23 марта в 15:45

Батьківський комітет це біла ворона? Чи йти чи ні туди

В нас немає в майбутньому першому класі ініціативних батьків ,усі на морозі. Але вчителька каже, що теба буде купувати зошити та вона не має права збирати гроші. Тож це має робити голова батьківського комітету. Блін якось перші наші збори вийшли неорганізовано.
40каградусная 23 марта в 15:46
если нормальная учительница - можно смело идти
Прагматик флегма 23 марта в 15:47
оно ВАМ надо?
5 2
Бриджит_Фрикандо 23 марта в 15:47
Автор,а в чем сложность дать номер карты в общем чате и на нее сбросят деньги за учебники? Ведь сейчас не нужно под школой стоять и родителей ловить. Ничего страшного в работе РК нет
6 3
ФруктЕщеТот 23 марта в 15:49
Просто зважте свої можливості.
Комплект зошитів для 1 учня важить близько 1кг. І так на кожен місяць. А треба з пошти їх принести додому, а потім занести до школи
4 2
ОбережнаЯ 23 марта в 15:50
У нас мама з батьківського комітету займається тільки збором грошей на зошити Інтелект і все. Усі інші ініціативи типу екскурсії і т.д. - хто ініціативу проявив, той і займається.
Курочка-чубаточка 23 марта в 15:50
В тому і справа, що всі батьки з позицією - моя хата з краю, хай хтось інший буде, для чого воно мені. А в батьківський комітет все одно комусь іти треба. Діти ж не винні, що батькам нічого не треба. Я в свій час йшла в батьківський комітет саме тому, хоч мені воно так само було ні до чого. А всі морозяться, клас ремонтувати треба, зошити купувати треба, діти хочуть на екскурсію..
2 2
ОбережнаЯ 23 марта в 15:51
Ответ дляФруктЕщеТот
Просто зважте свої можливості.
Комплект зошитів для 1 учня важить близько 1кг. І так на кожен місяць. А треба з пошти їх принести додому, а потім занести до школи
У нас відразу в школу привозять мішки з зошитами. Вчителька розкладає комплекти і батьки вже розбирають
Я_з_Франека 23 марта в 15:51
Нам вчитель заказувала 4 роки поспіль зошити Росток, це дофіга коробок. Але вона заказувала на сайті Росток зі знижкою, і це нормально. Чого ваша не має права, поясніть?
Бриджит_Фрикандо 23 марта в 15:51
Ответ дляФруктЕщеТот
Просто зважте свої можливості.
Комплект зошитів для 1 учня важить близько 1кг. І так на кожен місяць. А треба з пошти їх принести додому, а потім занести до школи
Курьерская доставка прямо в школу , и никаких проблем заносом
5 1
Я_з_Франека 23 марта в 15:52
Ответ дляФруктЕщеТот
Просто зважте свої можливості.
Комплект зошитів для 1 учня важить близько 1кг. І так на кожен місяць. А треба з пошти їх принести додому, а потім занести до школи
Навіщо таке робити?)) Доставка працює, і вигрузка. Все це з фонду класу платиться.
ФруктЕщеТот 23 марта в 15:54
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Курьерская доставка прямо в школу , и никаких проблем заносом
І кому він їх туди принесе?
Вчитель не має права отримувати зошити. Це перше. 2 - вона не завжди є в школі, коли приходить курʼєр. 3 - під час тривог школа закривається
Бриджит_Фрикандо 23 марта в 15:57
Ответ дляФруктЕщеТот
І кому він їх туди принесе?
Вчитель не має права отримувати зошити. Це перше. 2 - вона не завжди є в школі, коли приходить курʼєр. 3 - під час тривог школа закривається
Звичайно має таке право,і отримує. А ось гроші дійсно не має права збирати.еурьер домовляється про зустріч з вчителем . В всі проблеми,пов´язані з тривогами, також вирішує з вчителем
Каяспер 23 марта в 15:57
Емм, а чому не можна написати оголошення і всі батьки самостійно куплять для своїх дітей необхідні речі????
Чому так не можна ?
1 2
Счастье_же_вот_оно 23 марта в 15:58
Березень місяць, у вас вже є списки 1 класів? 😳 У мене подруги ще навіть документи в школу не подавали, у кого діти мають йти восени в 1 клас. Ще стільки всього може змінитися, який комітет в березні 😳
Бриджит_Фрикандо 23 марта в 15:59
Ответ дляКаяспер
Емм, а чому не можна написати оголошення і всі батьки самостійно куплять для своїх дітей необхідні речі????
Чому так не можна ?
Бо є підручники,які неможливо купити у роздріб, тільки оптове замовлення, під яке їх і друкують
ФруктЕщеТот 23 марта в 16:00
Ответ дляЯ_з_Франека
Навіщо таке робити?)) Доставка працює, і вигрузка. Все це з фонду класу платиться.
Хто буде приймати цю доставку? Хто цим буде займатися?
Каяспер 23 марта в 16:01
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Бо є підручники,які неможливо купити у роздріб, тільки оптове замовлення, під яке їх і друкують
Берешете! Я завжди купую сама , та ше й дешевше ніж у тварин, які пропихають свої ціни через комітети.
2 2
ФруктЕщеТот 23 марта в 16:03
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Звичайно має таке право,і отримує. А ось гроші дійсно не має права збирати.еурьер домовляється про зустріч з вчителем . В всі проблеми,пов´язані з тривогами, також вирішує з вчителем
Вчитель може відмовитися. І правильно зробить
Бриджит_Фрикандо 23 марта в 16:03
Ответ дляКаяспер
Берешете! Я завжди купую сама , та ше й дешевше ніж у тварин, які пропихають свої ціни через комітети.
Удалено администрацией...
Бриджит_Фрикандо 23 марта в 16:03
Ответ дляФруктЕщеТот
Вчитель може відмовитися. І правильно зробить
Звичайно може,але йому доведеться вчити дітей без підручників
3 2
автор Из Виа-гры 23 марта в 16:04
Ответ дляЯ_з_Франека
Нам вчитель заказувала 4 роки поспіль зошити Росток, це дофіга коробок. Але вона заказувала на сайті Росток зі знижкою, і це нормально. Чого ваша не має права, поясніть?
Казала нам так що немає права
Я вся ваша 23 марта в 16:04
Ответ дляКурочка-чубаточка
В тому і справа, що всі батьки з позицією - моя хата з краю, хай хтось інший буде, для чого воно мені. А в батьківський комітет все одно комусь іти треба. Діти ж не винні, що батькам нічого не треба. Я в свій час йшла в батьківський комітет саме тому, хоч мені воно так само було ні до чого. А всі морозяться, клас ремонтувати треба, зошити купувати треба, діти хочуть на екскурсію..
Ремонтом класса должна заниматься администрация школы и директор, а не родители. Школа получает финансирование городское или подаёт на это чтобы городская власть выделила деньги
Каяспер 23 марта в 16:04
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Удалено администрацией...
Комітєтчика заділо. Тоже крадете частину грошей, які здають на зошити , книжки і ремонти ?
Прагматик флегма 23 марта в 16:05
Ответ дляФруктЕщеТот
Вчитель може відмовитися. І правильно зробить
и что? это будут проблемы автора?
Бриджит_Фрикандо 23 марта в 16:05
Ответ дляКаяспер
Комітєтчика заділо. Тоже крадете частину грошей, які здають на зошити , книжки і ремонти ?
Ви таки хвора. Як вас випишуть, то спробуйте купити підручники інтелект України у роздріб, а не під гуртове замовлення
ФруктЕщеТот 23 марта в 16:06
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Звичайно може,але йому доведеться вчити дітей без підручників
Це проблема дітей і їх батьків. Як діти будуть навчатися. За програмою у дітей мають бути підручники. Ні- обирайте інші варіанти навчання. Все ж добровільно
Бриджит_Фрикандо 23 марта в 16:08
Ответ дляФруктЕщеТот
Це проблема дітей і їх батьків. Як діти будуть навчатися. За програмою у дітей мають бути підручники. Ні- обирайте інші варіанти навчання. Все ж добровільно
Але вчителі,ну ті що не вижили з розуму, зацікавлені в тому,щоб діти мали підручники. І їм не важко прийняти дзвінок від кур´єра
ФруктЕщеТот 23 марта в 16:09
Ответ дляПрагматик флегма
и что? это будут проблемы автора?
Удалено администрацией...
Жинси на дитину 23 марта в 16:10
Ответ дляКаяспер
Емм, а чому не можна написати оголошення і всі батьки самостійно куплять для своїх дітей необхідні речі????
Чому так не можна ?
Ну так ж не цікаво.
Та й як це без БК? Що активні мамочки робити будуть?
Курочка-чубаточка 23 марта в 16:10
Ответ дляЯ вся ваша
Ремонтом класса должна заниматься администрация школы и директор, а не родители. Школа получает финансирование городское или подаёт на это чтобы городская власть выделила деньги
В нас багато чим має займатись хтось інший, тільки не займається, а діти сидять в класі з обдертими запльованими шпалерами. Директор каже - я вас розумію але фінансування немає. І в результаті це все одно роблять батьки або не роблять... Школа видає теоретично крейду для дошки, а практично вона такої якості, що її на дошці не видно. По багатьом предметам вчителі використовують мультимедійні матеріали, а в класі теоретично є компьютер і проектор, а практично їм сто років в п′ятницю і вони нормально не працюють. Якщо хочемо, щоб дітям було цікавіше на уроках, щоб вони бачили, що вчитель пише на дошці — скидаємось і купуємо, не хочемо...ну значить сидимо як є. Звісно є розумні батьки типу вас, які кажуть, що то має забезпечить школа, тільки ось чомусь вони це кричать виключно тій мамі в батьківського комітету, а пропонуєш сходить разом до директора чи в відділ освіти... чомусь зразу язик в жопу