25 декабря 2023

Это парень или девушка?

Результат:
вже голосів: 591
503 (85.11%) Парень
88 (14.89%) Девушка
galaxy113 25 декабря 2023
Це ухилянт, косить під Оксанку щоб не йти в окоп.
Кондуктор троллейбуса 25 декабря 2023
Пацык
Впораюсь зі всим 25 декабря 2023
Ответ дляgalaxy113
Це ухилянт, косить під Оксанку щоб не йти в окоп.
Де Ви такі недолугі жарти берете?
4 5 42
Сіґеле-міґеле 25 декабря 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Де Ви такі недолугі жарти берете?
Генерують в своїх геніальних мізках.
Підмітайло 25 декабря 2023
Это девушка, волосы на затылке так растут у женского пола лишь
3 5 32
Чумачечая Весна 25 декабря 2023
Ответ дляПідмітайло
Это девушка, волосы на затылке так растут у женского пола лишь
А кадык с вами не согласен
52 3
автор КонФФетОшка 25 декабря 2023
Не буду довго томити. Це хлопець, мій син. Але бачу, що багато хто вирішив, що то дівчина. Ось і в реальності дехто плутає, коли не видно кадик, а він у нього немалий. Мені він хлопець хлопцем. То так думають через волосся?
2 23
Банка з медом 25 декабря 2023
А это кто? Мужик или дама? Девочки , ваше мнение ?
1 23
автор КонФФетОшка 25 декабря 2023
Ответ дляgalaxy113
Це ухилянт, косить під Оксанку щоб не йти в окоп.
Він взагалі ще дитина, який ухилянт?
Пушка заряджена 25 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Не буду довго томити. Це хлопець, мій син. Але бачу, що багато хто вирішив, що то дівчина. Ось і в реальності дехто плутає, коли не видно кадик, а він у нього немалий. Мені він хлопець хлопцем. То так думають через волосся?
Да с длинным волосами ваш сын похож на девушку.
17 4
А у нас макарошки 25 декабря 2023
Я сразу поняла, что парень: брови, ресницы, в целом лицо не девичье.
автор КонФФетОшка 25 декабря 2023
Ответ дляБанка з медом
А это кто? Мужик или дама? Девочки , ваше мнение ?
Як по мені, то чоловік. Але нетрадиційний
1 7 1
Скіфська пектораль 25 декабря 2023
Не жіночі риси обличчя
Банка з медом 25 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Як по мені, то чоловік. Але нетрадиційний
Я знайшла у чорному блок листі свого чоловіка , думаю кто це ? Наче як мужик
Липка-прилипка 25 декабря 2023
Ответ дляПідмітайло
Это девушка, волосы на затылке так растут у женского пола лишь
Не факт. Мне вот одна парикмахер сказала, что волосы на затылке у меня растут низко, как у мужчины
автор КонФФетОшка 25 декабря 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Я сразу поняла, что парень: брови, ресницы, в целом лицо не девичье.
Брови згодна, густі. А що не так з віями?
автор КонФФетОшка 25 декабря 2023
Ответ дляБанка з медом
Я знайшла у чорному блок листі свого чоловіка , думаю кто це ? Наче як мужик
То і по мені як трансвестит якийсь
Принцепесочка 25 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Не буду довго томити. Це хлопець, мій син. Але бачу, що багато хто вирішив, що то дівчина. Ось і в реальності дехто плутає, коли не видно кадик, а він у нього немалий. Мені він хлопець хлопцем. То так думають через волосся?
Якби не було поставлене запитання, сказала би що дівчина, але зрозуміла через запитання, що хлопець. Чоловік сказав, що хлопець. Можливо, фото не дуже інформативне. Якщо є з цим проблеми, порадьте може дійсно суто чоловічу коротку зачіску.
Липка-прилипка 25 декабря 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Я сразу поняла, что парень: брови, ресницы, в целом лицо не девичье.
Да прям - не девичье. У женщин тоже бывают подобные черты лица
2 1 5
БезПаспортаНеПродаю 25 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Не буду довго томити. Це хлопець, мій син. Але бачу, що багато хто вирішив, що то дівчина. Ось і в реальності дехто плутає, коли не видно кадик, а він у нього немалий. Мені він хлопець хлопцем. То так думають через волосся?
у моего волосы ниже лопаток, поэтому длиной волос меня не обмануть
2 5
автор КонФФетОшка 25 декабря 2023
Ответ дляПринцепесочка
Якби не було поставлене запитання, сказала би що дівчина, але зрозуміла через запитання, що хлопець. Чоловік сказав, що хлопець. Можливо, фото не дуже інформативне. Якщо є з цим проблеми, порадьте може дійсно суто чоловічу коротку зачіску.
І він не хоче, і мені подобається. Проблем нема, але інколи дехто плутає. З віком все менше, бо починають рости вуса і бакенбарди
автор КонФФетОшка 25 декабря 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
у моего волосы ниже лопаток, поэтому длиной волос меня не обмануть
Але в цьому ракурсі досить великий відсоток проголосував, що то дівчина
Не против 25 декабря 2023
красивый парень.
4 2
БезПаспортаНеПродаю 25 декабря 2023
и что)
Принцепесочка 25 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
І він не хоче, і мені подобається. Проблем нема, але інколи дехто плутає. З віком все менше, бо починають рости вуса і бакенбарди
Ну то не зважайте, якщо проблеми немає. З віком буде більш зрозуміло. У дитинстві малюків взагалі легко сплутати. Є такі гарні симпатичні хлопчики з стрижкою типу під каре, що виглядають милими дівчатками, але з віком все стає на свої місця.
Стриптизерка 25 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
І він не хоче, і мені подобається. Проблем нема, але інколи дехто плутає. З віком все менше, бо починають рости вуса і бакенбарди
Я по бакенбардам зрозуміла,що то хлопець
автор КонФФетОшка 25 декабря 2023
Тут вже видно, що хлопець
Доктор Хаос 25 декабря 2023
А это?
автор КонФФетОшка 25 декабря 2023
Ответ дляПринцепесочка
Ну то не зважайте, якщо проблеми немає. З віком буде більш зрозуміло. У дитинстві малюків взагалі легко сплутати. Є такі гарні симпатичні хлопчики з стрижкою типу під каре, що виглядають милими дівчатками, але з віком все стає на свої місця.
В дитинстві була коротка зачіска, але плутали все одно інколи.
автор КонФФетОшка 25 декабря 2023
Ответ дляДоктор Хаос
А это?
Груди ж є. Але відчуваю подвох, раз питаєте. Чоловік? Ніколи б не подумала