28 марта в 08:54

Алименты с боевых - за или против? Тема просто поговорить.

Напишу сразу - не плачу и не получаю. Вопрос возник, чисто случайно - наткнулась в одной из мамских групп, стало интересно.
Итак - есть мужчина, мобилизированный, воюет, платит алименты. Боевые считаются доходом, потому, с них тоже. Это правильно, справедливо?
Вот, вроде, да - ребенка делали двое, ребенок хочет кушать и не пустую кашу, развлекухи и доп. занятия денег стоят, мама больше времени с ребенком проводит, папа пусть деньгами вкладывается.
А с другой стороны - там,где платят боевые, у мужчины каждый день может стать последним, т.е. эти деньги не просто трудом достаются, а потом и кровью, у многих эти деньги идут на экипировку, дополнительные ништяки,без которых шанс выжить там, гораздо ниже (для примера - приличные перчатки стоят около 1500, хватает недели на 2).
Что вы думаете?
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 760
Алименты с боевых - да.
Алименты с боевых - нет.
30 3
Любительница 28 марта в 13:23
Ответ дляШвидкоруч
Вы про максимальный размер алиментов никогда не слышали? Есть верхняя планка
Дайте, плз, посилання на закон
Однозначно 28 марта в 13:23
Ответ дляНеробименінерви
Взагалі, те що автор пише, що хлопці з бойових повинні собі щось військове купувати, це жесть.
Жесть, але це реальність
Неробименінерви 28 марта в 13:25
Ответ дляОднозначно
Жесть, але це реальність
Я знаю, що реальність . Але автор вважає, що це нормально. Я саме про це
Джонсонюк 28 марта в 13:27
З зарплати, грошового утримання, доплат, премій, дивідендів і таке інше -так. Бойові, на мою думку, це не просто дохід, це оплата за надризик, ризик життям і це належить тому, хто ризикує. Тому з бойових-ні.
5 3
Котя_люлю 28 марта в 13:32
Ответ дляНеробименінерви
Взагалі, те що автор пише, що хлопці з бойових повинні собі щось військове купувати, це жесть.
Реалії такі, хочеш вижити, купуєш. Вони навіть за старлінки самі сплачують щомісячно 88 євро за один абонплата, чесно, думала держава платить, ні*туя, самі. Щомісячно сухпаї закуповують на позиції, топливо для своїх машин, генераторів, ремонт машин...просто є щомісячні стандартні витрати, щосезонні, а є форсмажор рація 25тис, двигун 60тис, генератор 12тис, пилки, навушники, одяг, взуття, та навіть приціли. А от де жесть, це коли після госпіталя платять 900 грн щомісячно
Братья Капли 28 марта в 13:34
Ответ дляДжонсонюк
З зарплати, грошового утримання, доплат, премій, дивідендів і таке інше -так. Бойові, на мою думку, це не просто дохід, це оплата за надризик, ризик життям і це належить тому, хто ризикує. Тому з бойових-ні.
тогда и налоги с этого не нужно брать по идее.
это кроме того дикого факта, что бойцу еще надо извернуться и доказать бюрократам свое право на доход из-за сверхриска.
помнится, вначале они гладко стелили и обещали эти боевые. а потом людям пришлось их выбивать-выпрашивать.
а также можно вспомнить эти жуткие истории про оплату лечения после ранений, которую возложили на семьи раненых.
Зараз на дієті 28 марта в 13:34
Ответ дляНеробименінерви
Взагалі, те що автор пише, що хлопці з бойових повинні собі щось військове купувати, це жесть.
Самі собі війну продовжують.
Заробляти на війні своїм життям, щоб купувати зброю-це жесть.
А матері з дітьми виживати на ВПО а потім ще по судам роками бігати-вибивати ті пільги, якщо тато загине. Це реальність війни.
3 2 1 1
Зараз на дієті 28 марта в 13:36
Ответ дляКотя_люлю
Реалії такі, хочеш вижити, купуєш. Вони навіть за старлінки самі сплачують щомісячно 88 євро за один абонплата, чесно, думала держава платить, ні*туя, самі. Щомісячно сухпаї закуповують на позиції, топливо для своїх машин, генераторів, ремонт машин...просто є щомісячні стандартні витрати, щосезонні, а є форсмажор рація 25тис, двигун 60тис, генератор 12тис, пилки, навушники, одяг, взуття, та навіть приціли. А от де жесть, це коли після госпіталя платять 900 грн щомісячно
Завжди цікавидо питання, а якщо нічого не має-розвернулись-і назад-додому. Що в спину почнуть своїж стріляти?
Котя_люлю 28 марта в 13:36
Ответ дляЗараз на дієті
Самі собі війну продовжують.
Заробляти на війні своїм життям, щоб купувати зброю-це жесть.
А матері з дітьми виживати на ВПО а потім ще по судам роками бігати-вибивати ті пільги, якщо тато загине. Це реальність війни.
Хочуть вижити, щоб повернутися до рідних, ніхто тих грошей не хоче заробляти
3 1
Неробименінерви 28 марта в 13:36
Ответ дляКотя_люлю
Реалії такі, хочеш вижити, купуєш. Вони навіть за старлінки самі сплачують щомісячно 88 євро за один абонплата, чесно, думала держава платить, ні*туя, самі. Щомісячно сухпаї закуповують на позиції, топливо для своїх машин, генераторів, ремонт машин...просто є щомісячні стандартні витрати, щосезонні, а є форсмажор рація 25тис, двигун 60тис, генератор 12тис, пилки, навушники, одяг, взуття, та навіть приціли. А от де жесть, це коли після госпіталя платять 900 грн щомісячно
Ви мене не зрозуміли. Все, що ви написали, я знаю. Я про слова автора, відносно того, на що хлопці повинні (ключове слово!) витрачати ці кошти.
Котя_люлю 28 марта в 13:37
Ответ дляЗараз на дієті
Завжди цікавидо питання, а якщо нічого не має-розвернулись-і назад-додому. Що в спину почнуть своїж стріляти?
о кацапські тези пішли
3 3 1
Всміхайлик 28 марта в 13:37
Ответ дляКотя_люлю
о кацапські тези пішли
Так если ничего нет, то нужно идти на смерть?)
1 1
Неробименінерви 28 марта в 13:37
Ответ дляЗараз на дієті
Самі собі війну продовжують.
Заробляти на війні своїм життям, щоб купувати зброю-це жесть.
А матері з дітьми виживати на ВПО а потім ще по судам роками бігати-вибивати ті пільги, якщо тато загине. Це реальність війни.
А не пішли б ви?
2 1
Однозначно 28 марта в 13:39
Ответ дляЗараз на дієті
Завжди цікавидо питання, а якщо нічого не має-розвернулись-і назад-додому. Що в спину почнуть своїж стріляти?
Якщо наші військові підуть додому, то русня буде через тиждень під Львовом, а далі історія Бучі і Ірпеня стане історією Стрия і Дрогобича.

Ви провокатор чи просто ... не дуже розумна?
Зараз на дієті 28 марта в 13:39
Ответ дляКотя_люлю
Хочуть вижити, щоб повернутися до рідних, ніхто тих грошей не хоче заробляти
Удалено администрацией...
Джонсонюк 28 марта в 13:43
Ответ дляБратья Капли
тогда и налоги с этого не нужно брать по идее.
это кроме того дикого факта, что бойцу еще надо извернуться и доказать бюрократам свое право на доход из-за сверхриска.
помнится, вначале они гладко стелили и обещали эти боевые. а потом людям пришлось их выбивать-выпрашивать.
а также можно вспомнить эти жуткие истории про оплату лечения после ранений, которую возложили на семьи раненых.
Погоджуюсь. Податки також ні. І доводити право на виплату, то геть несправедливо. Зробіть бойові меншими і виплачуйте без податків, інших утримань. Але знаю таких, які вже собі оформили і УБД не бувши на війні, і що поділитися треба цими сумами з керівниками і що у відпустку відпускають. Жах, що твориться, і там і тут, корупціонерів і порядних не лишилося. До річниці Чорновола читала про нього, бо особливо не була обізнана про його минуле. Зрозуміла чому вбили. Це та людина, яка готова була йти вперед за країну і за свої переконання в першу чергу. Таких не підкорити, не купити і не зламати.
Однозначно 28 марта в 13:40
Ответ дляЗараз на дієті
Удалено администрацией...
Без патріотизму ніяк.
Навіть, якщо кокошницям це не подобається
2 1
Надежда наш компас 28 марта в 13:41
Ответ дляИМХОля
Кроме боевых, мобилизированные получают ещё и денежное довольствие - сумма стабильная и не меняющаяся, что-то вроде ЗП. С них тоже на алименты высчитывают.
І чудово: діти хоч матимуть реальну підтримку від батька. ’ Боевые перчатки’ треба, але там сума така, що і йому і дітям вистачить.. А щоденні потреби дитини? Аптеки, одяг, взуття, і не одна ж пара треба, харчування, якесь елементарне дозвілля...
Зараз на дієті 28 марта в 13:40
Ответ дляКотя_люлю
о кацапські тези пішли
Ну давайте відмінимо всі грошові забезпечення )) і кордони самі військові знесуть.
От не має грошей, не має зброї, і жінки з дітьми за кордоном-і конче заспа свята земля...то для кого вмирати і гроші тратити?
2 1
Зараз на дієті 28 марта в 13:41
Ответ дляНеробименінерви
А не пішли б ви?
А мені нащо? Там і добровільців і контрактників вистачає...ще куча на пенсіїї в тилу ))
Олена_Луг 28 марта в 13:42
я считаю єто неправильно. Знаю многих маманек, которіе и детей отцам не особо то давали для встреч, а теперь на боевіх алиментах жируют.
Лично я категорически против єтого и считаю , что єто нужно закреплять на законодательном уровне. Удерживать только из ЗП военнослужащего,без учета боевіх
3 3
Зараз на дієті 28 марта в 13:42
Ответ дляОднозначно
Якщо наші військові підуть додому, то русня буде через тиждень під Львовом, а далі історія Бучі і Ірпеня стане історією Стрия і Дрогобича.

Ви провокатор чи просто ... не дуже розумна?
Ваші рожеві окуляри ще не розбились? Тобто-ще потрібно час...ну такє...
Неробименінерви 28 марта в 13:42
Ответ дляЗараз на дієті
А мені нащо? Там і добровільців і контрактників вистачає...ще куча на пенсіїї в тилу ))
З першого разу не зрозуміли?
Не пішли б ви на...?
успокойте_Меня 28 марта в 13:43
Ответ дляИМХОля
Папа не может обязанности выполнять по своей воле, или вине? Или, это, все-таки, форсмажор, обстоятельства непреодолимой силы?
И эти обстоятельства оплачиваются, поэтому с них так же стягиваются алименты .
Братья Капли 28 марта в 13:45
Ответ дляЗараз на дієті
Удалено администрацией...
в данном случае контракт не означает бизнес-вариант. он просто как альтернатива мобилизации.
а вы пытаетесь равнять раша-контракт на убийство с нашей контрактной службой. это манипуляция.
Всміхайлик 28 марта в 13:45
Ответ дляОлена_Луг
я считаю єто неправильно. Знаю многих маманек, которіе и детей отцам не особо то давали для встреч, а теперь на боевіх алиментах жируют.
Лично я категорически против єтого и считаю , что єто нужно закреплять на законодательном уровне. Удерживать только из ЗП военнослужащего,без учета боевіх
На боевые если и жируют, то недолго
Боевые платят не просто так
В тех точках бывшие мужья быстро или 200 или 300
Однозначно 28 марта в 13:46
Ответ дляЗараз на дієті
Ваші рожеві окуляри ще не розбились? Тобто-ще потрібно час...ну такє...
З чим ви не згодні? Русня не дійде до Львова? Чи Бучу вигадали , і не було вбивств, катувань, згвалтувань?
НашіМальчікіНеТакіє? НеВсеТакАднозначно?
Бритоножка 28 марта в 13:48
Ответ дляКотя_люлю
Да тут подвійні стандарти, більшість свято вірить, що воюють лише добровольці і самі мають вирішувати свої проблеми, бо самі ж погодилися. А Зп велика, хай самі себе забезпечують. Друга половина - родичі-цивільні, які живуть на цю ЗП і чекають поки з фронту надішлють.
Так это автор считает что воюющие должны свои заработанные тратить на обмундирование и боевое снаряжение.
Вместо того чтоб на себя и свою семью.

И даже в голову не приходит что это государство обязано делать.
Олена_Луг 28 марта в 13:50
Ответ дляВсміхайлик
На боевые если и жируют, то недолго
Боевые платят не просто так
В тех точках бывшие мужья быстро или 200 или 300
кум мужа служит с первіх дней. Танкист, боевіе всегда.
Бівшая жена не работает уже, сделала ремонт, живет и радуется.Еще и нінешнему хахалю подарки дарит из єтих же денег.
Еще одна история - бівшая жена ( уже 5 лет в новом браке, есть ребенок от нового мужа тоже) как только начала получать боевіе алименті ушла с работі и сидит дома
4 2
Бритоножка 28 марта в 13:50
Ответ дляДжонсонюк
Погоджуюсь. Податки також ні. І доводити право на виплату, то геть несправедливо. Зробіть бойові меншими і виплачуйте без податків, інших утримань. Але знаю таких, які вже собі оформили і УБД не бувши на війні, і що поділитися треба цими сумами з керівниками і що у відпустку відпускають. Жах, що твориться, і там і тут, корупціонерів і порядних не лишилося. До річниці Чорновола читала про нього, бо особливо не була обізнана про його минуле. Зрозуміла чому вбили. Це та людина, яка готова була йти вперед за країну і за свої переконання в першу чергу. Таких не підкорити, не купити і не зламати.
Так это все вопросы к государству, но никак не к детям этих военных.
Чтоб ещё и упрекать их тем что они свои деньги обязаны на ’броники’ тратить.