21 июня 2017

Безкоштовний вебінар від дитячого психолога.

Доброго ранку! Мене звати Катерина, я дитячий психолог, травмтерапевт. Часто читаю порадницю, але дуже рідко відписуюсь в темах. І, гортаючи останню тему, яка пов´язана з вихованням дітей і дитячими істериками, з´явилася ідея зробити безкоштовний вебінар для батьків. Але! перш ніж починати, я б хотіла Вас розпитати, що буде актуальним і цікавим саме для Вас і Вашого малюка? Яка тема є актуальною? Пишіть, будь ласка, що саме Вам є цікавим або актуальним і ми разом виберемо з якою темою можемо попрацювати) Дякую, що заглянули в тему;)
nata06111981 21 июня 2017
как научить ребенка без страха продолевать трудности? как правильно сформировать самооценку ребенка. как развить комуникативніе навіки не дтсадовскому ребенку(кроме кружков. а если кружки то какие посоветуете). Как мотивировать дошкольника на обучение в школе. Как справляться с ленью в обучении?
vikka2004 21 июня 2017
Подросток! Где эта кнопка запуска мозга????
Mary5551 21 июня 2017
Ребенок 3 года. Не слушается. Плохо ест. Что делать?
автор Katerunka 21 июня 2017
Ответ дляnata06111981
как научить ребенка без страха продолевать трудности? как правильно сформировать самооценку ребенка. как развить комуникативніе навіки не дтсадовскому ребенку(кроме кружков. а если кружки то какие посоветуете). Как мотивировать дошкольника на обучение в школе. Как справляться с ленью в обучении?
ого))) в один семінар не помщу)) але тенденцію розумію: мотивація, самооцінка, комунікація і взаємодія батьки-діти?
автор Katerunka 21 июня 2017
Ответ дляvikka2004
Подросток! Где эта кнопка запуска мозга????
підлітки - то окрема тема) в двух словах - прийнятття, повага та його простір. А саме повага його простору та вибру. Не забувати, що мама і тато авторитет. Він бунтує і це НОРМАЛЬНО! не нормально, коли підліток слухняний.
Для деталей потрібно більше інформації
автор Katerunka 21 июня 2017
Ответ дляMary5551
Ребенок 3 года. Не слушается. Плохо ест. Что делать?
....іііі каже ’Я СЯМ!’??)) якщо так, то тут і про кризу і про новий виток в розвитку. Знову ж таки, можемо пройтись по кризам і основним особливостям поведіки в різні вікові періоди і взаємодії батьків із дітками
Арина85 21 июня 2017
Вначале родителя мозги на место поставить и привести в порядок свою жизнь, избавившись от своих неврозов - тогда и с детьми все будет ОК
mareva 21 июня 2017
плюсуюсь к как научить ребенка продолевать трудности, не бросать начатое, верить в себя и добиваться поставленной цели. бывает у дочки вроде загорится, даже начинает делать, а малейшая несостыковка - начинает ныть, дуться, переключать внимание на все что угодно. или еще не начала делать а уже ’у меня это не получится’
автор Katerunka 21 июня 2017
Ответ дляАрина85
Вначале родителя мозги на место поставить и привести в порядок свою жизнь, избавившись от своих неврозов - тогда и с детьми все будет ОК
жорстко, але Ви праві. Проте, ніхто нас не вчив бути батьками, ми переймаємо стратегії поведінки, які нам відом (від наших батьків, в тому чилі). І добре, коли вони є правильними, ресурсними та не травмуючими. Проте, буває зовсім по іншому.
Дякую за Ваш коментар.
автор Katerunka 21 июня 2017
Ответ дляmareva
плюсуюсь к как научить ребенка продолевать трудности, не бросать начатое, верить в себя и добиваться поставленной цели. бывает у дочки вроде загорится, даже начинает делать, а малейшая несостыковка - начинает ныть, дуться, переключать внимание на все что угодно. или еще не начала делать а уже ’у меня это не получится’
тут про мотив та волю. Який вік дитини? тому як вікову психологію ніхто не відміняв. І ті процеси, що властиві 3-х річкам не можуть бути нормою для 6-ти річок, наприклад. нову ж таки -тут про кризові періоди, особливості рзвитку та правильну, грамотну взаємодію батьки\діти.
Арина85 21 июня 2017
Ответ дляKaterunka
жорстко, але Ви праві. Проте, ніхто нас не вчив бути батьками, ми переймаємо стратегії поведінки, які нам відом (від наших батьків, в тому чилі). І добре, коли вони є правильними, ресурсними та не травмуючими. Проте, буває зовсім по іншому.
Дякую за Ваш коментар.
Извините что так грубо написало, но это так, часто вижу в своем окружени мамочек которые и кучу книг прочитали и вебинаров-семинаров платных и бесплатных посетили, но ресурса внутреннего для реализации полученных знаний у них нет.
Это безусловно и ’наследине’ родительских семей, и общая не простая социально-экономически-политическая ситуация в обществе.
Вам спасибо за такую инициативу, вы молодец! , удачи
автор Katerunka 21 июня 2017
Ответ дляАрина85
Извините что так грубо написало, но это так, часто вижу в своем окружени мамочек которые и кучу книг прочитали и вебинаров-семинаров платных и бесплатных посетили, но ресурса внутреннего для реализации полученных знаний у них нет.
Это безусловно и ’наследине’ родительских семей, и общая не простая социально-экономически-политическая ситуация в обществе.
Вам спасибо за такую инициативу, вы молодец! , удачи
та ну Ви що?)) це не грубо, а справді правдиво. Часто кажу клієнтам, що якісна психотерапія дитини починається за три роки до її народження) Насправді, коли батьки вже починають бачити проблему, шукають ресурси та приймають відповідальність, в першу чергу за себе та свої дії, - тоді вже починається робота. Дякую Вам, Аріна, за гарний діалог) якщо цікавить дана тема -- не губіть мене із поля зору та звертайтесь, приходьте на вебінар. Я дам знати бажаючим!)
mareva 21 июня 2017
Ответ дляKaterunka
тут про мотив та волю. Який вік дитини? тому як вікову психологію ніхто не відміняв. І ті процеси, що властиві 3-х річкам не можуть бути нормою для 6-ти річок, наприклад. нову ж таки -тут про кризові періоди, особливості рзвитку та правильну, грамотну взаємодію батьки\діти.
6,5 років