13 марта в 15:03

Отношение взрослых детей к матери зависит от отношения мамы к ее матери?

То есть, если с детства дети видели, что их мама заботится об их бабушке, возит внуков "бабушке надо помочь, бабушка старенькая, ей одиноко, купим шоладку поедем с ней чайку попьем...", то они и к своей маме потом заботливо относятся. Помогают поступками и деньгами.
Услышала от подруги: "Хоть у меня с мамой были плохие отношения, для того, чтобы с моими детьми были хорошие отношения, хотела я этого или нет, я брала детей и везла проведать и помочь бабушке.
Сейчас у подруги отличные отношения с детьми.
Какой опыт у вас? Необходимо ли прям пересиливать себя и возить к маме, если у тебя с ней не очень отношения, она токс и тебя от нее трусит.
Небалувана Галя 13 марта в 15:05
Не залежить, не парьтесь
28 2
Вся в кредитах 13 марта в 15:05
думаю нет
Цідило правди 13 марта в 15:05
Да. И не менее важно, что за глаза мама говорит о своей маме
ВыФсеВрете 13 марта в 15:06
Ні,в мене чоловік дідуся з бабусею обожнював,з матір´ю спілкується пару разів на рік по телефону
Петриківна 13 марта в 15:06
не зависит, ничего не доказывает
Звездолётчица 13 марта в 15:07
Нет. Моя мама бросала меня на папу на 3-4 месяца и ехала помогать сестре маму досматривать, и всегда бабушку привозносила. У меня с мамой не очень хорошие отношения, я помогу, если нужно, но это все.
So_so 13 марта в 15:07
Для меня выходит, что да.
Allein74999 13 марта в 15:08
Нет, все зависит от личных отношений с человеком. Когда жива была моя бабушка, я для нее в лепешку. Ради матери я и пальцем не пошевелю. Ребенка ращу в любви, а его бабушка вроде и любит его, но своими закидонами и психами отбивает у него все желание общаться. У меня это желание отбито давно. Не запрещаю, но и не пихаю в спину. Бабушку терпит максимум 15 мин
Сонечко 13 марта в 15:08
Нет, главное строить правильные отношения со своими детьми.
Ашотакоя 13 марта в 15:10
Вообще ни от чего не зависит
Svitlo_ 13 марта в 15:10
В Біблії є одна заповідь з обітницею ’Шануй батька і матір, то буде тобі добре на землі’.
Від відношення до батьків, дуже сильно залежить як до тебе потім будуть ставитись власні діти.
12 4
Не заздріть тьоті 13 марта в 15:14
Не знаю даже. Меня и сестру воспитывали так, что стареньким родителям, бабушке надо помогать. И маму, тетю так воспитывали и бабушку так воспитывали
Так что считаем своим долгом помогать родителям и бабушке. Своих детей так де воспитываю. Они так же считают 🤷🏻‍♀️
Дуже дуже вумна 13 марта в 15:15
В моей семье да. У нас все поколения заботятся о своих родителях.
Оскорбляю всячески 13 марта в 15:15
У меня замечательные родители, я их очень люблю, поэтому специально ничего не выдумывала, с детьми тоже хорошие отношения, и даже с невесткой)
Пошаманю 13 марта в 15:16
не думаю, что это определяющий фактор.
Надежда наш компас 13 марта в 15:17
Якби в мене були діти, вони б не спілкувалися з моєю матір´ю. Я й сама більше не спілкуюся з матір´ю і сестрою. Жадібні, гнилі люди, що впихнули мені ножа в спину. Це точно не приклад для наслідування. Зате в чоловіка нормальні батьки, хоч тут пощастило.
5 1
Малинка 13 марта в 15:18
Ні, автор, не залежить.
Малинка 13 марта в 15:18
Відносини мати-дитина залежать тільки від того як мати їх побудує.
6 1
Весотехник 13 марта в 15:19
З мамою не спілкуємось понад 15 років
Мої діти її не знають , і вона ненавидить мене і моїх дітей

Відносини з дітьми в мене чудові , з чоловіком ще кращі ))
3 3
Весотехник 13 марта в 15:22
Ответ дляSvitlo_
В Біблії є одна заповідь з обітницею ’Шануй батька і матір, то буде тобі добре на землі’.
Від відношення до батьків, дуже сильно залежить як до тебе потім будуть ставитись власні діти.
А що там сказано на рахунок дітей ?
Любіть дітей своїх чи
Бийте вбивайте обзивайте позорьте голодом моріть
?
Малинка 13 марта в 15:21
Ответ дляSvitlo_
В Біблії є одна заповідь з обітницею ’Шануй батька і матір, то буде тобі добре на землі’.
Від відношення до батьків, дуже сильно залежить як до тебе потім будуть ставитись власні діти.
Психологія і життя говорить геть інше.
3 1
Весотехник 13 марта в 15:21
Ответ дляНадежда наш компас
Якби в мене були діти, вони б не спілкувалися з моєю матір´ю. Я й сама більше не спілкуюся з матір´ю і сестрою. Жадібні, гнилі люди, що впихнули мені ножа в спину. Це точно не приклад для наслідування. Зате в чоловіка нормальні батьки, хоч тут пощастило.
І в мене точно так
Як ви написали про своє
Цвіпканя 13 марта в 15:22
Ставлення дітей до вас буде залежати від вашого ставлення до них)
Моя мама завжди була байдужою до своїх дітей і онуків, мала інші пріоритети. Тож до неї ставлення таке саме - без любові, допомагаємо, бо це наш обов´язок.
З донькою стосунки близькі, набагато кращі, ніж були в мене з мамою.
Апрель Ивановна 13 марта в 15:23
Ответ дляSvitlo_
В Біблії є одна заповідь з обітницею ’Шануй батька і матір, то буде тобі добре на землі’.
Від відношення до батьків, дуже сильно залежить як до тебе потім будуть ставитись власні діти.
А чого в Біблії не написали, що батьки тоже дітей мають шанувати/поважати?
Це в одну сторону не працює. Якщо батьки родять дітей аби якнайскоріше їм сісти на шию, то про шану нема мови.
Малинка 13 марта в 15:24
Ответ дляВесотехник
З мамою не спілкуємось понад 15 років
Мої діти її не знають , і вона ненавидить мене і моїх дітей

Відносини з дітьми в мене чудові , з чоловіком ще кращі ))
У моєї подруги так. Її мама зі своєю мамою не спілкується - було дуже жорстоке ставлення. Але сама змогла вибудувати дуже теплі сімейні стосунки - подруга виросла у любові, прийнятті і підтримці.
Цвіпканя 13 марта в 15:24
Ответ дляЦідило правди
Да. И не менее важно, что за глаза мама говорит о своей маме
Ну, якщо мама про свою маму казала погане, а діти бачили, що це неправда, то мінус буде саме мамі)
Діти набагато спостережливіші і розумніші, ніж думають дорослі)
Треба просто говорити правду, а висновки діти і самі правильні зроблять.
Малинка 13 марта в 15:25
Ответ дляАпрель Ивановна
А чого в Біблії не написали, що батьки тоже дітей мають шанувати/поважати?
Це в одну сторону не працює. Якщо батьки родять дітей аби якнайскоріше їм сісти на шию, то про шану нема мови.
Тому що паству покірну інакше не виховати.
Весотехник 13 марта в 15:25
Ответ дляМалинка
У моєї подруги так. Її мама зі своєю мамою не спілкується - було дуже жорстоке ставлення. Але сама змогла вибудувати дуже теплі сімейні стосунки - подруга виросла у любові, прийнятті і підтримці.
Може ваша подруга моя доця ))
Надежда наш компас 13 марта в 15:25
Ответ дляВесотехник
І в мене точно так
Як ви написали про своє
Нажаль... Я вважаю що у нас гарний приклад як НЕ треба будувати стосунки зі своїми дітьми.
Svitlo_ 13 марта в 15:26
Ответ дляМалинка
Психологія і життя говорить геть інше.
Яке життя? За іншим принципом ’Ніхто нікому нічого не винен’ ми живемо короткий час. Побачимо до чого це приведе.