06 апреля 2023

Хочемо в травні додому вертатися. Чи варто с дитиною ? Чи рано?

Вже в Польщі з березня 2022. Мені особисто дуже страшно за дитину, і знаючи свій є оцінний стан, я б не витримала постійного страху. Вже обжилися в Польші, і як би чоловік міг би виїхати , переїхали б назавжди. Але, багато факторів... а суть одна, сім’я не разом. .. не можу так вже. Єдине що з роботи пішла... хотіла шукати іншу, але дуже хочу додому. Просто в п набридло одній.... син без батька дорослішає.. і хочу все кинути і повернутися . Питаю без різних там підкова, бо стан моральний дуже тяжкий. Чи варто повертатися з дитиною. Миколаївська область. В місті тривоги часто, але більш менш, місто живе. До чого чекати, до якого місяця? І чи чекати взагалі ....
Результат:
вже голосів: 308
133 (43.18%) Повертатися
84 (27.27%) Поки сидіти в Польщі
55 (17.86%) Іще чекати до літа
36 (11.69%) Чекати до осені
Не ангелы 06 апреля 2023
Ви питаєте у тих,хто нікуди не виїзжав?
автор Dashko007 06 апреля 2023
Ответ дляНе ангелы
Ви питаєте у тих,хто нікуди не виїзжав?
У всіх, хто повернувся, і хто не їхав...
Kot_v_meshke 06 апреля 2023
Та хз, сами решайте. Вам виднее. С мужем советуйтесь.
E-ducate 06 апреля 2023
Ніхто за вас рішення не прийме і відповідальність за нього не візьме ...
Lemongrass 06 апреля 2023
Ну в Николаевскую область я бы не ехала. У нас в Одессе сейчас ваших дофига
Чашечка кофе 06 апреля 2023
Яке саме місто?
автор Dashko007 06 апреля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Та хз, сами решайте. Вам виднее. С мужем советуйтесь.
Чоловік теж хоче вже щоб ми додому вернулися, бо дуже скучив за нами
Не ангелы 06 апреля 2023
Ответ дляDashko007
У всіх, хто повернувся, і хто не їхав...
І що хочете почути? Рано ще чи вже час? А хто може знати?
автор Dashko007 06 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Яке саме місто?
Первомайськ
автор Dashko007 06 апреля 2023
Ответ дляНе ангелы
І що хочете почути? Рано ще чи вже час? А хто може знати?
Я ж написала що хочу почути. Поради, особистих відчуттів...
IvankoPetrovich 06 апреля 2023
Я бы не возвращался, сидите до тех пор, пока война не закончится. Подумайте о безопасности ребенка и себя. Крайне! не рекомендую возвращатся.
Чашечка кофе 06 апреля 2023
Ответ дляDashko007
Первомайськ
Це вже ближче до Кіровоградської області. Ситуація відносно країни доволі спокійна і загрози такі ж, як в Києві чи Львові
Kot_v_meshke 06 апреля 2023
Ответ дляDashko007
Чоловік теж хоче вже щоб ми додому вернулися, бо дуже скучив за нами
Вы понимаете, что нам тут все равно, вернетесь вы или нет? Как я могу советовать вам? Я заграницу не выезжала, хотя муж выездной. Мы с апреля в Киеве, нам норм. Поэтому я вам объективно не могу советовать.
Polz 06 апреля 2023
Вже в Миколаїв знайомі вертаються. Жаліються на воду. В Первомайську не все так сумно, була там недавно
иркин 06 апреля 2023
Я в Київ повернулася у серпні, не шкодувала ані разу, дуже задоволена, діти-підлітки також. Але це моє життя, моя відповідальність.
У вас все своє, ніхто за вас приймати рішення не буде.
Piracanta 06 апреля 2023
Ответ дляLemongrass
Ну в Николаевскую область я бы не ехала. У нас в Одессе сейчас ваших дофига
Что сейчас не так в Николаевской области?
I_am_Ukrainian 06 апреля 2023
Автор, чувствуется что Вам там мучительно. Возвращайтесь. Может по возможности на ЗУ. Тут уже такой период начался, что не играет роль до лета Вы ждать будете или до осени
E-ducate 06 апреля 2023
Ответ дляDashko007
Я ж написала що хочу почути. Поради, особистих відчуттів...
Люди різні, відчувають і проживають по-різному. Міста різні. Родини різні.
Як правильно, не знає ніхто.
Загалом, ті, хто залишився, вже звикли до нових умов життя, мешканцями Миколаєва (Харкова, Одеси, Києва тощо) ситуація сприймається менш трагічно, ніж тими, хто виїхав рік назад.
Вам шлях сприйняття і подолання страхів доведеться проходити з початку, чи потрібно це вам, знаєте лише ви
Фрау Анхен 06 апреля 2023
Я такая же как Вы. Тоже с Польшой, квартирой, подружками))) Все неплохо , если со стороны смотреть. Муж был на фронте, сейчас перевёлся в Киев. Я сейчас с детьми на вокзале в Пшемышле, ждём поезд. Еду в разведку на 10 дней. Посмотрю как обстановка, узнаю о своей предыдущей работе. Вообщще, планирую, что дети доучатся до конца июня и будем в июле возвращаться в Киев. Думаю что-то решится в военном плане, ну либо останется как есть. Если будет не хуже, чем сейчас, то возвращаемся. Но я Вас понимаю, везти детей в войну, и не важно в какой регион, это странно. Темболее имея полностью налаженный быт.
black-opium 06 апреля 2023
Ответ дляDashko007
У всіх, хто повернувся, і хто не їхав...
Вы откуда ?
В Киеве полно мам с грудными детьми в колясках и никто не боится , а вы прям ужасы описываете .
И явно же не из приграничного города
Star39 06 апреля 2023
Так в мае же контрнаступ. Лучше переждите

Вон Соловьев сегодня опять призвал нанести удар ядерным оружием по Украине:

«Зачем мы ждём контрнаступления? Нанести удар тактическим ядерным оружием по местам дислокации и расположения. По центрам принятия решений в Украине».
Чашечка кофе 06 апреля 2023
Ответ дляDashko007
Я ж написала що хочу почути. Поради, особистих відчуттів...
Вам нічим не допоможе чужий досвід. Люди різні. Хтось може міцно спати, коли у декількох кілометрах працює артилерія, а хтось в істерить під час тривоги у сусідній області
Аня_я 06 апреля 2023
Мы здесь живём обычной жизнью.а вы как хотите
автор Dashko007 06 апреля 2023
Ответ дляStar39
Так в мае же контрнаступ. Лучше переждите

Вон Соловьев сегодня опять призвал нанести удар ядерным оружием по Украине:

«Зачем мы ждём контрнаступления? Нанести удар тактическим ядерным оружием по местам дислокации и расположения. По центрам принятия решений в Украине».
Тварина дика. Щоб на них метеорит впав і стер всю ту русню
Свята 06 апреля 2023
Был бы у вас Киев, я бы написала возвращаться.,а так подождите до лета
Falcon82 06 апреля 2023
Ответ дляDashko007
Первомайськ
У вас в місті, здається, жодного прильоту не було. І коли скрізь виключали світло, то в Первомайську лише годинки на 2.
Чашечка кофе 06 апреля 2023
Ответ дляFalcon82
У вас в місті, здається, жодного прильоту не було. І коли скрізь виключали світло, то в Первомайську лише годинки на 2.
Так у вас була краса)
Falcon82 06 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Так у вас була краса)
Я не з Первомайську) У мене все було)
Веточка сакуры67 06 апреля 2023
Тому кто живет в регулярно обстреливанном городе трудно что либо советовать. Мы, взрослые , можем жить и приспосабливаться. Но нужно ли это детям? Что им там делать ? У меня дочь подросток и я не хочу везти ее в Харьков. Не боюсь, а просто это не жизнь для подростков, когда самое главное в таком возрасте социализация. Сама сижу думаю как поступить.
Natal_ka91 06 апреля 2023
Я вас розумію, я теж поверталася в тил, бо набридло самій бути, але досі не впевнена що вірно зробила. Від тривог ще тіпає, хоча більшості вже все-одно. У вас Миколаївська обл, не знаю, як на мене дуже ризиковано... Пріоритет все ж безпека дитини. Почекайте, можливо, пару місяців, раптом почнеться наш наступ, може бути гаряче...