26 марта в 11:43

Який пробіотик можна ще? Ентерожерміна не допомагає.

Завжди давала ентерожерміна, а в цей раз щось вона не діє. Без антибіотику вже 3 день, а діарея досі є. Дитині майже 7 років. Таблетки не приймає, до істерики.
Порадьте будь ласка 🙏
НеВРотик 26 марта в 11:46
Я сыну даю Линекс.
автор Почекуха 26 марта в 11:46
Ответ дляНеВРотик
Я сыну даю Линекс.
Також дивилася, але там капсули, він їх не ковтне
Люблю порядок 26 марта в 11:47
Энтерол
Elena_Kiev_Solomenskiy 26 марта в 11:47
при сильном дисбактериозе делают микроклизмы с пробиотиком.
НеВРотик 26 марта в 11:48
Ещё сама делаю йогурт: молоко фермерское кипячу и в немного остывшее закваску. Все это в стерилизованное банке в одеяло и термосумку на ночь. Утром йогурт готов.

А Линекс можно ж наверное капсулу разрезать, а содержимое смешать с водой, соком или чем-то жидким
мистерЛяпсус 26 марта в 11:49
Ответ дляПочекуха
Також дивилася, але там капсули, він їх не ковтне
посмотрите в инструкции, по идее можно вскрыть капсулу, смешать содержимое с теплой водой и выпить
Elena_Kiev_Solomenskiy 26 марта в 11:49
Ответ дляПочекуха
Також дивилася, але там капсули, він їх не ковтне
етсь энтерол просто в порошке со сладким вкусом и запахом
Сонячний день 26 марта в 11:51
Моему сыну очень помог Симбитер курсом. Прописывал гастроэнтеролог
НеВРотик 26 марта в 11:52
Ещё вспомнила - есть Био Гая в каплях. Их давала когда-то дочке, когда она была младенцем. Но это было 13 лет назад. Тогда они были очень действенны.
База_птеродактилей 26 марта в 11:52
Ответ дляПочекуха
Також дивилася, але там капсули, він їх не ковтне
Чому не ковтне?
Не любовница 26 марта в 11:53
От диареи отлично помогают корки граната. Заварить и пить, там и вкуса особо нет. И помогает быстро.
автор Почекуха 26 марта в 12:03
Дякую дівчата, зараз буду шукати.
Сама собі лікар 26 марта в 12:06
Ентерол даю, 2 рд вроде.
Міні-бікіні 26 марта в 12:09
А для чого пробіотики при діареї? Яка мета? Я не педіатр. Дієта, виключити молочку, не нагружати кишечник і підшлункову. Пити, пити, пити чаї, узвари. Рисова каша, печиво Марія і чай все. 3 дні. Дати креон 1/3 капсули під час їжі для кращого травлення
Яна-6991 26 марта в 12:13
Моєму назначали Сантіжен (пробіотики), ферменти Мезім та Біонорм Детокс ( аналог Смекти), діарея за день зупинилась.
Міні-бікіні 26 марта в 12:15
Ответ дляЯна-6991
Моєму назначали Сантіжен (пробіотики), ферменти Мезім та Біонорм Детокс ( аналог Смекти), діарея за день зупинилась.
Із цього всього смекта і ферменти допомогли. Пробіотик не зупинить діарею
Яна-6991 26 марта в 12:19
Ответ дляМіні-бікіні
Із цього всього смекта і ферменти допомогли. Пробіотик не зупинить діарею
Як раз Сантіжен - там був основний, саме він швидко зупиняє діарею- це слова нашого педіатра. До речі мені самій при порушеннях стільця лікар призначав Сантіжен, допоміг дуже швидко.
Міні-бікіні 26 марта в 12:30
Окі, наступний раз спробуєте на одному Сантіжені, розкажите потім тут і молочку, молочку як тут рекомендують…йогурта навечір щоб точно все виросло.
sky-labs 26 марта в 19:31
Ответ дляПочекуха
Дякую дівчата, зараз буду шукати.
Диарея была ДО или ПОСЛЕ антибиотиков?
По какому поводу давали аб?