Все господа присяжные( закон о мобилизации принят....

показать весь текст
Marino4ka1 11 апреля в 11:31
Ответ дляDumky
Обурення зрозумілі. Але причинно наслідкові дії треба аналізувати. І шкода нас усіх. І не відомо, що далі… Але.
………………

Дипломатичних засобів змусити путіна припинити війну наразі немає, – Бербок

Міністр закордонних справ ФРН Анналена Бербок зазначила, що «бажала б мати дипломатичні інструменти, за допомогою яких можна було б переконати путіна припинити воювати, але наразі всі бачать лише те, що відбувається щодня, коли росія невпинно бомбардує українські міста».

Вона додала, що наразі, «на відміну від часів «холодної» війни, не працює «гаряча лінія» між США, НАТО та кремлем, адже путін оголосив Альянс своїм головним ворогом
І як цей її висер виправдовує 100% бронь у поліції і інших силових структур ?

Чому люди, яких вчили захищати, стріляти, заброньовані у тилу, отримують зп за рахунок наших налогів.

Зате цивільних вигрібають, розвалюючи залишки бізнесу ?
97 3 1
Jave 11 апреля в 11:31
Ответ дляFalcon82
А могли ж нормально дати людям працювати на економіку країни і разом наповнювати бюджет, де не дірка, а диріще
Згодна, а тепер люди поперше перестануть витрачати кошти подруге всі гроші під матрас і хрін їм а не податки
Jimson 11 апреля в 11:32
Ответ дляfrumoasa17
Повне порушення прав громадян, а так все добре, все згідно Конституції
Welcome To The Prison Country
Яна11122 11 апреля в 11:32
Ответ дляsheerlee
Бронь им
Можете скрін зробити будь ласка, бо ніде не найду . Усім аспірантам бронь ? Бо раніше були нюанси по ним , тільки бронь держ замовлення
3 1
Falcon82 11 апреля в 11:32
Ответ дляMarino4ka1
Ні, у штатів не на часі 🤣
І Нуланд уже у відставці
frumoasa17 11 апреля в 11:36
Ответ дляFalcon82
А могли ж нормально дати людям працювати на економіку країни і разом наповнювати бюджет, де не дірка, а диріще
Так, бюджет розраховано на 3+ трильйона, а збирається максимум 1.5. Це чорна діра, а зовнішні вливання не покриють все. Зараз ще забирають чоловіків з економіки. Дограються, що скоро ніхто хліб не привезе і поле не оброблять. Мовчу про критичну, яку добивають.
39 1
Solnet 11 апреля в 11:32
Ответ дляvikohka
25 лeт тогда служили.
ну извините. Наши всего третий год.... Еще все впереди
9 7
Яна11122 11 апреля в 11:33
По інвалідам 3 групи що? Перекомісія?
Оксана-1939 11 апреля в 11:33
Ответ дляНиколай-b526
425 грн. - не сейте панику!!)))
Зате поповнять бюджет підвищеними штрафами за неявку. Дадуть тих 60 днів, не з´явився штраф 22тис і в розшуку
Lady luck21 11 апреля в 11:33
Ответ дляЯна11122
По інвалідам 3 групи що? Перекомісія?
да, 2-3
Jimson 11 апреля в 11:33
Ответ дляsheerlee
Так где про демобилизацию ?
Этот закон же специально под нее создавали и кричали , что пацанов надо менять ?
Это как вообще ?
Все законы принимаются в интересах правящего класса.
Falcon82 11 апреля в 11:33
Ответ дляDumky
Обурення зрозумілі. Але причинно наслідкові дії треба аналізувати. І шкода нас усіх. І не відомо, що далі… Але.
………………

Дипломатичних засобів змусити путіна припинити війну наразі немає, – Бербок

Міністр закордонних справ ФРН Анналена Бербок зазначила, що «бажала б мати дипломатичні інструменти, за допомогою яких можна було б переконати путіна припинити воювати, але наразі всі бачать лише те, що відбувається щодня, коли росія невпинно бомбардує українські міста».

Вона додала, що наразі, «на відміну від часів «холодної» війни, не працює «гаряча лінія» між США, НАТО та кремлем, адже путін оголосив Альянс своїм головним ворогом
Так, зброї немає, треба людьми. Такі всі розумні...Може проти танків одразу всім з коктейлями молотова йти? А дрони банками збивати. Ні, ну а шо
чир 11 апреля в 11:33
А что это у них на сайте такое?

Дати та стан проходження: Розгляд відкладено

11.04.2024 Розгляд перенесено

https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/43604
taka 11 апреля в 11:34
Ответ дляJimson
Expect a Riot
ампосибл
sheerlee 11 апреля в 11:34
Ответ дляЯна11122
Можете скрін зробити будь ласка, бо ніде не найду . Усім аспірантам бронь ? Бо раніше були нюанси по ним , тільки бронь держ замовлення
Вчера были выдержки из закона , аспирантам точно бронь .
Долго искать по самому закону .
Олечка79 11 апреля в 11:34
Ответ дляsheerlee
Естественно
Даже не листая комментов предполагаю кто😂
sheerlee 11 апреля в 11:34
Ответ дляfrumoasa17
Так, бюджет розраховано на 3+ трильйона, а збирається максимум 1.5. Це чорна діра, а зовнішні вливання не покриють все. Зараз ще забирають чоловіків з економіки. Дограються, що скоро ніхто хліб не привезе і поле не оброблять. Мовчу про критичну, яку добивають.
Им нет до этого дела .
Сейчас принцип чем хуже , тем лучше .
чир 11 апреля в 11:34
Ответ дляЯна11122
По інвалідам 3 групи що? Перекомісія?
Да, как и вторая, если оформлено после начала войны.
tanya_217 11 апреля в 11:35
Ответ дляЯна11122
Про аспірантів хто знайшов ? Є які зміни ?
Лишили. Тому можна далі спокійно вчитися
Zelenkа 11 апреля в 11:36
Зараз вакансії циркових клоунів 🤡 будуть нарозхват. Клоунське керівництво своїм колегам зробило бронь.
Це вже реально переходить межі здорового глузду.
88 6 1
Джеральдина. 11 апреля в 11:36
Ответ дляJimson
Скажем так, для начала мужчин, чуть позже женщин, потом подростков.

’У самурая нет цели, только путь’
true story
Natalia505 11 апреля в 11:38
І що жінок не мобілізують, кордони для жінок не позакривали? Де ви, чорнороті які мені верещали, ще два попередніх роки поспіль, про загальну мобілізацію жіночого населення? Теми створювали мало не щодня
Олечка79 11 апреля в 11:36
Ответ дляLady luck21
да, 2-3
Это только те инвалидности , которые были получены после 24 февраля 22 года
Оксинья 11 апреля в 11:36
Ответ дляОксана-1939
Тепер на кожному кроці будуть пинити машини і зразу пакувати
І не тільки машини. На кожному кроці перевірка документів і добровільно-примусова відправка до ТЦК. Там ВЛК за три хвилини і відправка на фронт без зброї та особливої підготовки
Jimson 11 апреля в 11:36
Ответ дляSvetrise
да, это так! это не просто боль. это уже какое-то отчаяние. они твари эти думают что все безнаказанно, что им ничего не будет за весь этот беспредел, за всю их коррупцию и воровство… они сделали нас и наших детей рабами, бесправным стадом.
я об этом писала еще в 22.
еще одно уродское лицо сегодня сказало, что мобилизация должна быть с 20.. делают нашу страну пустой, только поля с могилами, флагами и лозунгами.
Население стирают об наждачный круг. Никто уже не пишет про танки, самолеты и прочие вундервафли.

’Мы заставим вас защитить наше имущество и доходы любой ценой, нравится вам это или нет. Когда вы закончитесь, мы просто уедем. Спросить с нас будет уже некому’
МилкиМой 11 апреля в 11:36
Ответ дляLady luck21
да, 2-3
Только кто инвалид после 22го , правильно?
Оксана-1939 11 апреля в 11:36
Ответ дляIrina-5d24
Повесткой которая в ящик почтовый падает или лично в руки вручается?
Кинута під забор навіть буде вручена
18 2
Piracanta 11 апреля в 11:36
Ответ длячаревна
Можно прятаться, но тогда к вам не тцк прийдет, а кацапы.
Это не моя хотелка, это реальность. Вы ж понимаете, что для того, чтобы жить в тылу, работать, прятатся там кто то должен держать фронт.
Вы сейчас серьёзно? Кому здался этот героизм?
57 1 1
baluevadara 11 апреля в 11:37
Ответ дляTaFo
расписывали уже юристы.
вызывают мужчину повесткой. он не приходит. тцк подает на него в суд. суд лишает мужчину права управления авто.
по решению суда права в базе становятся недействительными.
я ожидаю пищдеца и самовола от этого закона.
Какая-то странная норма. А если нет прав, то все ок?
sheerlee 11 апреля в 11:37
Ответ дляОлечка79
Это только те инвалидности , которые были получены после 24 февраля 22 года
А разве кроме тех , кто получил инвалидность пожизненно , не нужно каждый год подтверждать ?