28 марта в 23:13

Невістка вважає, що поряд зі мною життя не буде.

Вирішили невістка з сином перебратися в інший район Києва. Почали шукати житло. І знайшли квартиру, яка їм дуже сподобалась, але виявилось, що вона знаходиться в 5 хвилинах ходьби, від мого будинку . І невістка сказала синові, що всі плюси цей великий мінус перекриває. Що я їм не дам спокійного життя. Що син буде тягати онука до нас, або я буду приходити. А їй це не потрібно. Син засмутився, але сказав, що невістка має рацію, що будуть постійні скандали та конфлікти на пустому місті. Як пояснити синові, що я не буду приходити. Хай орендують. Я хочу їм довести, що зі мною можливо нормально жити і ростити разом онука.
29 5
Личко Невеличке 28 марта в 23:13
Невістка права
Мамзелькіна 28 марта в 23:13
Борисфенка?
Міняйловна 28 марта в 23:14
Ну вона права як ні крути, хоча б інший район має бути...
Удачная 28 марта в 23:14
Опять вы?
Всюди влазю 28 марта в 23:14
А як ви про це дізналися?
Ля-ля-ля 28 марта в 23:14
Шо, знову ви з невісткою?
Подвійна веселка 28 марта в 23:14
Никак вы их не убедите. Сын подкаблучник у жены.
8 3
Поддакиваю иногДА 28 марта в 23:14
Ответ дляПодвійна веселка
Никак вы их не убедите. Сын подкаблучник у жены.
И маменькин сынок, раз рассказал)
11 1
Диверсификация 28 марта в 23:15
Якщо ви автор дійсно душна то невістка права.
Вподобайден 28 марта в 23:15
Так і є
Белая котичка 28 марта в 23:15
Ой, не врите , будете к ним бегать каждый час и мозг выносить
7 2
Підмітайло 28 марта в 23:15
Вы уже нас тут всех достали, в мы ведь даже не в пяти минутах ходьбы от вас живем
35 6
Поддакиваю иногДА 28 марта в 23:15
Теми про свекрух набирають зазвичай багато коментів 😅
Ля-ля-ля 28 марта в 23:16
Ответ дляПідмітайло
Вы уже нас тут всех достали, в мы ведь даже не в пяти минутах ходьбы от вас живем
А мы ведь эту женщину даже не знаем!!!
Море Щастя 28 марта в 23:16
Їдьте в село з дітьми. Та дайте спокійно людям винаймати квартиру там де вони хочуть. Ми на форумі всі розуміємо, що ви їх задовбете і в день, і в ночі, якщо вони будуть десь поряд з вами жити.
Пополняю_Карму 28 марта в 23:16
Ответ дляДиверсификация
Якщо ви автор дійсно душна то невістка права.
Дійсніше не буває !
автор Нафаня Маня 28 марта в 23:17
Ответ дляВсюди влазю
А як ви про це дізналися?
Син сказав, що невістка проти.
автор Нафаня Маня 28 марта в 23:17
Ответ дляПодвійна веселка
Никак вы их не убедите. Сын подкаблучник у жены.
Я його так не виховувала.
2 1
Всюди влазю 28 марта в 23:18
Взагалі-то нащо вони дивилися ту квартиру, чи їх везли із зв´язаними очима не кажучи адреси?
Всюди влазю 28 марта в 23:19
Ответ дляНафаня Маня
Син сказав, що невістка проти.
Ну той невістка права, що хоче чоловіка якнайдалі від вас тримати.
4 1
автор Нафаня Маня 28 марта в 23:20
Ответ дляВсюди влазю
Взагалі-то нащо вони дивилися ту квартиру, чи їх везли із зв´язаними очима не кажучи адреси?
Ні. Вони не бачили її в реальності. Вони домовилися з власником за перегляд. Власник підтвердив адресу, куди потрібно їхати. Вони подивилися по картам. Побачили, що поряд з нами. І відмовилися від перегляду.
Мааарковная 28 марта в 23:21
Ответ дляМамзелькіна
Борисфенка?
Я думаю, эта та, что писала раньше про 87 летнюю маму. ...лайф. та тоже строчила почти каждый день и никакие советы ей были не нужны.
Теперь придумала новую тему.
автор Нафаня Маня 28 марта в 23:21
Ответ дляМоре Щастя
Їдьте в село з дітьми. Та дайте спокійно людям винаймати квартиру там де вони хочуть. Ми на форумі всі розуміємо, що ви їх задовбете і в день, і в ночі, якщо вони будуть десь поряд з вами жити.
Ви не праві.
Море Щастя 28 марта в 23:25
Ответ дляНафаня Маня
Ви не праві.
Права на 100%. І що значить «ростити разом онука?» Ви там яким боком, а? У нього є батьки, хай вони виховують і тд. А вам аби свого носа всунути, як не до невістки, так до онука. Ще й напевно… будете до невістки ходити кожного дня - з перевіркою чистоти в квартирі і бали ставити. Все ваша невістка правильно вирішила і сказала вашому сину. Дивує, що така молода і така вже розумна. 🤔А ви вже не молода пів життя прожили свого і така вибачте, дурна.
11 1
Неробименінерви 28 марта в 23:26
Сын не прав, что рассказывает вам все семейные дела - где сняли, почему не хотят снимать и тд. Вы уже проторили влезли в их семью! Так и скажите сыну и больше не слушайте.
Невестка может и права, мы ж вас не знаем! Я б тоже не хотела жить рядом со свекровью даже самой лучшей! Моя живет за 300 км и это счастье)
Працівниця року 28 марта в 23:27
Закругляйтесь с темой про невестку. Уже приелась.
автор Нафаня Маня 28 марта в 23:27
Ответ дляНеробименінерви
Сын не прав, что рассказывает вам все семейные дела - где сняли, почему не хотят снимать и тд. Вы уже проторили влезли в их семью! Так и скажите сыну и больше не слушайте.
Невестка может и права, мы ж вас не знаем! Я б тоже не хотела жить рядом со свекровью даже самой лучшей! Моя живет за 300 км и это счастье)
Помиляєтесь. Він нічого не каже мені. Ми просто посварилися і в сварці він сказав, що не дивно чому невістка не хоче спілкуватися і жити поряд зі мною. А потім виявилось, що шукають нове житло. Я про це нічого і не знала.
Неробименінерви 28 марта в 23:28
Ответ дляНафаня Маня
Помиляєтесь. Він нічого не каже мені. Ми просто посварилися і в сварці він сказав, що не дивно чому невістка не хоче спілкуватися і жити поряд зі мною. А потім виявилось, що шукають нове житло. Я про це нічого і не знала.
Ну эти же данные сказал! Значит говорит!
Флюорография гуся 28 марта в 23:29
Оставьте их в покое, чем дальше тем лучше
автор Нафаня Маня 28 марта в 23:30
Ответ дляФлюорография гуся
Оставьте их в покое, чем дальше тем лучше
Чим краще?