23 марта в 15:45

Батьківський комітет це біла ворона? Чи йти чи ні туди

В нас немає в майбутньому першому класі ініціативних батьків ,усі на морозі. Але вчителька каже, що теба буде купувати зошити та вона не має права збирати гроші. Тож це має робити голова батьківського комітету. Блін якось перші наші збори вийшли неорганізовано.
показать весь текст
Тётя Хрюша 23 марта в 17:17
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Вы -участник преступной схемы.
Да и в чем смысл заключить договор и не выполнять его?
Я вам про одне, ви про інше
Купити я можу їх, можу.
А ви пишете, що це не можливо
Бриджит_Фрикандо 23 марта в 17:18
Ответ дляТётя Хрюша
Я вам про одне, ви про інше
Купити я можу їх, можу.
А ви пишете, що це не можливо
Ви не можете купить , розумієте? Те, що ви називаєте ’можу’- це правопорушення. Нема законної можливості купувати ці посібники не під замовлення на конкретний клас
Тётя Хрюша 23 марта в 17:20
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ви не можете купить , розумієте? Те, що ви називаєте ’можу’- це правопорушення. Нема законної можливості купувати ці посібники не під замовлення на конкретний клас
Але що маю по факту?
Книги
:)
Бриджит_Фрикандо 23 марта в 17:21
Ответ дляТётя Хрюша
Але що маю по факту?
Книги
:)
Ви маєте невиконання договірних умов
Тётя Хрюша 23 марта в 17:28
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ви маєте невиконання договірних умов
Я маю книги, а ви стверджуєте, це їх придбати не можливо
Бриджит_Фрикандо 23 марта в 17:40
Ответ дляТётя Хрюша
Я маю книги, а ви стверджуєте, це їх придбати не можливо
Так, закончим шляхом їх придбати неможливо. Ви вкрали їх,навіть якщо просто заплатили крадію
Сусановна 23 марта в 17:53
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Так, закончим шляхом їх придбати неможливо. Ви вкрали їх,навіть якщо просто заплатили крадію
Фильмы и сериалы,музыку вы смотрите только лицензионные?)
Бриджит_Фрикандо 23 марта в 17:54
Ответ дляСусановна
Фильмы и сериалы,музыку вы смотрите только лицензионные?)
Почему вам так важно оправдать кражу?
Сусановна 23 марта в 17:55
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Почему вам так важно оправдать кражу?
Я не оправдываю,но если вы обвиняете,то сами полностью чисты в этом плане?
Бриджит_Фрикандо 23 марта в 17:56
Ответ дляСусановна
Я не оправдываю,но если вы обвиняете,то сами полностью чисты в этом плане?
Да,я всегда выполняю условия договора,который подписала.
Зроблено у 80-х 23 марта в 18:54
Ответ дляЯ вся ваша
Моя в школе но я принципиально не сдаю на обустройство школы и я такая не одна хоть, тетрадки ребенку без проблем сдам все остальное мимо типо как праздники и обустройство школы.
То ваша дитина і в святах не приймає участі, та й іншим, приданим за кошти батьків не користується, вірно ж?
Зроблено у 80-х 23 марта в 18:56
Ответ дляКурочка-чубаточка
Нічого, ви нічого абсолютно не можете з цим зробить. чи примусить. Якщо збір на підручники, просто не купуєте тим, хто не здав. А на потребу класу... ну тут ніхто ж не буде стерегти, щоб дитина не брала туалетний папір чи мило чи не грала в м′яч, куплений для класу) То вже неправильно, тому лишається на совісті принципових батьків) В нас було так. Клас маленький, 18 чоловік, 4-5 чоловік не здавали зазвичай гроші)
Чому, дитині потрібно про це сказати.
Курочка-чубаточка 23 марта в 19:57
Ответ дляЗроблено у 80-х
Чому, дитині потрібно про це сказати.
та ніхто звичайно про це дітям не казав) дитина не винна, що мама принципова) подарунки на свята чи день народження ми не купували, в нас це в школі якось не було заведено, то проблеми не було. З зошитами-книжками самі якось вирішували, а те що на клас купувалось, звісно, що ніхто не ділив на тих хто здавав/не здавав