06 апреля 2023

Хочемо в травні додому вертатися. Чи варто с дитиною ? Чи рано?

Вже в Польщі з березня 2022. Мені особисто дуже страшно за дитину, і знаючи свій є оцінний стан, я б не витримала постійного страху. Вже обжилися в Польші, і як би чоловік міг би виїхати , переїхали б назавжди. Але, багато факторів... а суть одна, сім’я не разом. .. не можу так вже. Єдине що з роботи пішла... хотіла шукати іншу, але дуже хочу додому. Просто в п набридло одній.... син без батька дорослішає.. і хочу все кинути і повернутися . Питаю без різних там підкова, бо стан моральний дуже тяжкий. Чи варто повертатися з дитиною. Миколаївська область. В місті тривоги часто, але більш менш, місто живе. До чого чекати, до якого місяця? І чи чекати взагалі ....
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 308
133 (43.18%) Повертатися
84 (27.27%) Поки сидіти в Польщі
55 (17.86%) Іще чекати до літа
36 (11.69%) Чекати до осені
Миззери 07 апреля 2023
Ответ дляGvenna
Автор, поїдьте на розвідку. На пару тижнів.
Ви коли так надовго відїзжаєте, то відриваєтеся від реальності і вам складно приймати рішення. Вам не допоможуть форуми бо у кожної людини своє сприйняття життя в війні.
Я за війну кілька раз їздила в свій Харків і кожного разу він відчувався по різному. Виглядав по різному.
Це треба бачити і відчувати самому. Не через чужі очі.
Согласна, хороший совет
Leeloo_aloha 07 апреля 2023
Ответ дляsnejs
Простите, а все кто в Украине те о безопасности и детях не думают?
Думають, але в другу чергу. Щось є важливіше, раз не вивезли дітей
Nat-li 07 апреля 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Думають, але в другу чергу. Щось є важливіше, раз не вивезли дітей
Почалося...
Про штаны не забудьте упомянуть
Oksana0612 07 апреля 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Думають, але в другу чергу. Щось є важливіше, раз не вивезли дітей
З спокійних областей виїжджати потреби не було і немає.
Leeloo_aloha 07 апреля 2023
Ответ дляGvenna
Ви не про те питаєте. Варто чи ні.
Краще запитайте себе - ви хочете вашого чоловіка в своєму житті надалі, чи вже звикли без нього і вас тягне в Україну лише ваш обов´язок як дружини? Не любов, а саме обов´язок. Совість. Шось таке.
Це важко.
Це складний вибір.
Особливо якщо ви живете нині в кращих умовах ніж вдома, у вас все є, очне навчання дитини, нема тривог, нема мін під ногами.
Вибирайте що вам більше до душі. Чоловік чи ваше нове життя.
Що краще чоловік чи спокійне життя дитини?
З цього випливає, що справжній чоловік той, який знайшов спосіб і до дружини виїхав. Якраз з любові до жінки й дитини, а не переклав усю відповідальність вибору на жінку.
Gvenna 07 апреля 2023
Ответ дляМиззери
Я была на западной полгода
Рада за вас.
Когда ждать?
Gvenna 07 апреля 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Що краще чоловік чи спокійне життя дитини?
З цього випливає, що справжній чоловік той, який знайшов спосіб і до дружини виїхав. Якраз з любові до жінки й дитини, а не переклав усю відповідальність вибору на жінку.
Хз.
Ви якесь чмо з яйцями зобразили.
Але якщо воно чмо, то в принципі нащо воно в Україні, хай валить.
Gvenna 07 апреля 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Що краще чоловік чи спокійне життя дитини?
З цього випливає, що справжній чоловік той, який знайшов спосіб і до дружини виїхав. Якраз з любові до жінки й дитини, а не переклав усю відповідальність вибору на жінку.
На війні справжні чоловіки.
Крапка.
Миззери 07 апреля 2023
Ответ дляGvenna
Рада за вас.
Когда ждать?
Куда?) у вас странные комменты
Я написала наблюдение что на западной полно приезжих которые гуляют и ни у кого к ним нет вопросов
Nat-li 07 апреля 2023
Ответ дляGvenna
Хз.
Ви якесь чмо з яйцями зобразили.
Але якщо воно чмо, то в принципі нащо воно в Україні, хай валить.
Обычный инвалид)
Thanks for all 07 апреля 2023
Ответ дляblack-opium
Вы откуда ?
В Киеве полно мам с грудными детьми в колясках и никто не боится , а вы прям ужасы описываете .
И явно же не из приграничного города
В в Харкові так само, дітей дуже багато на площадках, мам з колясками, підлітки шатаються по вулиці як і положено в їх віці, не бачу ніяких жахіть.
snejs 07 апреля 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Що краще чоловік чи спокійне життя дитини?
З цього випливає, що справжній чоловік той, який знайшов спосіб і до дружини виїхав. Якраз з любові до жінки й дитини, а не переклав усю відповідальність вибору на жінку.
А как же те мужья, что нас с вами защищают? Они не лучшие мужья? Жен , детей не любят?
IvankoPetrovich 07 апреля 2023
Ответ дляsnejs
Простите, а все кто в Украине те о безопасности и детях не думают?
Я не писал о всей Украине, а дал совет автору и все. Если она за границей и есть возможность там оставаться, пускай лучше сидит там. А тут может ракета прилететь куда угодно, ни у кого 100% защиты нету. А в Польшу ракета не прилетит.
Ольга Рассохацкая 07 апреля 2023
Ответ дляLyudmila-ri
Я повернулася вчора з Німеччини з тиї самих причин. Але місто далі від фронту. У
Міграційну попереджали ?
Здали пластик ?
Довго чекали рахунок за світло ?
Вибачте, що питаю , просто планую також вертатися ,але у Запоріжжя
Lyudmila-ri 08 апреля 2023
Ответ дляОльга Рассохацкая
Міграційну попереджали ?
Здали пластик ?
Довго чекали рахунок за світло ?
Вибачте, що питаю , просто планую також вертатися ,але у Запоріжжя
Міграційну не попереджали. Не бачу потреби. Пластик зі мною. А так все закрила, звісно. Страховки, бюргербюро і т д. За світло я не платила. В мене були особливі умови. Але ж вам потім можуть просто той рахунок сфоткати і вислати, а ви оплатите з України