йшла лише лише про підгрузити десь документ якийсь, наприклад про навчання. Але ж у тих же дітей, що виїхали до повноліття взагалі немає військових квитків (і по віку ще на момент виїзду не повинно мало бути), вони будуть тут комісію проходити?
Справки о несудимости в США и Канаде у многих требовали. Даже если получил через Дию, то надо заверять в консульстве.
Графиня Шезвездицкая 26 апреля в 14:22
Ответ дляПолковой раввин Изя
Я видела, что происходит госпиталях. И звала советчиц в декабре помогать - никто не пришёл. И писала тут, как моя подруга обращалась к замминистра с предложением, которое не требовало денег, а только определённого лоббирования и пиара, но могло бы существенно улучшить жизнь инвалидов. Ей сказали - неначаси.
Я уже молчу о том, что нужна мощнейшая психологическая реабилитация.
Походу, мало, кто понимает, чем это все грозит
Полковой раввин Изя 26 апреля в 14:23
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Я уже молчу о том, что нужна мощнейшая психологическая реабилитация.
Походу, мало, кто понимает, чем это все грозит
И тут поддержу, как человек, насмотревшийся на посттравматический синдром и его последствиях (и не только у воевавших).
3 1
florak 26 апреля в 14:23
Ответ дляПолковой раввин Изя
Справки о несудимости в США и Канаде у многих требовали. Даже если получил через Дию, то надо заверять в консульстве.
Так теж, не хотіла писати про все. У кожного є змога загуглити список консульських дій. Всі сконцентрувалися лише на паспортах, але по суті все набагато складніше
Oksiz 26 апреля в 14:25
Ви розумієте, що є українці, що виїхали до війни? Що збирали в Україну гуманітарку фурами, залучали величезні кошти на армію - їм зараз їхати ставати на облік, а потім сидіти в Україні??? А хто буде оплачувати їх іпотеки за кордоном, навчання їх дітей, лікування їх старенькиї батьків, бо наша держава може тільки 50 евро в місяць пенсію платити????? Це взагалі такий плювок в лице всіх емігрантів просто дика дикість, що ви тут пишите і так, якщо буде можливість вийти з громадянства- зараз з нього вийде половина всіх у кого є українські паспорти. І так такі люди мають право на захист як біженці війни і не важливо, що думає про них їх держава. Державі плювати як люди мають виживати
18 1
Полковой раввин Изя 26 апреля в 14:25
Ответ дляflorak
Так теж, не хотіла писати про все. У кожного є змога загуглити список консульських дій. Всі сконцентрувалися лише на паспортах, але по суті все набагато складніше
Сейчас хоть стало попроще с доверенностями для некоторых стран.
Графиня Шезвездицкая 26 апреля в 14:25
Ответ дляПолковой раввин Изя
И тут поддержу, как человек, насмотревшийся на посттравматический синдром и его последствиях (и не только у воевавших).
Если до 24.02.2022 года, лучшими в работе с травмой и с ПТСР были израильские психологи, то сейчас они могут уже учится у нас.
Боюсь, что ПТСР будет для нас гараздо травматичней , чем сама травма сейчас
Графиня Шезвездицкая 26 апреля в 14:26
Ответ дляOksiz
Ви розумієте, що є українці, що виїхали до війни? Що збирали в Україну гуманітарку фурами, залучали величезні кошти на армію - їм зараз їхати ставати на облік, а потім сидіти в Україні??? А хто буде оплачувати їх іпотеки за кордоном, навчання їх дітей, лікування їх старенькиї батьків, бо наша держава може тільки 50 евро в місяць пенсію платити????? Це взагалі такий плювок в лице всіх емігрантів просто дика дикість, що ви тут пишите і так, якщо буде можливість вийти з громадянства- зараз з нього вийде половина всіх у кого є українські паспорти. І так такі люди мають право на захист як біженці війни і не важливо, що думає про них їх держава. Державі плювати як люди мають виживати
А причем тут эмигранты?
4 1
Полковой раввин Изя 26 апреля в 14:27
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Если до 24.02.2022 года, лучшими в работе с травмой и с ПТСР были израильские психологи, то сейчас они могут уже учится у нас.
Боюсь, что ПТСР будет для нас гараздо травматичней , чем сама травма сейчас
Так уже. Психических отклонений стало критически больше ещё с 2015 года.
Nikol-9a2f 26 апреля в 14:27
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
что они получат, если откажутся от гражданства... я думаю, таких будут сгонять в какие-то лагеря и гетто
Не фантазуйте. Не буде такого. Це так втішаються зло пихателі до «ухилянтів» Дожилися мать його, докоряють людям цими ухиляннями , а яке обличчя «ухилянта»? Проста людина, без грошей і звʼязків, яка чомусь стала винна державі по самі помідори.
В мене знайома на роботі поховала на днях сина, загинув через пʼять місяців, як мобілізували. Місцева спілка ії населеного пункта виклала фото її сина в чаті з чорною стрічкою , написала красиву промову типу пишаємось, назавжди в серцях… бла бла …на тому й все. Через 2 хвилини, виклали рекламу якогось там майстер класу, та акцію на ламінування брів. Проста щоденна буденність (((Бо така реальність. Бо ми подивилися і через 2 хв вже і імені не згадаєм і ніхто їх не памʼятає і не оплакує окрім цієї бідної матері, це просто ще + 1 прапорець на кладовище . Запитайте ту жінку, що вона б обрала? Відмову від громадянства, інший прапор, нелегальне перебування, гетто…лагер, але живого сина, чи почесне місце під могилу для своєї дитини? Відповідь була б очевидна