13 февраля 2023

Куда лучше задонатить на армию?

Подскажите, пожалуйста фонд
Хочу чтоб наверняка деньги попали в нужное русло (не мошенникам)
healer09648293 13 февраля 2023
Притулі, Повернись живим
автор irina18 13 февраля 2023
Ответ дляhealer09648293
Притулі, Повернись живим
Пока это мой фаворит
Но хочу еще фонд
GoStop 13 февраля 2023
Чтобы точно, я бы не отправляла в фонды. Лучше конкретным людям, которые уже проверены и регулярно дают отчетность с фото.
Ваш психолог 13 февраля 2023
Є ТГ Скринька Пандори.
Адміна знаю особисто.
Почитайте його канал,самі зрозумієте про його порядність.
Ще ТГ Мадяр,але йому нема коли грошами займатися,але є його посилання,хто для них збирає.
А хто такий Мадяр,де і що робить-подивіться на його каналі.
автор irina18 13 февраля 2023
Ответ дляGoStop
Чтобы точно, я бы не отправляла в фонды. Лучше конкретным людям, которые уже проверены и регулярно дают отчетность с фото.
Согласна, но к сожалению я не знаю лично таких людей
Веточка сакуры67 13 февраля 2023
Муж Кракену донатит
Ваш психолог 13 февраля 2023
Є ще фонд Олени Ведернікової.
Інформація про її діяльність і допомогу є в ФБ.
Можете зв´язатися з нею особисто по телефону(є всюди в інеті,вона публічна особа) ,все з´ясуєте самі .
Теж знаю її особисто,дуже порядна людина.
Елена1265 13 февраля 2023
У вас нет коллег, одноклассников, одногруппников, которые воюют и просят помощи? Лучше помогать конкретным людям.
Ну и советчица здесь на воск собирает, можете ей сбросить
Cамая умная 13 февраля 2023
Справа Громад
Юрій Бірюков
Подрысь 13 февраля 2023
Советчица наша свечи делает, еду бойцам, там реальные отчеты и фото самих военных. Я ей верю и временами доначу.
Cамая умная 13 февраля 2023
Ответ дляhealer09648293
Притулі, Повернись живим
пройшло вже 3 місяці, як Притула збирав на Спартани. де Спартани? де знімки з супутника?

Повернись живим - прилічний фонд.
Подрысь 13 февраля 2023
Ответ дляhealer09648293
Притулі, Повернись живим
таким я не верю
нова_Я 13 февраля 2023
Я передаю Н.Юсуповій, вона звіти часто подає в ФБ
Йцфыяч 13 февраля 2023
Краще в своєму місті волонтерам, бо вони часто підтримують підрозділи саме з вашого міста. До прикладу я передаю всі гроші або аптечки абощо в сумський волонтерський осередок Івана Сірка де я була волонтером і я знаю що вони нашим хлопцям то все відправляють. Є також сумський підрозділ Sumydefence, там був мій чоловік то їм також доначу, бо то наші хлопці. Як мені то так краще видається, бо бачиш збір, потім бачиш результат збору і головне що йде якби людям з твого міста. Бо чуєш і бачиш багато зборів, але коли не знаєш куди то все йде то менше довіри якось
Harmony2607 13 февраля 2023
Я відправляю виключно на UNITED24. Це програма нашого президента, усе відкрито. Відправляють сюди з-за кордону на допомогу ЗСУ
Довіряю тільки цій платформі
margokl 13 февраля 2023
Дана Яровая (Dana Yarovaya) посмотрите почитайте
Ollka 13 февраля 2023
Ответ дляCамая умная
пройшло вже 3 місяці, як Притула збирав на Спартани. де Спартани? де знімки з супутника?

Повернись живим - прилічний фонд.
Ви реально думаєте, що будуть викладати в загальний доступ знімки з супутника?
Щодо фонду - я волонтер, в нас невеликий фонд. Підшефні декілька підрозділів. Вони реально отримували від фонду Прибули те, що просили. В тому числі дорогі Мавіки.

Повернись живим - ми з ними інколи співпрацюємо. Рекомендую, проблем не було
Басина 13 февраля 2023
Юля зараз на віск для окопних свічок збирає
https://www.kidstaff.com.ua/user-61502.html

Ще я в ТГ підписана на Николаевского Ванька. Він часом у себе збори розміщує, потім звіти публікує. Але там важко попасти на збір)) 500000 за 8 хвилин закриваються)

Ще Аллі Мартинюк доначу, через ТГ Карася.

Притулі

Справі Громад
Басина 13 февраля 2023
Ось Юліна стара тема
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3243022
Новіші промо-публікації видаляються через певний час
Olya Rybka 13 февраля 2023
Доначу только здесь на свечки. Фондам не доверяю. Тем более они часть денег тратят на пиар.
NataHromadska0808 13 февраля 2023
В фб є Роман Холодов. Вони займаються транспортуванням ранених, тих, хто на щиті. До масштабного вторгнення він допомагав транспортувати тяжкохворих , у кого немає можливості, годував безпритульних.
Зараз у них досить велика команда і він постійно в дорозі. Там постійно потрібно на паливо, ремонт і ТД.
NataHromadska0808 13 февраля 2023
Ответ дляЕлена1265
У вас нет коллег, одноклассников, одногруппников, которые воюют и просят помощи? Лучше помогать конкретным людям.
Ну и советчица здесь на воск собирает, можете ей сбросить
Та мабуть у кожного є такі зараз . Це взагалі найкращий варіант. Точно знаєш, що допомога прямо за призначенням
illaria-k 13 февраля 2023
Борщ для ЗСУ в ФБ
TATATA1973 13 февраля 2023
Ответ дляirina18
Пока это мой фаворит
Но хочу еще фонд
Наталя Юсупова у ФБ. Я їй доначу вже 6 років. Під час АТО вона військовим госпіталем займалася, зараз всі напрямки, дуже великі потреби закриває. Звіти постійні.
frezzziya 13 февраля 2023
У меня коллега, сама дончанка, знаю ее по работе с 2005 года еще..Так вот, занимается сама, имеет свое подшефное подразделение военных. Я ей доверяю.А фондам -нет.Но это я, а Вы смотрите по обстоятельствам.
frezzziya 13 февраля 2023
Ответ дляЕлена1265
У вас нет коллег, одноклассников, одногруппников, которые воюют и просят помощи? Лучше помогать конкретным людям.
Ну и советчица здесь на воск собирает, можете ей сбросить
По другому никак.Это факт.