07 апреля 2023

Допомога снайперу ЗСУ, Бахмут.

Тема узгоджена з адміністрацією (#763416).

Вітаю, Вас, пані та панове, багато років я працював на цьому ресурсі продавцем і посередником, а з 24 лютого я взяв сумки, гвинтівку і пішов на завчасно узгоджену точку зборки. Війна не стала для мене сюрпризом, я готувався до неї багато місяців як фізично так і матеріально. Війна розросталася так стрімко, що всі мої речі були розмародерені. За цей час отримуючи зарплатню в ЗСУ я закупив багато нових речей і спорядження необхідних для ведення бойових дій, але їх треба так багато і вони коштують так дорого, що вимушений звертатися за допомогою, адже перемога це наша спільна справа і за неї доведеться сплатити високу, у всіх сенсах, ціну.

Служу в 47 механізованій бригаді на посаді стрільця-снайпера, скоро знову виїзд згідно бойового розпорядження на Бахмутський напрямок, є нагальна необхідність у придбанні тепловізійного прицілу, який дозволить працювати на коротких та середніх дистанціях, що допоможе відбивати так звані «м’ясні хвилі», вони люблять атакувати вночі, тому це життєво необхідна річ, його вартість 92 тис грн. зі знижкою для військових ціна буде 83 тис грн. Це значна сума і я прошу допомоги в його придбані.

У прикріпленому фото можете побачити те, що я вже придбав власним коштом, це трипод під гвинтівку (20тис), метеостанцію(35тис), далекомір(20тис), і ще багато чого...

В особисті повідомлення зможу підтвердити свою розповідь документально. Навіть 10-50грн це суттєва допомога, за репост буду дуже вдячний.

Ціль:  83  000.00  ₴

Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/mz98FkVqk

Номер картки банки

4731 1856 3264 1319 Приватбанк

Paypal - Coinswizard@gmail.com

Коментуйте, нехай тему побачить більше людей, всім дякую!
автор Hedonist 07 апреля 2023
військовий квиток, посада
katrusia-52 07 апреля 2023
Разом жо Перемоги
Angelika93 07 апреля 2023
Топ!
автор Hedonist 07 апреля 2023
Ответ дляkatrusia-52
Разом жо Перемоги
vray 07 апреля 2023
Владислав, берегите себя, спасибо вам!
shyrok1 07 апреля 2023
автор Hedonist 07 апреля 2023
Ответ дляvray
Владислав, берегите себя, спасибо вам!
Дякую)
Protruziya 07 апреля 2023
Скинула на PayPal, дякую вам
Jul-Ap 07 апреля 2023
+++
Берегите себя.
автор Hedonist 07 апреля 2023
Ответ дляProtruziya
Скинула на PayPal, дякую вам
Дуже вдячний!
Protruziya 07 апреля 2023
Ответ дляHedonist
Дуже вдячний!
Як швидко вам потрібно зібрати гроші? Може ще якось зможу допомогти.
автор Hedonist 07 апреля 2023
Ответ дляProtruziya
Як швидко вам потрібно зібрати гроші? Може ще якось зможу допомогти.
репост дуже допомагає, бажано до 10 днів, але пошта працює, можна замовити - доставлять
Ольга Кондратюк 07 апреля 2023
Тему в топ. Зберемо разом💪
Вам, повернення з перемогою і знову стати продавцем на сайті у мирній Україні
Mazhar21 07 апреля 2023
Дякую Вам, воіне. Слава Україні!
Protruziya 07 апреля 2023
Ответ дляHedonist
репост дуже допомагає, бажано до 10 днів, але пошта працює, можна замовити - доставлять
Зрозуміла
автор Hedonist 07 апреля 2023
Ответ дляОльга Кондратюк
Тему в топ. Зберемо разом💪
Вам, повернення з перемогою і знову стати продавцем на сайті у мирній Україні
дуже цього хочеться)
Ольга Кондратюк 07 апреля 2023
Доєдналася трішки
и-рина 1981 07 апреля 2023
Дякую Вам і всім Воїнам які захищають нас і нашу Україну Бережи Вас Боже 🇺🇦
автор Hedonist 07 апреля 2023
Ответ дляи-рина 1981
Дякую Вам і всім Воїнам які захищають нас і нашу Україну Бережи Вас Боже 🇺🇦
всім вдячний, дуже приємно відчувати підтримку!
tannua 07 апреля 2023
Дякуємо Вам
и-рина 1981 07 апреля 2023
Може попросити адмінів щоб закріпили тему ?
и-рина 1981 07 апреля 2023
Ответ дляHedonist
всім вдячний, дуже приємно відчувати підтримку!
Це ми Вам вдячні 💙💛 Низький уклін Вам
Natkash 07 апреля 2023
маленький +
_MadonnA_ 07 апреля 2023
+ дякую Вам ! Бережи Вас Боже !
liuba 07 апреля 2023
+ щиро вдячні Вам
автор Hedonist 07 апреля 2023
Ответ для_MadonnA_
+ дякую Вам ! Бережи Вас Боже !
Дякую!
K@ro 07 апреля 2023
В топ. Бережіть себе +
Dolce.Vita 07 апреля 2023
Трошки і від мене, бережіть себе
Dolce.Vita 07 апреля 2023
Ответ дляи-рина 1981
Може попросити адмінів щоб закріпили тему ?
Так
Агафья 07 апреля 2023
+ трошки.
Низький уклін Вам за кожний постріл.

І міцного янгола за плечима