13 марта в 18:06

Де можна купити ноутбук бу?

Порадьте, може є групи які чи сайти. Як їх шукати? Цікавить саме з норм характеристиками, останніх років не за всі кошти. Знаю що таку техніку багато з-за кордону привозять.
Впевнена, у когось є перевірені місця.
_Alekssandra_ 13 марта в 18:08
В Киеве знаю. Сама покупала чуть больше года назад
ОдинРазНадетое 13 марта в 18:08
На
Олх
Фіфачка 13 марта в 18:09
Заходите в ломбард и выбираете
автор nightwoman 13 марта в 18:11
Ответ для_Alekssandra_
В Киеве знаю. Сама покупала чуть больше года назад
Там саме точка? Чи є група в соц мережах?
От проблема що в невеликому місті, тобто шукаю онлайн вибір
Кракадэ 13 марта в 18:21
Ответ дляnightwoman
Там саме точка? Чи є група в соц мережах?
От проблема що в невеликому місті, тобто шукаю онлайн вибір
Це хліб чи печиво... Навіщо групи? Нормальний ноут потягне, з закордону 1000 дол. А щлак можна взяти і 300.
Сусідка зверху 13 марта в 18:22
брала тут, задоволена https://laptoptechnostore.olx.ua/uk/home/#items
Але зараз у цього продавця мало з чого вибрати, можна почекати
автор nightwoman 13 марта в 18:26
Ответ дляКракадэ
Це хліб чи печиво... Навіщо групи? Нормальний ноут потягне, з закордону 1000 дол. А щлак можна взяти і 300.
Ну якщо я живу не в обласному центрі то в моєму місті купити хліб можна, а обрати бу техніку вже складно із вибором. Що для вас є шлак, то для інших безвихідність.
Ваша безтактність вам не личить.
автор nightwoman 13 марта в 18:27
Ответ дляСусідка зверху
брала тут, задоволена https://laptoptechnostore.olx.ua/uk/home/#items
Але зараз у цього продавця мало з чого вибрати, можна почекати
Дякую, буду дивитись
Ду да ду да ду 13 марта в 18:30
Ой сколько проблем может это принести. Может пусть послабее, но, новый и на гарантии??
Кракадэ 13 марта в 18:33
Ответ дляnightwoman
Ну якщо я живу не в обласному центрі то в моєму місті купити хліб можна, а обрати бу техніку вже складно із вибором. Що для вас є шлак, то для інших безвихідність.
Ваша безтактність вам не личить.
Вибачте за безтактність)
Розуміння шлак - це просто, прилад який вже викидають, по мірі устарілості.
Нормальний гаджет (ноут), сучасний, коштує грошей. Я не бачила, щось такого в нас(( Все ширпотреб...
Джинци на Флісі 13 марта в 18:35
Ответ дляnightwoman
Дякую, буду дивитись
если у вас безвыходность то стоит присмотреться к Розетке - гарантия, возврат, много точек по стране и доставка почтой куда угодно. там постоянно скидки, отзывов много и есть вон нэтбук за 8 тыс - чисто офис поставить и в интернете серфить, кино посмотреть, ГТА не потянет) можете и последних лет поискать
Пушка заряджена 13 марта в 19:03
Ответ дляnightwoman
Дякую, буду дивитись
Я років 7 тому купувала на олх ноут, але мені пощастило, ноутбук дійсно був класний і за смішні гроші, чоловік нещодавно докинув ссд і ще користується ним до сьогодні. Але після того як я декілька раз пролила на ноут каву то зрозуміла що б/у це завжди ризик, тому на розетці купила новий в оплату частинами, дуже вигідно, без комісій.
_Alekssandra_ 13 марта в 19:31
Ответ дляnightwoman
Там саме точка? Чи є група в соц мережах?
От проблема що в невеликому місті, тобто шукаю онлайн вибір
Вот. У них точно сайт есть, муж мне там нашёл и мы ездили за ним. Мой новый, с витрины. Но было много привлекательных б/у, они их проверяют точно, мне один понравился, но нельзя было сразу забрать. И гарантию дают. А вот отправляют или нет, не знаю.
З родзинкою 13 марта в 20:18
Я продаю сейчас
Lenovo Legion 5/RTX 3060 6 Gb / Ryzen 5 5600 / 16Gb / SSD 512/ 165 Гц
Реально в пользовании был 3-4 месяца, сын дипломную арботу на нем делал
По работе стал нужен уже с другими характеристиками, поэтому этот уже давно лежит в коробке
Реально состояние нового.
Покупался в интернет-магазине электроники 28.09.2021 г. за 1400 долл.
Bioni 13 марта в 23:34
Есть большой шанс купить ноут с проблемами. Все надо проверять. На ютубе есть каналы ремонтников, которые регулярно выкладывают такие истории, люди попадают на большие деньги. Будьте осторожны. Возьмите с собой разбирающегося человека для проверки.