28 марта в 07:42

Родители, у кого ребёнок имеет психопатологию?

Психиатром диагностировано расстройство личности. Родители, у кого такие дети, понимают, какая это жизнь. Когда и с ним невыносимо, и без него уже не представляешь существование. Вопрос выгорання, за 9 лет не было ни одного размереного спокойного дня, ежедневные истерики, сначала просто крик, долгий, неестественный, потом вербальная и физическая агрессия. В 1 год пошли на развивающие занятия и там первый раз выгнали ребёнка по причине поведения, непослушание, так продолжается и сейчас, выгоняли из частных садиков и школ, из обычных и специализированных, из групповых и индивидувальных занятий, няни отказывались от работы. Постоянное лечение и психотерапия есть. 10 кругов ада с поиском врачей и диагностикой прошли, сейчас основа - гормональная терапия. Улучшения есть, но не кординальные. Вопрос моего физического истощения и материальной недостаточности. Кто-то живёт сам с ребёнком с таким состоянием здоровья? Родственников нет, бывший муж психопат, поэтом в разводе. Алименты оплачивает, но в воспитании не может принимать адекватное участие. Как справляетесь, если кто-то в подобной ситуации с похожими исходными данными?
показать весь текст
75 1
Khmelnichanka 28 марта в 11:50
Ответ дляДиректор Пляжу
Дякую ❤️ Де ви зараз?
В Німеччині.
автор Директор Пляжу 28 марта в 11:51
Ответ дляDistel
Син хаодить в інтеграційний садочок, 6 років йому. (В Україні нам відмовили у відвідуванні). 4 години щодня він в садочку, я ходжу на мовні курси. З літа йде в спецшколу. Школа з 8 до 14. Отримує заняття - логопедія, ерготерапія аутизм терапія.
Я багато читаю саме німецькомовні форуми - тут для дітей все підбирається індивідуально, звичайна школа з інклюзією, спецшкола, інтернат - все залежить від стану дитини і від стану батьків. Допомоги дуже багато і вона різнопланова.
Єдиний мінус - це все потребує часу. Ну і знання мови теж дуже важливе.
Ми щотижня ходимо на спорт в інтеграційну групу для дорослих, там привозять дорослих з різними порушеннями, деякі справді важкі. Але всі вони живуть в підтримуючим проживанням окремо від батьків. В Німеччині все так побудовано, щоб дати можливість батькам працювати.
Тому який би не був діагноз - держава все візьме на себе.
Дякую
Distel 28 марта в 11:57
Автор, я хотіла ще додати, що мені дуже допомогла особиста психотерапія. Трохи змістився фокус, прибралися тривоги і страхи, стала краще спати і розприділяти свій ресурс.
Я вас дуже розумію, обіймаю і бажаю, щоб стало краще.
Госпожа_тамагочи 28 марта в 11:59
Ответ дляДиректор Пляжу
За власний кошт проживання у Польші і це нормально, але самій з дитиною, то важко все оплатити напочатку. Без лікування швидкий відкат, у спецзакладах, його немає, але можна відвозити дитину на заняття. Такі ж умови і в Україні, тільки дешевше, є доступ до лабораторій і немає мовного бар´єру.
В Польше все еще действует программа 40+, возможно и не легко вначале, но инклюзия, реально, ’ в действии’
автор Директор Пляжу 28 марта в 11:59
Ответ дляDistel
Автор, я хотіла ще додати, що мені дуже допомогла особиста психотерапія. Трохи змістився фокус, прибралися тривоги і страхи, стала краще спати і розприділяти свій ресурс.
Я вас дуже розумію, обіймаю і бажаю, щоб стало краще.
Дякую. Э. Питання у вільному часі та відпочинку.
1 1
автор Директор Пляжу 28 марта в 12:00
Ответ дляГоспожа_тамагочи
В Польше все еще действует программа 40+, возможно и не легко вначале, но инклюзия, реально, ’ в действии’
Дякую
Woman_in_Love 28 марта в 12:14
Зверніться у благодійний фонд Марти Левченко Місто добра, впевнена що вам там допоможуть. Це абсолютно безкоштовно
Перша на селі 28 марта в 12:16
Ответ дляДиректор Пляжу
Так, якщо не вистачає коштів на лікування, приватну школу, аренду житла, то наявність самого життя стає під питанням.
Европа социал - в Украине ловить нечего
Госпожа_тамагочи 28 марта в 12:16
Ответ дляДиректор Пляжу
Да. У Кузнецова были в декабре 2023.
Мое личное, но профессиональное, мнение - психиатр, ставящий РАС (а это синдром, не диагноз! в спектре 8 самостоятельных диагнозов) в 2023 году это не тот специалист, которому стоит доверять безоговорочно
4 1 1
Найщасливіша 28 марта в 12:20
Ответ дляДиректор Пляжу
1. Скорее психиатры отказываются, так как сильные побочки на лекарства. Врач назначила генетические анализы и с результатами неправила к генетику.
2. А что с диетой не так? Кому полезен белый хлеб, сахар и коровье молоко?
всем
Госпожа_тамагочи 28 марта в 12:25
Ответ дляДиректор Пляжу
Да, делали. У Надоненко в Киеве, во Львове картографирование и в Одессе с видеорегистрацией.
ЭЭГ днем в ряде случаев не информативна, только потому что она дневная
автор Директор Пляжу 28 марта в 12:28
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Мое личное, но профессиональное, мнение - психиатр, ставящий РАС (а это синдром, не диагноз! в спектре 8 самостоятельных диагнозов) в 2023 году это не тот специалист, которому стоит доверять безоговорочно
Почему? Написал конкретно: Аспергера, СДВГ, Дисграфия. У меня нет вопросов по квалификации психиатра.
автор Директор Пляжу 28 марта в 12:29
Ответ дляНайщасливіша
всем
Всем полезен хлеб, сахар и молочка?
автор Директор Пляжу 28 марта в 12:32
Ответ дляГоспожа_тамагочи
ЭЭГ днем в ряде случаев не информативна, только потому что она дневная
Дизритмия и скрытая эпиактивность
Стигла полуниця 28 марта в 12:32
Скількі років дитині? (вибачаюсь, можливо, дупою читала). Можу лише Вас обійняти. У психіатричних діагнозах у кожного свій шлях. Якщо істерики не минают, необхідно шукати іншого лікаря та створювати максимальні умови для комфортного стану. Це не означає постійно йти на повідку, навпаки намацювати кожен день певні межі і потроху їх роздвигати. Дуже кропітка праця. І Ви залишаєтесь сам на сам. Ніяких родичів не треба, Вам з дитиною жити тому робіть все для себе. Але покиньте надію, що це завершиться.
Якщо зовсім не витримуєте - спецзаклад.
Вапщета 28 марта в 12:33
Ответ дляПродавчиня кіз
Могу спросить, я не помню фамилию
если узнаете, напишите пожалуйста.
Королева Сарказма 28 марта в 12:35
Ответ дляДиректор Пляжу
Почему? Написал конкретно: Аспергера, СДВГ, Дисграфия. У меня нет вопросов по квалификации психиатра.
У сына тоже и СДВГ в том числе.
Так психиатры в Павлова сказали что СДВГ это коммерческий диагноз.
Собирательный, так сказать.
Что мол врачи не хотят разбираться или не могут или ещё какие то причины. Пишут СДВГ. Сча это модно
Дружная семейка 28 марта в 12:38
Ответ дляДиректор Пляжу
Органические аффективные расстройства. РАС
Це так у паперах стоїть. Вибачте автор, але якщо шукаєте допомоги то потрібна чітка інформація. Опишіть розпорядок дня дитини.
Дружная семейка 28 марта в 12:40
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Мое личное, но профессиональное, мнение - психиатр, ставящий РАС (а это синдром, не диагноз! в спектре 8 самостоятельных диагнозов) в 2023 году это не тот специалист, которому стоит доверять безоговорочно
Так а чи є саме такий діагноз. Хоча, якщо ви в цій сфері працюєте, то знаєте ситуацію. Коли що б перестрахуватись чого тільки не пишуть : і не помилка і не доведеш, що аби шо...
автор Директор Пляжу 28 марта в 12:43
Ответ дляСтигла полуниця
Скількі років дитині? (вибачаюсь, можливо, дупою читала). Можу лише Вас обійняти. У психіатричних діагнозах у кожного свій шлях. Якщо істерики не минают, необхідно шукати іншого лікаря та створювати максимальні умови для комфортного стану. Це не означає постійно йти на повідку, навпаки намацювати кожен день певні межі і потроху їх роздвигати. Дуже кропітка праця. І Ви залишаєтесь сам на сам. Ніяких родичів не треба, Вам з дитиною жити тому робіть все для себе. Але покиньте надію, що це завершиться.
Якщо зовсім не витримуєте - спецзаклад.
Скоро 9. Дякую! Та не то, що плекаю надію, просто чекаю кінця життя, але зважаючи на вік, то що нескоро. І питання, в яких умовах, але як є наразі. Багато питань вирішуючи гроші, але для заробітку треба ресурс. Важко, що няню складно знайти на тривалий час. На день, максимум два, потім або самі йдуть або виганяю, якщо орали чи били. Одна була, подовбала ножем чашу з мультиварки, заперечувала, що то вона, але інших людей не було у квартирі. Виразила так свої почуття...
3 2
автор Директор Пляжу 28 марта в 12:46
Ответ дляКоролева Сарказма
У сына тоже и СДВГ в том числе.
Так психиатры в Павлова сказали что СДВГ это коммерческий диагноз.
Собирательный, так сказать.
Что мол врачи не хотят разбираться или не могут или ещё какие то причины. Пишут СДВГ. Сча это модно
Коммерческий он для нейропсихологов. Кузнецов в Павлова и работает. Поставили раньше по электроэнцифолограмме, в заключении указано помимо остального - нейромаркер сдвг.
автор Директор Пляжу 28 марта в 12:51
Ответ дляДружная семейка
Це так у паперах стоїть. Вибачте автор, але якщо шукаєте допомоги то потрібна чітка інформація. Опишіть розпорядок дня дитини.
Є діагнози від Литвін, Кузнецова, неврологів, генетиків, імунологів, вірусологів, ендокринолога гематолога. Розпорядок залежить від наявності очної школи. Не полишаємо пошуки, останній раз протримався місяць. Увечері дистанційна та додаткові заняття.
Чорт і Шо 28 марта в 12:51
Ответ дляДиректор Пляжу
В воде кишечная инфекция, а они пью из под крана и детям так дают. Радиактивный газ, особенно вреден при проживании в полуподвальных помещениях и на первых этажах. Повышенная солнечная активность из-за территориального расположения.
Спасибо за ответ
Стигла полуниця 28 марта в 12:54
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Мое личное, но профессиональное, мнение - психиатр, ставящий РАС (а это синдром, не диагноз! в спектре 8 самостоятельных диагнозов) в 2023 году это не тот специалист, которому стоит доверять безоговорочно
РАС - це як відписка, по типу, ну а що ви ще хочете.
Найщасливіша 28 марта в 12:59
Ответ дляДиректор Пляжу
Ви лікар?
ні але маю сина з аутмзмом
тр ж трохи в темі
навіть хваленая безнлютенова дієта насправді абсолютно не допомагає
це доказано науковцями
просто рдночасно з дієтою 9 дитиною починають активніше займатися - і бачать результат
тільки заняття допомагають таким як моя дитина
при якому більш складному діагнозі може допомогти дієия навіть не уявляю собі
Дружная семейка 28 марта в 13:00
Ответ дляKhmelnichanka
Вам пощастило. Не все і не скрізь в Німеччині так райдужно.
Опишіть, якщо хочете ваші складнощі, для мене це важливо бо планую працювати в цій сфері, важливо всі сторони почути, що б допомогти.
Стигла полуниця 28 марта в 13:08
Ответ дляДиректор Пляжу
Скоро 9. Дякую! Та не то, що плекаю надію, просто чекаю кінця життя, але зважаючи на вік, то що нескоро. І питання, в яких умовах, але як є наразі. Багато питань вирішуючи гроші, але для заробітку треба ресурс. Важко, що няню складно знайти на тривалий час. На день, максимум два, потім або самі йдуть або виганяю, якщо орали чи били. Одна була, подовбала ножем чашу з мультиварки, заперечувала, що то вона, але інших людей не було у квартирі. Виразила так свої почуття...
Ми пройшли цей етап, коли няня ( на хвилинку) знаючи,що камера є, все одно схопила дитину за обидві руки та з силою сжала до синців. Це досвід, хоч і негативний. В мене син невербальний. до 8-9 років істерики були. Зараз вже 16 років - істерики лише від перебування у великому натовпі, черги в магазині, і лікарня - найбільший стрес, намагаємося уникати.
А щодо самостійності дитини? Може без Вас чи ні? Може потроху привчати знаходитись без Вас? Пошуки няні не припиняйте. Знайдете саме свою. В нас були і вихователька з дитсадочку і знана психологіня-логопед. Але більше результатів дало спілкування зі звичайною дівчиною, що виявилася дуже терплячою до істерик та привчила до значної кількості навичок.
Але так - все впирається в гроші.
Стигла полуниця 28 марта в 13:10
Ответ дляНайщасливіша
ні але маю сина з аутмзмом
тр ж трохи в темі
навіть хваленая безнлютенова дієта насправді абсолютно не допомагає
це доказано науковцями
просто рдночасно з дієтою 9 дитиною починають активніше займатися - і бачать результат
тільки заняття допомагають таким як моя дитина
при якому більш складному діагнозі може допомогти дієия навіть не уявляю собі
Погоджуся. щоденна робота та терпіння
Кудесница_с_пургеном 28 марта в 13:17
Ответ дляЦарівна Жабка
Сейчас жиночки начнут возмущаться. Но. Если он агрессивный психопат, то вы все равно ничего не добьетесь в итоге.
У вас созависимость, вы потому и мужа такого выбрали
Я бы сдала в интернат
найкраща рекомендація
ради чого такі жертви?
дитина безнадійно хвора, ще й агресивно, грошей обмаль, життя жахливе....
для чого з себе так знущатися?
хтось це оцінить?
3 2 1
автор Директор Пляжу 28 марта в 13:20
Ответ дляНайщасливіша
ні але маю сина з аутмзмом
тр ж трохи в темі
навіть хваленая безнлютенова дієта насправді абсолютно не допомагає
це доказано науковцями
просто рдночасно з дієтою 9 дитиною починають активніше займатися - і бачать результат
тільки заняття допомагають таким як моя дитина
при якому більш складному діагнозі може допомогти дієия навіть не уявляю собі
Дієта - це основа лікування, бо впливає на біохімію. Жоден освічений лікар не буде заперечувати потребу у ній. А якщо батькам не зручно її дотримуватися, то питання тут в іншому.