06 апреля 2023

Хочемо в травні додому вертатися. Чи варто с дитиною ? Чи рано?

Вже в Польщі з березня 2022. Мені особисто дуже страшно за дитину, і знаючи свій є оцінний стан, я б не витримала постійного страху. Вже обжилися в Польші, і як би чоловік міг би виїхати , переїхали б назавжди. Але, багато факторів... а суть одна, сім’я не разом. .. не можу так вже. Єдине що з роботи пішла... хотіла шукати іншу, але дуже хочу додому. Просто в п набридло одній.... син без батька дорослішає.. і хочу все кинути і повернутися . Питаю без різних там підкова, бо стан моральний дуже тяжкий. Чи варто повертатися з дитиною. Миколаївська область. В місті тривоги часто, але більш менш, місто живе. До чого чекати, до якого місяця? І чи чекати взагалі ....
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 308
133 (43.18%) Повертатися
84 (27.27%) Поки сидіти в Польщі
55 (17.86%) Іще чекати до літа
36 (11.69%) Чекати до осені
ВасильевнаЯ 06 апреля 2023
Я бы не ехала еще в Николаевскую обл, тем более с ребенком. Муж работает? Нет возможности снять жилье на западной всей семьей?
Piracanta 06 апреля 2023
Ответ дляВасильевнаЯ
Я бы не ехала еще в Николаевскую обл, тем более с ребенком. Муж работает? Нет возможности снять жилье на западной всей семьей?
А чем западная отличается от Первомайска?
Lyudmila-ri 06 апреля 2023
Я повернулася вчора з Німеччини з тиї самих причин. Але місто далі від фронту. У
Tonya Linde 06 апреля 2023
В нас знімають дім впо з Миколаєва, хочуть вертатись на днях. Живуть з серпня.
I_am_Ukrainian 06 апреля 2023
Ответ дляPiracanta
А чем западная отличается от Первомайска?
Смотря где на Западной. Если какой-нибудь Ужгород, то очень даже отличается. А вот во Львов бы специально не ехала
Стрекоза любви 06 апреля 2023
Я повернулася у вересні, але не в Харків, а більш віддалене місто від кордону з парашкою. Звичайно, коли тривоги страшно, стараюся з дитиною сидіти у ванній. А в іншому все супер. В мене вже дах їхав бути одною з дитиною 1,5-2 роки.
Светлана2409 06 апреля 2023
Ответ дляDashko007
Первомайськ
Це той що майже в Кіровоградській обл?
автор Dashko007 06 апреля 2023
Ответ дляСветлана2409
Це той що майже в Кіровоградській обл?
Так
Kusalochka 06 апреля 2023
Я бы в Вашей ситуации не возвращалась пока.
goodsun 06 апреля 2023
Ми повернулись в кінці серпня, абсолютно не жалкую. До тривог адаптувались.
Светлана2409 06 апреля 2023
Ответ дляDashko007
Так
Вам вирішувати, але багато людей повернулися і продовжують жити,а не очікувати чогось
I_am_Ukrainian 06 апреля 2023
Ответ дляСветлана2409
Вам вирішувати, але багато людей повернулися і продовжують жити,а не очікувати чогось
Вот это и напрягает сидеть и ждать. Такой момент спустя год, что надо определяться оставаться за границей или потихоньку возвращаться. А то состояние подвешенное многим на нервы давит
Polinaanna 06 апреля 2023
Я повернулась, правда Луцьк, непередати словами яка щаслива
Мышка L 06 апреля 2023
Автор дуже розумію вас, теж хочу додому, в Європі налогоджений вже бит, гарна робота. Але тільки одна дитина ходить в школу, для старшоого немає місця, тому соціалізація теж під питанням( .Вдома турбує погана ситуація з роботою ( в мене особисто), тому для себе вирішила чекати принаймі до осені
snejs 06 апреля 2023
Ответ дляIvankoPetrovich
Я бы не возвращался, сидите до тех пор, пока война не закончится. Подумайте о безопасности ребенка и себя. Крайне! не рекомендую возвращатся.
Простите, а все кто в Украине те о безопасности и детях не думают?
snejs 06 апреля 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
Смотря где на Западной. Если какой-нибудь Ужгород, то очень даже отличается. А вот во Львов бы специально не ехала
А что во Львове не так?
A.l.e.k.s.a 06 апреля 2023
Автор, знаете, как называется ваш вопрос? Перекладывание ответственности!
Вы взрослый человек. Чем вам может помочь мнение абсолютно незнакомых людей??
Ответственность за свою жизнь нужно брать в свои руки
Alessa 35 06 апреля 2023
Ответ дляsnejs
Простите, а все кто в Украине те о безопасности и детях не думают?
А я как раз подумала что вот она первая такая актуальная для многих тема с адекватными комментариями, но нет же....
ВасильевнаЯ 06 апреля 2023
Ответ дляPiracanta
А чем западная отличается от Первомайска?
Там намного безопаснее
Olenka_Mk 06 апреля 2023
Я була з дитиною у Чехії, у жовтні поїхали до Ужгорода, в січні повернулися до Миколаєва. Щастю немає меж))) Місто живе на повну катушку.
ВасильевнаЯ 06 апреля 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
Смотря где на Западной. Если какой-нибудь Ужгород, то очень даже отличается. А вот во Львов бы специально не ехала
Ужгород самый безопасный, но и курортные городки тоже более менее, тот же Трускавец, Моршин
I_am_Ukrainian 06 апреля 2023
Ответ дляsnejs
А что во Львове не так?
Если что и летит на ЗУ, то обычно в ту сторону, Хмельницкий еще.
Filomena 06 апреля 2023
Можливо чоловік може взяти відпустку і разом десь зняти житло ближче до західного кордону?
Зустрітися, а там вирішити що і як?
У нас от тьху-тьху спокійно останнім часом. Якщо не карпати( там холодно ще буде), то десь може на Дністрі. Є багато гарних місцин для відпустки.
I_am_Ukrainian 06 апреля 2023
Ответ дляВасильевнаЯ
Ужгород самый безопасный, но и курортные городки тоже более менее, тот же Трускавец, Моршин
Да, там тоже хороше. Просто Ужгород уже побольше город.
rybka21 06 апреля 2023
Ответ дляDashko007
Я ж написала що хочу почути. Поради, особистих відчуттів...
Порада в такій справі це перекладання відповідальності.
То ж вирішуйте без порад.
Ми повернулися ще на початку січня, Харків. Якби не запланована на новий рік подорож, то повернулися б раніше.
rybka21 06 апреля 2023
Ответ дляStar39
Так в мае же контрнаступ. Лучше переждите

Вон Соловьев сегодня опять призвал нанести удар ядерным оружием по Украине:

«Зачем мы ждём контрнаступления? Нанести удар тактическим ядерным оружием по местам дислокации и расположения. По центрам принятия решений в Украине».
соловьов сам з собою балакає
Rabbit2012 06 апреля 2023
Ой, ну перезжайте уже все и ’ не вагайтеся’. Как вы все надоели. Сидят там, ждут на блюдечке победу. А кто ее интересно должен ’ здобути?’ Кто должен обеспечивать работу школ, садов, магазинов, транспорта, больниц, гос учреждений, наполнять бюджет? Им не страшно? Всем страшно . Но люди здесь, а не там и не создают этих тем дебильных як нам страшно їхати з Європи. Не їдьте, ради бога.
Nat-li 06 апреля 2023
Ответ дляStar39
Так в мае же контрнаступ. Лучше переждите

Вон Соловьев сегодня опять призвал нанести удар ядерным оружием по Украине:

«Зачем мы ждём контрнаступления? Нанести удар тактическим ядерным оружием по местам дислокации и расположения. По центрам принятия решений в Украине».
Слабо работаете, слабо
Nat-li 06 апреля 2023
Автор, чем дольше будете там сидеть-тем страшней возвращаться будет. Вам нужно решить, чего действительно вы хотите.
Sergeevna-a227 06 апреля 2023
Ответ дляStar39
Так в мае же контрнаступ. Лучше переждите

Вон Соловьев сегодня опять призвал нанести удар ядерным оружием по Украине:

«Зачем мы ждём контрнаступления? Нанести удар тактическим ядерным оружием по местам дислокации и расположения. По центрам принятия решений в Украине».
Вот же п@дар(