В мене питання, по громадянам закордоном?

Чого зараз почався такий. Пресинг їх, від тих консульських послуг до того що Безугла каже здавай паспорт якщо не їдеш воювати.
Так от питання, люди виїхали на законних підставах, ви їх самі випустили, ( це не стосується тих хто через ліса тікав). Чого тоді таке відношення?
показать весь текст
RaminaSonne 26 апреля в 12:04
Ответ дляtanysha777
От в цьому і є головна мета всього трешу від творців акакаяразніца
З іншого боку, акакаяразніца нічим не побрєзгує і з задоволенням візьме громадянство родной говєні
А який ви б запропонували вихід для людей, яких власна держава тероризує, не залишаючи жодного виходу, окрім смерті?
2 1
Soufit 26 апреля в 12:17
Ответ дляlekon-lekon
Чого це немає забезпечення? Це ж не 2022 рік, вже все є, не круте, але є екіпірування, форма. Чи ви ще зі своїм автоматом хочете захищати?
Та кому ви доводите, у них в методичках досі про ’палки, ваєвать нечем’ і тому подібне
lumonbka 26 апреля в 12:19
Ответ дляRaminaSonne
Чого це немає майбутнього?
Ми спокійно собі виїхали усією родиною, не до рашки чи еритреї, и бачимо своє майбутнє цілком оптимістично. Хто залишився - теж цілком реально собі живуть, ще й додому кличуть.
Ви бачите майбутнє в окупації?
Я вам заздрю.
Master77 26 апреля в 12:20
На самом деле тенденция тревожная, в первую очередь, для тех украинцев, которые остались.
Дело в том, что украинцы за границей - это такой неслабый кусок самого прозападного электората. И теперь зе-власть сделала их своими непримиримыми врагами.
То же самое и бывш. ОПЗЖ, проголосовав за закон о мобилизации, по сути, вычеркнули свой электорат, т. н. ’политический юго-восток’, который, даже без Крыма и части Донбасса, все-равно, являлся неслабым подспорьем в битве 1 на 1 во время президентских выборов и гарантом прохождения в раду во время парламентских.
И вот, в итоге мы наблюдаем, как ДВЕ неслабые такие электоральные части тупо выбрасывают. Надеюсь, что я ошибаюсь, но такое может быть лишь в одном случае: когда собираются бежать и уже плевать на то, оставляешь, потому что в будущем оно точно не пригодится.
8 1
Soufit 26 апреля в 12:23
Ответ дляОдесситка2007
Закон то ладно оно может и правильно в войну, но люди то принялись клевать не настоящих уклонистов, те ещё и ответить могут и таких боятся и трогать, а начали обижать тех кто в эвакуации, слабые слои населения, стариков и инвалидов обычных, детей, от что куда страшнее, огромное разделение внутри страны...и перед тем как это делать надо было его хотя бы грамотно как то доносить до людей что ли (((
Просто Україна дуже програє на інформаційному полі. Чи то грошей шкодують, чи просто нездатні вести грамотну політику.
Взяти навіть цей форум. Одна українка зараз здається, в Польщі а друга нібито в Америці. Так от їм роти затикають саме цим фактом, що б вони не писали, їм зразу ´цыц, ты на пасобиях не имеешь права голаса’
От і створюють певне враження. Мене, і не тільки мене, всі знамениті рашотролі побанили, щоб їм не псували показники
RaminaSonne 26 апреля в 12:23
Ответ дляlumonbka
Ви бачите майбутнє в окупації?
Я вам заздрю.
Майбутнього не може бути тільки у клітці і у землі, куди українців наразі активно заганяють.
Це якщо вам ліньки було прочитати мій попередній комент далі першого речення.
7 4
jumbo2 26 апреля в 12:24
Ответ дляhavealook
Якщо хлопцю виповнилося 18 зараз, то він повинен кинути навчання в школі за кордоном і їхати за папортом в Україну?
І цікаво щоб що? Мобілізація з 25 , то чого щемити на 7 р молодших повертаючи їх таким чином в Україну. Це вони ж зробили і з хлопцями які на початок війни були на канікулах в Україні маючи за плечима декілька курсів іноземних вишів. Діти старались вступити готуючись задовго до, батьки вкладали кошти. І так от просто їх закрили, все знецінили.
tanysha777 26 апреля в 12:26
Ответ дляRaminaSonne
А який ви б запропонували вихід для людей, яких власна держава тероризує, не залишаючи жодного виходу, окрім смерті?
Вихід завжди є, поки ми живі
Але, він точно не в паспорті країни, яка вбиває моїх співгромадян
6 1
RaminaSonne 26 апреля в 12:27
Ответ дляSoufit
Просто Україна дуже програє на інформаційному полі. Чи то грошей шкодують, чи просто нездатні вести грамотну політику.
Взяти навіть цей форум. Одна українка зараз здається, в Польщі а друга нібито в Америці. Так от їм роти затикають саме цим фактом, що б вони не писали, їм зразу ´цыц, ты на пасобиях не имеешь права голаса’
От і створюють певне враження. Мене, і не тільки мене, всі знамениті рашотролі побанили, щоб їм не псували показники
Тому що грошей шкодує, із кадрами реально біда бідова на всіх рівнях. Чи ви хотіли на гос посадах фотографів, тамаду, піськограя і зірку мінету, а в інфополе, думали, вам винаймуть когось розумнішого за маньку із 300ма акаунтами і контентом аля ’роздуми маргіналки із пивом на дитячому майданчику’.
jumbo2 26 апреля в 12:28
Ответ дляku4eravaku4erava
А где родители детей, они могли ещё в 16 лет получить загранпаспорт на 10 лет
А для чого вони мали його отримувати маючи наприклад дійсний до його 18-19р? Тільки очікуючи такої подлянки, тому і масово стали подавати як замайоріло прийняття недозакону .
RaminaSonne 26 апреля в 12:30
Ответ дляtanysha777
Вихід завжди є, поки ми живі
Але, він точно не в паспорті країни, яка вбиває моїх співгромадян
Як брати вже зовсім найкрайніші крайнощі, то, як людину загнати у кут і запропонувати лише два варіанти, то вона вибере варіант вбивати, ніж бути вбитою.
А філософія і високоморальні промови - то діє, доки особисто не торкнулося.
Історично доведений факт.
Master77 26 апреля в 12:31
Ответ дляОдесситка2007
Закон то ладно оно может и правильно в войну, но люди то принялись клевать не настоящих уклонистов, те ещё и ответить могут и таких боятся и трогать, а начали обижать тех кто в эвакуации, слабые слои населения, стариков и инвалидов обычных, детей, от что куда страшнее, огромное разделение внутри страны...и перед тем как это делать надо было его хотя бы грамотно как то доносить до людей что ли (((
Ой, да ладно, прям, бедные-несчастные заграничные зайки. Кучи здоровых жлобов ходят с тризубцами на футболках, что уже поляки и немцы возмущаются в СМИ. А ты за них воюй, потому что не хватило хитрожопости и везения вовремя свалить. Так что, пусть ждут окончания войны и отказываются от гражданства, чтоб не голосовать. Я считаю, что не должно быть одинаковых прав у тех, кто эти дни провел в своей стране и у тех, кто за границей.
6 5 1
Soufit 26 апреля в 12:35
Ответ дляRaminaSonne
Тому що грошей шкодує, із кадрами реально біда бідова на всіх рівнях. Чи ви хотіли на гос посадах фотографів, тамаду, піськограя і зірку мінету, а в інфополе, думали, вам винаймуть когось розумнішого за маньку із 300ма акаунтами і контентом аля ’роздуми маргіналки із пивом на дитячому майданчику’.
Хіба манька на українську сторону працює?
Я не дуже добре пам´ятаю, але вона приходить а-ля восхваляти нинішній владу, чим викликає її активне поливання помиями))) Ні?
coch100 26 апреля в 12:38
Вас просто устраивало, что начинают тех кто остался в Украине. Сейчас ситуация и законы поменялись и вам не нравится, что прессовать начали всех.
RaminaSonne 26 апреля в 12:41
Ответ дляSoufit
Хіба манька на українську сторону працює?
Я не дуже добре пам´ятаю, але вона приходить а-ля восхваляти нинішній владу, чим викликає її активне поливання помиями))) Ні?
А хз. Вони там у всіх ланках так шикарно працюють, починаючи від преза з єрмаком і кінчаючи манькою кімберлі із настюшаком, що фіг зрозумієш, чи то на ворога, чи на Україну, просто настільки безмежно недолуго.

Але результат один, так - знищення міст і населення і втрата територій.
2 1
tanysha777 26 апреля в 12:42
Ответ дляRaminaSonne
Як брати вже зовсім найкрайніші крайнощі, то, як людину загнати у кут і запропонувати лише два варіанти, то вона вибере варіант вбивати, ніж бути вбитою.
А філософія і високоморальні промови - то діє, доки особисто не торкнулося.
Історично доведений факт.
Про високу моральність треба було пам´ятати, коли обирали агентів кремля, сподіваючись на ’сайтись пасрєдінє’
Зараз мені не треба якось виправдовувати чиєсь бажання жити з убивцями під одним прапором, безвихіддю і бажанням просто жити
Та й що там лукавити, багато хто був готовий і чекав такої нагоди, інакше б ніколи не зробили б такого вибору в 2019

А я свій нелегкий вибір зробила, слава богу, навіть не знаходячись в окупації, тому що жити в такій же диктатурі як на федерації, не хочу
Lizavel 26 апреля в 12:43
Ответ дляnataangel
Якщо мають право то хай зʼїздять додому за паспортом. В чому проблема?
А 18-ти летние при чем? Почему они не могут оформить документы?
florak 26 апреля в 12:43
Ответ дляPitbull
Ну як би так. Розказувати, що вийшло або не вийшло у Вас, а не те, що одна бабка казала.
Запис до консульства існує, записатися зараз важко, бо введено систему Е-підпису з-за деяких українських «підприємців», які продавали записи до консульства.
До адмінцентру потрапити ще місяць тому не складало жодних проблем.
І, доречі, я не у Берліні і навіть не у Німеччині. Теж долала велику відстань разом із мамою. А якщо було б потрібно, то і до Львова би поїхала.
Зараз всім важко, ніхто не був готовий до трагедії таких масштабів. Але треба боротися й жити далі.
Я виїхала з неповнолітніми дітьми і батьками інвалідами ,і через півроку вже почала працювати за фахом. Вже 2 місяці як перевелася на блюкард. Відповідальність на мені за всіх чотирьох. Це все про ваше боротися і жити далі, ну я якби і так вважаю, що зробила майже неможливе в моїй ситуації, що вже дуже непогано. І так, з терміном на паспорт в мене не вийшло))
lumonbka 26 апреля в 12:57
Ответ дляRaminaSonne
Майбутнього не може бути тільки у клітці і у землі, куди українців наразі активно заганяють.
Це якщо вам ліньки було прочитати мій попередній комент далі першого речення.
Я прочитала. Не намагайтеся образити.
У мене інша думка, маю право.
ku4eravaku4erava 26 апреля в 13:13
Ответ дляjumbo2
А для чого вони мали його отримувати маючи наприклад дійсний до його 18-19р? Тільки очікуючи такої подлянки, тому і масово стали подавати як замайоріло прийняття недозакону .
Как для чего думать на перед, с таким подходом заграницей делать нечего
skyandsun 26 апреля в 13:18
Ответ дляnataangel
Якщо мають право то хай зʼїздять додому за паспортом. В чому проблема?
Что люди потеряют статус и назад вернутся не смогут , сша например
ku4eravaku4erava 26 апреля в 13:29
Ответ дляhavealook
Якщо хлопцю виповнилося 18 зараз, то він повинен кинути навчання в школі за кордоном і їхати за папортом в Україну?
Да, а как по другому, или вы думаете раньше так не делали
ku4eravaku4erava 26 апреля в 13:33
Ответ дляjumbo2
І цікаво щоб що? Мобілізація з 25 , то чого щемити на 7 р молодших повертаючи їх таким чином в Україну. Це вони ж зробили і з хлопцями які на початок війни були на канікулах в Україні маючи за плечима декілька курсів іноземних вишів. Діти старались вступити готуючись задовго до, батьки вкладали кошти. І так от просто їх закрили, все знецінили.
Выехали студенты, даже те кто поступил в 2022
jumbo2 26 апреля в 13:51
Ответ дляku4eravaku4erava
Выехали студенты, даже те кто поступил в 2022
Та звичайно... Де ж взялся ті яких не пропустили. Мабуть самі вирішили залишитися
ol_kin 26 апреля в 14:20
Ответ дляku4eravaku4erava
Выехали студенты, даже те кто поступил в 2022
Правда? Ви спали останні два роки? В вересні 22 року закрили виїзд студентам які вчаться в іноземних ВУЗАХ, вони так і не змогли виїхати до сьогодні.
--Мята- 26 апреля в 15:27
Ответ дляnatlem
А для цього з´їзди в Україну) бо ’оновити дані за кордоном’ зможуть лише інваліди і супроводжуючі інвалідів. Всі решта - ласкаво просимо до України за всіма видами послуг. Та і інваліди за цей час за українськими паперами встигли стати ’не інвалідами’ в кого термін інвалідності ’вичерпався’, типу у людини нога чи рука відростка, чи дитина вилікувалася. Чи ви не в курсі, що інвалідність часто дається на два роки, наприклад? І потім ти знову доводиш, що ти інвалід. В Україні, звісно.
Ну так є пожиттєві інвалідності є і на два роки, треба оновлювати, а як ви хотіли. У кого все ок, тому нічого боятися.
--Мята- 26 апреля в 15:30
Ответ дляБукет троянд
Одразу після Вас. Ви яка по черзі будете?
Я з лініі фронту, з повністю розбитого міста, знаходжусь в Украіні, нікуди не виіздила і не планую.
1973 26 апреля в 16:16
Ответ дляbibizyana
За 2 роки паспорт не зробив?
Ну ось так получається. Не знаю чому. Це ж не мій чоловік!))
WomAnn 26 апреля в 16:16
Громадяни це і жінки. Але вони чомусь можуть вільно кататись і робити, що хочуть. Хіба це справедливо?
2 1
Юлия.net 26 апреля в 16:21
Ответ дляdArtagnan
Это чисто популистский ход, чтоб:
1. Отвлечь внимание от отступления на фронте
2. Перенести ненависть с сыновей кличков-гордонов, у которых есть гражданство других стран, пока представители самого свободного народа умирают за их недвижимость в Украине.
Те, кто выехал в Европу до 22-го года и остались там, в большинстве своем, перед этим оформляли себе другое гражданство какой-нибудь страны ЕС. Потому что в большинстве стран ЕС, если у тебя было лишь украинское гражданство, то все, что ты мог - до 90 дней жить без права на работу. В Украине делали румынское и венгерское, поскольку часть территорий Украины данные государства считают своими историческими землями. И этих паспортов навыдавали так много, что с начала полномасштабки, если хотел выехать из самой свободной страны по этим паспортам, то погранслужба не выпускала, а предварительно проверяла тебя на предмет украинского гражданства. И когда это гражданство подтверждалось, то в выезде отказывали.
То есть, эти люди, вообще не парятся, кроме тех, кто не уладил в Украине вопросы с имуществом (да и то, через местный нотариат есть схема). Ну не продлили украинский паспорт - та и положить. Я, вон, вообще, с началом полномасштабки ходил в консульство, просил лишить меня гражданства на основании наличия другого. Отказали
’Родина помнит о тебе’, как говорится.
Что касается тех, кто выехал после февраля 22-го, то тут, таки да, проблемы возникнут, но, опять же, какие проблемы? Принудительная депортация? Это просто физически невозможно, учитывая количество. Разве что, отменить пособия, но вряд ли это сподвигнет украинца возвращаться в самую свободную страну
Я б не сказала, что у большинства выехаыших ранее есть гражданство другой страны. По крайней мере среди моих знакомых таких нет. Может в регионах, которые граничат с другими странами и так, но с центра и юга нет такого. Люди уехали, оформили рабочую визу и потом в зависимости от страны ВНЖ-ПМЖ. и у многих из них тоже очень скоро могут быть проблемы с укр.паспортами, т.к. чтоб получить гражданство во многих европейских странах нужно прожить от 10 лет.
А в остальном согласна!