25 декабря 2023

Это парень или девушка?

показать весь текст
Результат:
вже голосів: 591
503 (85.11%) Парень
88 (14.89%) Девушка
Дайте подуться 25 декабря 2023
Удалено администрацией...
Бабулька 25 декабря 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
А кадык с вами не согласен
И бакенбарды
Бешене сарі 25 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Йому все одно. Доволі часто ще й глузує, коли плутають
Як казав мій син першокурсник, я більше схожий на дівчину ніж деякі дівчата в моїй групі. В нього теж довге кудряве волосся і миловидні риси. А група інженерів-будівельників
Неваляшкина 25 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Тут вже видно, що хлопець
Цвет волос шикарный)
Фіфачка 25 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Не буду довго томити. Це хлопець, мій син. Але бачу, що багато хто вирішив, що то дівчина. Ось і в реальності дехто плутає, коли не видно кадик, а він у нього немалий. Мені він хлопець хлопцем. То так думають через волосся?
Сделайте нормальную мужскую стрижку
6 1 1
Все возможно 25 декабря 2023
Ответ для...аяприкольная
Чого дівчачою? Проста чорна резинка, тисячі чоловіків мають довге волосся, так само як і тисячі жінок мають короткі стрижки. Асоціювати довжину волосся зі статтю це прям щось дуже печерне.
В печерах барбершопів не було) Як і коротких зачісок)
автор КонФФетОшка 25 декабря 2023
Ответ дляДайте подуться
Удалено администрацией...
Нормальна людина не судить іншу людину по довжині волосся. У вас комплексів вагон,шкода вас і ваших дітей
автор КонФФетОшка 25 декабря 2023
Ответ дляДайте подуться
Удалено администрацией...
Нормальна людина не судить іншу людину по довжині волосся. У вас комплексів вагон,шкода вас і ваших дітей
Коленная ложечка 25 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Не буду довго томити. Це хлопець, мій син. Але бачу, що багато хто вирішив, що то дівчина. Ось і в реальності дехто плутає, коли не видно кадик, а він у нього немалий. Мені він хлопець хлопцем. То так думають через волосся?
Він у Вас дуже гарний. І волосся дуже гарне, хай не стриже. Просто типаж такий. А-ля Тімоті Шаламе або Юрко Юрченко в молодості)
Пліткарка 25 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Як по мені, то чоловік. Але нетрадиційний
Вы точно его мама? Обычный парень, волосы красивые, мне таким в детстве всегда представлялся принц. На девушку он вообще не похож.
Пліткарка 25 декабря 2023
Ответ дляПринцепесочка
Якби не було поставлене запитання, сказала би що дівчина, але зрозуміла через запитання, що хлопець. Чоловік сказав, що хлопець. Можливо, фото не дуже інформативне. Якщо є з цим проблеми, порадьте може дійсно суто чоловічу коротку зачіску.
Навіщо? Змужніє буде схожий на вікінгів треба, щоб всі були однаково лисі?
Пліткарка 25 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Тут вже видно, що хлопець
Дуже гарний, Автор - ви молодець!
Пліткарка 25 декабря 2023
Ответ дляКинДза
А мне вот это чудо инста подбрасывает. Тоже не могла понять он/она. Как пишут, андрогинная внешность.
100% парень
Пліткарка 25 декабря 2023
Ответ дляВ гости звали?
эта тема для хвастовства ?
Вам завидно? Да, красивый парень и внуки будут красивые
Не обижаюсь 25 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Не буду довго томити. Це хлопець, мій син. Але бачу, що багато хто вирішив, що то дівчина. Ось і в реальності дехто плутає, коли не видно кадик, а він у нього немалий. Мені він хлопець хлопцем. То так думають через волосся?
Та не схожий він на дівчину, чоловічі риси обличчя.
Можливо, через довге волосся і що блондин, то на перший погляд може здаватись дівчиною. Але ж бакенбарди є!
Дивне створіння 25 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Не буду довго томити. Це хлопець, мій син. Але бачу, що багато хто вирішив, що то дівчина. Ось і в реальності дехто плутає, коли не видно кадик, а він у нього немалий. Мені він хлопець хлопцем. То так думають через волосся?
Если б не бакенбарды,то подумала б что девушка.
Реснички длинные, личико округлое,волосы в хвосте...
Сколько ему лет?
Обращеница 25 декабря 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Я сразу поняла, что парень: брови, ресницы, в целом лицо не девичье.
А мне наоборот
Похож на девушку
Только не такую девушку типичную как бы в нашем привычном понимании
Губы ресницы пухлость и вот эти все обычные черты
А такую более характерную
Есть нечто такое, на что хочется смотреть, незаурядная красивая внешность
Изюм
Типаж Кира Найтли
Или Галь Гадот
Такая девушка с перцем
Где там парня рассмотрели по кадыку, вообще непонятно, тем более в профиль 🤷🏻‍♀️
Никакого кадыка не вижу
Размыто всё
автор КонФФетОшка 25 декабря 2023
Ответ дляПліткарка
Вы точно его мама? Обычный парень, волосы красивые, мне таким в детстве всегда представлялся принц. На девушку он вообще не похож.
Ви не бачите, що я коментую інше фото? Де нафарбований хлопець. Я не про свого сина, він по дівчатам
автор КонФФетОшка 25 декабря 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Та не схожий він на дівчину, чоловічі риси обличчя.
Можливо, через довге волосся і що блондин, то на перший погляд може здаватись дівчиною. Але ж бакенбарди є!
І кадик є )) А багатьом дівчина. Мені на сумісне фото у соцмережі деякі писали ’о, ти маєш дочку’, чи ’підстрижи сина’
Глас_Народа 25 декабря 2023
Хлопець доньки схожого типажу. Коли вони разом, незнайомці часто звертаються до них ’дівчатка’, на днях взагалі якась бабуська ’красунечками’ назвала.
автор КонФФетОшка 25 декабря 2023
Ответ дляГлас_Народа
Хлопець доньки схожого типажу. Коли вони разом, незнайомці часто звертаються до них ’дівчатка’, на днях взагалі якась бабуська ’красунечками’ назвала.
Нагадали, доречі, до нас також колись так звернулись, коли я з сином була. А один запитав в сина при мені ’ти ьаба чи мужик?’. Доречі сину тоді було десь 14, а запитуючому біля 30. Ось воно йому портібно було знати?))
к.Буланова 25 декабря 2023
Ответ дляПідмітайло
Это девушка, волосы на затылке так растут у женского пола лишь
Блин, жалко дед спит, я бы вам сфоткала такие же волосы.
к.Буланова 25 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Не буду довго томити. Це хлопець, мій син. Але бачу, що багато хто вирішив, що то дівчина. Ось і в реальності дехто плутає, коли не видно кадик, а він у нього немалий. Мені він хлопець хлопцем. То так думають через волосся?
Это так думают те, кто живёт стереотипами. Не обращайте внимания, это его личное дело, как ходить, в чем, с какой причёской, с кем встречаться и все остальное.
Найщасливіша 25 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Не буду довго томити. Це хлопець, мій син. Але бачу, що багато хто вирішив, що то дівчина. Ось і в реальності дехто плутає, коли не видно кадик, а він у нього немалий. Мені він хлопець хлопцем. То так думають через волосся?
Я увидела кадык у него. А без этого реально было принять за девушку. Ну и бакенбарды присутствуют.
Vitamina1407 25 декабря 2023
Я зразу зрозуміла що це хлопець
Ліньки гуглить 25 декабря 2023
У хлопців моїх доньок волосся довше чим у них
Киця-бриця 25 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Не буду довго томити. Це хлопець, мій син. Але бачу, що багато хто вирішив, що то дівчина. Ось і в реальності дехто плутає, коли не видно кадик, а він у нього немалий. Мені він хлопець хлопцем. То так думають через волосся?
Все ок. Хлопець хлопцем
Тумба-юмба 25 декабря 2023
Гарний у вас син
Не вмію заміряти 25 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Не буду довго томити. Це хлопець, мій син. Але бачу, що багато хто вирішив, що то дівчина. Ось і в реальності дехто плутає, коли не видно кадик, а він у нього немалий. Мені він хлопець хлопцем. То так думають через волосся?
Да, стереотипы.

Но я сразу поняла, что парень.

Вот у меня недавно был конфуз - увидела подростка лет 16, по виду парень. А потом подросток заговорила ))) конфуз
Не вмію заміряти 25 декабря 2023
Ответ дляПринцепесочка
Якби не було поставлене запитання, сказала би що дівчина, але зрозуміла через запитання, що хлопець. Чоловік сказав, що хлопець. Можливо, фото не дуже інформативне. Якщо є з цим проблеми, порадьте може дійсно суто чоловічу коротку зачіску.
Чтобы не путали?