Хто дивився засідання Конгресу

І слухав виступ конгресменів. Чули промову українки Спарц?
В цей час коли конгресмени походження Куби, Ізраілю, Домінікани просять про підтримку допомоги, а тисячі українців в США дзвонять своїн конгресменам і просять теж про підтримку, то гімно несе таку єресть
17 6 1
автор Love_Love_Love_ 21 апреля в 01:00
І скільки такого пропашинського дєрьміща ще живе в Україні страшно уявити
9 8 5
WomAnn 21 апреля в 01:07
Це є дуже великою проблемою для нас
7 6
In limbo 21 апреля в 01:13
Зараз прибіжать нові Спарц-Кульгейко та все нам розкажуть.
ksusha1155 21 апреля в 01:18
Ответ дляIn limbo
Зараз прибіжать нові Спарц-Кульгейко та все нам розкажуть.
Знаю таких ’патріотів’ теж, гарно написано
автор Love_Love_Love_ 21 апреля в 01:20
Ответ дляIn limbo
Зараз прибіжать нові Спарц-Кульгейко та все нам розкажуть.
Написано класно, але ж вона спочатку підтримувала Україну, навіть отримала ручку від Байдена якої підписали лендліз.
Морозильное 21 апреля в 01:21
Когда уже моно банк разрешит свифт безлимит ? Надоели проценты списывать
5 4 1
автор Love_Love_Love_ 21 апреля в 01:23
Ответ дляМорозильное
Когда уже моно банк разрешит свифт безлимит ? Надоели проценты списывать
З вами все ок?
6 2 1
totana 21 апреля в 01:28
Ответ дляLove_Love_Love_
Написано класно, але ж вона спочатку підтримувала Україну, навіть отримала ручку від Байдена якої підписали лендліз.
Может она что-то знает. Что для победы у нас опять ничего не будет, а только для продления войны и страданий, например. И мужчин у нас уже мало осталось, кто хочет мобилизоваться не против своей воли. Вот пусть эти деньги на наемников теперь тратят.
Я в шоке, что Зе сказал, что пока Украина стоит, армия Франции будет на территории Франции, мол, не нужна нам помощь их армии.. Он сдурел вконец? Мы столько ждали, чтобы нам кто-то помог.
Хотя не факт, что та армия Франции бы все же пришла, но кто его просил отказываться?
Пусть бы тогда США он ответил, что пока стоит Украина, деньги США останутся в США. Та же логика.
автор Love_Love_Love_ 21 апреля в 01:31
Ответ дляtotana
Может она что-то знает. Что для победы у нас опять ничего не будет, а только для продления войны и страданий, например. И мужчин у нас уже мало осталось, кто хочет мобилизоваться не против своей воли. Вот пусть эти деньги на наемников теперь тратят.
Я в шоке, что Зе сказал, что пока Украина стоит, армия Франции будет на территории Франции, мол, не нужна нам помощь их армии.. Он сдурел вконец? Мы столько ждали, чтобы нам кто-то помог.
Хотя не факт, что та армия Франции бы все же пришла, но кто его просил отказываться?
Пусть бы тогда США он ответил, что пока стоит Украина, деньги США останутся в США. Та же логика.
Вона знає лише те що хоче на другий термін і буде балатуватись в Індіані, тому і несе всяку хрєнь керуючись своєю сутністю і меркантильними інтересами. Одним словом гімно вона
12 2 1
автор Love_Love_Love_ 21 апреля в 01:32
Ответ дляtotana
Может она что-то знает. Что для победы у нас опять ничего не будет, а только для продления войны и страданий, например. И мужчин у нас уже мало осталось, кто хочет мобилизоваться не против своей воли. Вот пусть эти деньги на наемников теперь тратят.
Я в шоке, что Зе сказал, что пока Украина стоит, армия Франции будет на территории Франции, мол, не нужна нам помощь их армии.. Он сдурел вконец? Мы столько ждали, чтобы нам кто-то помог.
Хотя не факт, что та армия Франции бы все же пришла, но кто его просил отказываться?
Пусть бы тогда США он ответил, что пока стоит Украина, деньги США останутся в США. Та же логика.
Що значить « продоєнія войни і страдаеій»?
Типу якщо допомоги не буде то війна і страждання закінчиться?
18 6
Морозильное 21 апреля в 01:34
Ответ дляLove_Love_Love_
З вами все ок?
Вам смешно а когда нам заходят деньги то весь моно на след день не отвечает
6 2
автор Love_Love_Love_ 21 апреля в 01:38
Ответ дляМорозильное
Вам смешно а когда нам заходят деньги то весь моно на след день не отвечает
Млять, яка біда
7 3 2
Espresso_caffe 21 апреля в 01:52
противно и страшно
Полковой раввин Изя 21 апреля в 01:53
Ответ дляLove_Love_Love_
І скільки такого пропашинського дєрьміща ще живе в Україні страшно уявити
Вы-то уже не в Украине, чего вы волнуетесь?
7 5 1 1
автор Love_Love_Love_ 21 апреля в 04:43
Ответ дляПолковой раввин Изя
Вы-то уже не в Украине, чего вы волнуетесь?
І? Ви коли виходите з дому то забуваєте що у вас є дім і вам прям стає паралельно на ньогоо і на його долю. Ок.
Але не всі такі
Полковой раввин Изя 21 апреля в 05:51
Ответ дляLove_Love_Love_
І? Ви коли виходите з дому то забуваєте що у вас є дім і вам прям стає паралельно на ньогоо і на його долю. Ок.
Але не всі такі
Если вы беспокоитесь о своем доме, то надо его хотя бы посещать. Я понимаю, что вы на два года невыездная, но это был ваш выбор, не чужой.
6 5
МаМарго 21 апреля в 06:31
Трам погодився на цей закон тільки через низькі рейтинги і таким чином він намагається залучити голоси Гейлі.
Кульгейко робить те саме.
Поки бореться за голоси несе цю дічь.
Що в цілому не відрізняє її наприклад від Зеленського, який ’закончіт вайну’, коли гляне в очі путіну. Війна йде тільки тому що ’Парашенко на ній наживається’ і купа іншої дічі, які схавали лохи.
Тому це не кульгенко погана, а народ тупий.
9 3 2
МаМарго 21 апреля в 07:29
«Ви зрадники, бо ви колись захищали Вікторію Спарц». Я знаю, про що я пишу. І коли щось пишу, то сиджу з джерелами, інтервʼю, питаю очевидців про звʼязки.

По-перше, варто уважно заглянути в суть конфлікту Банкової з Вікторією Спартц. Чому вони вкрай посрались? Бо в липні 2022 вона звинуватила публічно Єрмака та Татарова в посяганні на диктатуру та тиск на правоохоронні органи. Є її публічний лист в інтернеті.

Експресія найшла на бикотеку і святу впевненість зразка 2022 року, що нам все дадуть і так, тільки рукою помахай. Плюс додалось провисання роботи з республіканцями, бо є ілюзія в наших політиків, що це тільки Трамп з купкою реднеків, а воно насправді — чимало впливових дядьків, які мають безпосередній вплив на економіку США і геополітику.

А ще станом на весну 2022 року низка представників влади вважала, що на Республіканську партію можна забити, бо дідусь Джо і так все дасть. Але як показала практика останніх півроку з голосування пакету про підтримку Україну — працювати в США треба з усіма. Навіть із чортяками.

Знаю, що до Банкової це потроху почало доходити лише з початку нинішньої зими. Почали там соціологію робити тематичну, згадали, що у нас є чисельне і змістовне представництво протестантів, які мають хороші звʼязки із США.

Про Вікторію Спартц. Треба забувати слова «вона зрадила українців», «працює проти українців».

Спартц давно громадянка США і американський політик. Не український мажоритарник з Носівки. Вона захищає інтереси 5 округу Індіана — це складний, консервативний штат, де є свої проблеми. Штат так званого кукурудзяного поясу, де очевидно ринкові ціни на качани будуть більш електоральним питанням ніж щось там про Україну. Ще там є шахтарі, свиноферми і проблеми індіанців. Не факт, що там оберуть найближчим часом щось краще. Цинічно, але факт.

Скажу так, за якихось 20 років — ми офігіємо, скільки людей з українськими прізвищами буде німецькими, польськими, ірландськими політиками. І варто бути готовими морально та фізично, що певний їх суттєвий відсоток тягнутиме свій інтерес, а не країни, з якої вони колись втекли дітьми, як біженці.

Спартц свого часу приїздила на прифронтову зону і зустрічалась із мерами. Питала у себе вдома про зброю для України.

Вона буде далі балотуватись. І вона цілком видна зірка в своїй партії. Чи треба нам вороги серед етнічних українців? Очевидно ні.

Якщо у Спартц не вийшло стосунків із нинішньою Банковою — вони могли би бути з більш конструктивними парламентарями, мерами, військовими. Але їх не завше випускають за кордон.

За мірками американської політики Спартц — молода і перспективна ще років 30. Чи треба нам ворог на пустому місці? Очевидно, що ні. Вона емоційна політикиня, яка явно зараз підіграє своєму пістрявому електорату. Електорату часто специфічному, але який уже є.
Це теж політика — бути флюгером під вітром виборчих сезонів.

Розрулювати таку дичину і мала би вирішувати професійна дипломатія. А не прости, Боже, рейтинги в Тайм.

PS. Були часи, коли в робочих дискусіях ми срались із багатьма людьми. Банили одне одного і обзивали поганими словами в твітері та фейсбуку. Але час і грамотний діалог дозволив відновити багато відносин і стати серйозними однодумцями.
3 3
автор Love_Love_Love_ 21 апреля в 07:49
Ответ дляПолковой раввин Изя
Если вы беспокоитесь о своем доме, то надо его хотя бы посещать. Я понимаю, что вы на два года невыездная, но это был ваш выбор, не чужой.
Кому надо? І з чого ви взалі взяли що я не виїзна і чому, саме, на два роки?
ЕжеМышь 21 апреля в 08:22
Ответ дляtotana
Может она что-то знает. Что для победы у нас опять ничего не будет, а только для продления войны и страданий, например. И мужчин у нас уже мало осталось, кто хочет мобилизоваться не против своей воли. Вот пусть эти деньги на наемников теперь тратят.
Я в шоке, что Зе сказал, что пока Украина стоит, армия Франции будет на территории Франции, мол, не нужна нам помощь их армии.. Он сдурел вконец? Мы столько ждали, чтобы нам кто-то помог.
Хотя не факт, что та армия Франции бы все же пришла, но кто его просил отказываться?
Пусть бы тогда США он ответил, что пока стоит Украина, деньги США останутся в США. Та же логика.
Так они и так там останутся. Или кто то думает, что вся сумма наша? Из нашего там копейки, остальное США нам дали, чтобы мы купили у штатов оружие - т е деньги остаются у них, нам дают условно в долг. И то, дали, после того,как подписал чудный закон о мобилизации. Совпадение ли.
7 2
stroi 21 апреля в 08:35
Ответ дляМаМарго
«Ви зрадники, бо ви колись захищали Вікторію Спарц». Я знаю, про що я пишу. І коли щось пишу, то сиджу з джерелами, інтервʼю, питаю очевидців про звʼязки.

По-перше, варто уважно заглянути в суть конфлікту Банкової з Вікторією Спартц. Чому вони вкрай посрались? Бо в липні 2022 вона звинуватила публічно Єрмака та Татарова в посяганні на диктатуру та тиск на правоохоронні органи. Є її публічний лист в інтернеті.

Експресія найшла на бикотеку і святу впевненість зразка 2022 року, що нам все дадуть і так, тільки рукою помахай. Плюс додалось провисання роботи з республіканцями, бо є ілюзія в наших політиків, що це тільки Трамп з купкою реднеків, а воно насправді — чимало впливових дядьків, які мають безпосередній вплив на економіку США і геополітику.

А ще станом на весну 2022 року низка представників влади вважала, що на Республіканську партію можна забити, бо дідусь Джо і так все дасть. Але як показала практика останніх півроку з голосування пакету про підтримку Україну — працювати в США треба з усіма. Навіть із чортяками.

Знаю, що до Банкової це потроху почало доходити лише з початку нинішньої зими. Почали там соціологію робити тематичну, згадали, що у нас є чисельне і змістовне представництво протестантів, які мають хороші звʼязки із США.

Про Вікторію Спартц. Треба забувати слова «вона зрадила українців», «працює проти українців».

Спартц давно громадянка США і американський політик. Не український мажоритарник з Носівки. Вона захищає інтереси 5 округу Індіана — це складний, консервативний штат, де є свої проблеми. Штат так званого кукурудзяного поясу, де очевидно ринкові ціни на качани будуть більш електоральним питанням ніж щось там про Україну. Ще там є шахтарі, свиноферми і проблеми індіанців. Не факт, що там оберуть найближчим часом щось краще. Цинічно, але факт.

Скажу так, за якихось 20 років — ми офігіємо, скільки людей з українськими прізвищами буде німецькими, польськими, ірландськими політиками. І варто бути готовими морально та фізично, що певний їх суттєвий відсоток тягнутиме свій інтерес, а не країни, з якої вони колись втекли дітьми, як біженці.

Спартц свого часу приїздила на прифронтову зону і зустрічалась із мерами. Питала у себе вдома про зброю для України.

Вона буде далі балотуватись. І вона цілком видна зірка в своїй партії. Чи треба нам вороги серед етнічних українців? Очевидно ні.

Якщо у Спартц не вийшло стосунків із нинішньою Банковою — вони могли би бути з більш конструктивними парламентарями, мерами, військовими. Але їх не завше випускають за кордон.

За мірками американської політики Спартц — молода і перспективна ще років 30. Чи треба нам ворог на пустому місці? Очевидно, що ні. Вона емоційна політикиня, яка явно зараз підіграє своєму пістрявому електорату. Електорату часто специфічному, але який уже є.
Це теж політика — бути флюгером під вітром виборчих сезонів.

Розрулювати таку дичину і мала би вирішувати професійна дипломатія. А не прости, Боже, рейтинги в Тайм.

PS. Були часи, коли в робочих дискусіях ми срались із багатьма людьми. Банили одне одного і обзивали поганими словами в твітері та фейсбуку. Але час і грамотний діалог дозволив відновити багато відносин і стати серйозними однодумцями.
Очень много букв, а команда была плеваться всем 😃
Чашечка кофе 21 апреля в 09:57
Ответ дляМаМарго
«Ви зрадники, бо ви колись захищали Вікторію Спарц». Я знаю, про що я пишу. І коли щось пишу, то сиджу з джерелами, інтервʼю, питаю очевидців про звʼязки.

По-перше, варто уважно заглянути в суть конфлікту Банкової з Вікторією Спартц. Чому вони вкрай посрались? Бо в липні 2022 вона звинуватила публічно Єрмака та Татарова в посяганні на диктатуру та тиск на правоохоронні органи. Є її публічний лист в інтернеті.

Експресія найшла на бикотеку і святу впевненість зразка 2022 року, що нам все дадуть і так, тільки рукою помахай. Плюс додалось провисання роботи з республіканцями, бо є ілюзія в наших політиків, що це тільки Трамп з купкою реднеків, а воно насправді — чимало впливових дядьків, які мають безпосередній вплив на економіку США і геополітику.

А ще станом на весну 2022 року низка представників влади вважала, що на Республіканську партію можна забити, бо дідусь Джо і так все дасть. Але як показала практика останніх півроку з голосування пакету про підтримку Україну — працювати в США треба з усіма. Навіть із чортяками.

Знаю, що до Банкової це потроху почало доходити лише з початку нинішньої зими. Почали там соціологію робити тематичну, згадали, що у нас є чисельне і змістовне представництво протестантів, які мають хороші звʼязки із США.

Про Вікторію Спартц. Треба забувати слова «вона зрадила українців», «працює проти українців».

Спартц давно громадянка США і американський політик. Не український мажоритарник з Носівки. Вона захищає інтереси 5 округу Індіана — це складний, консервативний штат, де є свої проблеми. Штат так званого кукурудзяного поясу, де очевидно ринкові ціни на качани будуть більш електоральним питанням ніж щось там про Україну. Ще там є шахтарі, свиноферми і проблеми індіанців. Не факт, що там оберуть найближчим часом щось краще. Цинічно, але факт.

Скажу так, за якихось 20 років — ми офігіємо, скільки людей з українськими прізвищами буде німецькими, польськими, ірландськими політиками. І варто бути готовими морально та фізично, що певний їх суттєвий відсоток тягнутиме свій інтерес, а не країни, з якої вони колись втекли дітьми, як біженці.

Спартц свого часу приїздила на прифронтову зону і зустрічалась із мерами. Питала у себе вдома про зброю для України.

Вона буде далі балотуватись. І вона цілком видна зірка в своїй партії. Чи треба нам вороги серед етнічних українців? Очевидно ні.

Якщо у Спартц не вийшло стосунків із нинішньою Банковою — вони могли би бути з більш конструктивними парламентарями, мерами, військовими. Але їх не завше випускають за кордон.

За мірками американської політики Спартц — молода і перспективна ще років 30. Чи треба нам ворог на пустому місці? Очевидно, що ні. Вона емоційна політикиня, яка явно зараз підіграє своєму пістрявому електорату. Електорату часто специфічному, але який уже є.
Це теж політика — бути флюгером під вітром виборчих сезонів.

Розрулювати таку дичину і мала би вирішувати професійна дипломатія. А не прости, Боже, рейтинги в Тайм.

PS. Були часи, коли в робочих дискусіях ми срались із багатьма людьми. Банили одне одного і обзивали поганими словами в твітері та фейсбуку. Але час і грамотний діалог дозволив відновити багато відносин і стати серйозними однодумцями.
Відкрийте американські ЗМІ до війни і почитайте про пані Кульгейко. На її фоні Вітренко та Безугла абсолютно адекватні
Bransoletka 21 апреля в 13:16
Ответ дляLove_Love_Love_
Написано класно, але ж вона спочатку підтримувала Україну, навіть отримала ручку від Байдена якої підписали лендліз.
Бо вона проти правління Єрмака і Ко. Одне з її умов - відсторонити Єрмака і татарова від влади. Але Зеленський проігнорував це
Bransoletka 21 апреля в 13:18
Ответ дляПолковой раввин Изя
Если вы беспокоитесь о своем доме, то надо его хотя бы посещать. Я понимаю, что вы на два года невыездная, но это был ваш выбор, не чужой.
США?
Bransoletka 21 апреля в 13:22
Ответ дляМаМарго
«Ви зрадники, бо ви колись захищали Вікторію Спарц». Я знаю, про що я пишу. І коли щось пишу, то сиджу з джерелами, інтервʼю, питаю очевидців про звʼязки.

По-перше, варто уважно заглянути в суть конфлікту Банкової з Вікторією Спартц. Чому вони вкрай посрались? Бо в липні 2022 вона звинуватила публічно Єрмака та Татарова в посяганні на диктатуру та тиск на правоохоронні органи. Є її публічний лист в інтернеті.

Експресія найшла на бикотеку і святу впевненість зразка 2022 року, що нам все дадуть і так, тільки рукою помахай. Плюс додалось провисання роботи з республіканцями, бо є ілюзія в наших політиків, що це тільки Трамп з купкою реднеків, а воно насправді — чимало впливових дядьків, які мають безпосередній вплив на економіку США і геополітику.

А ще станом на весну 2022 року низка представників влади вважала, що на Республіканську партію можна забити, бо дідусь Джо і так все дасть. Але як показала практика останніх півроку з голосування пакету про підтримку Україну — працювати в США треба з усіма. Навіть із чортяками.

Знаю, що до Банкової це потроху почало доходити лише з початку нинішньої зими. Почали там соціологію робити тематичну, згадали, що у нас є чисельне і змістовне представництво протестантів, які мають хороші звʼязки із США.

Про Вікторію Спартц. Треба забувати слова «вона зрадила українців», «працює проти українців».

Спартц давно громадянка США і американський політик. Не український мажоритарник з Носівки. Вона захищає інтереси 5 округу Індіана — це складний, консервативний штат, де є свої проблеми. Штат так званого кукурудзяного поясу, де очевидно ринкові ціни на качани будуть більш електоральним питанням ніж щось там про Україну. Ще там є шахтарі, свиноферми і проблеми індіанців. Не факт, що там оберуть найближчим часом щось краще. Цинічно, але факт.

Скажу так, за якихось 20 років — ми офігіємо, скільки людей з українськими прізвищами буде німецькими, польськими, ірландськими політиками. І варто бути готовими морально та фізично, що певний їх суттєвий відсоток тягнутиме свій інтерес, а не країни, з якої вони колись втекли дітьми, як біженці.

Спартц свого часу приїздила на прифронтову зону і зустрічалась із мерами. Питала у себе вдома про зброю для України.

Вона буде далі балотуватись. І вона цілком видна зірка в своїй партії. Чи треба нам вороги серед етнічних українців? Очевидно ні.

Якщо у Спартц не вийшло стосунків із нинішньою Банковою — вони могли би бути з більш конструктивними парламентарями, мерами, військовими. Але їх не завше випускають за кордон.

За мірками американської політики Спартц — молода і перспективна ще років 30. Чи треба нам ворог на пустому місці? Очевидно, що ні. Вона емоційна політикиня, яка явно зараз підіграє своєму пістрявому електорату. Електорату часто специфічному, але який уже є.
Це теж політика — бути флюгером під вітром виборчих сезонів.

Розрулювати таку дичину і мала би вирішувати професійна дипломатія. А не прости, Боже, рейтинги в Тайм.

PS. Були часи, коли в робочих дискусіях ми срались із багатьма людьми. Банили одне одного і обзивали поганими словами в твітері та фейсбуку. Але час і грамотний діалог дозволив відновити багато відносин і стати серйозними однодумцями.
Аплодую! Влучна думка!
Полковой раввин Изя 21 апреля в 14:14
Ответ дляLove_Love_Love_
Кому надо? І з чого ви взалі взяли що я не виїзна і чому, саме, на два роки?
Вы в США по U4U?
Полковой раввин Изя 21 апреля в 14:15
Ответ дляBransoletka
США?
Да.
Ирина_Б_ 21 апреля в 15:07
Ответ дляtotana
Может она что-то знает. Что для победы у нас опять ничего не будет, а только для продления войны и страданий, например. И мужчин у нас уже мало осталось, кто хочет мобилизоваться не против своей воли. Вот пусть эти деньги на наемников теперь тратят.
Я в шоке, что Зе сказал, что пока Украина стоит, армия Франции будет на территории Франции, мол, не нужна нам помощь их армии.. Он сдурел вконец? Мы столько ждали, чтобы нам кто-то помог.
Хотя не факт, что та армия Франции бы все же пришла, но кто его просил отказываться?
Пусть бы тогда США он ответил, что пока стоит Украина, деньги США останутся в США. Та же логика.
ну подкинули дровишек что б огонь не погас, конгрессмен же сказал что практически все бабки вкладываются в америку :(
автор Love_Love_Love_ 21 апреля в 18:42
Ответ дляПолковой раввин Изя
Вы в США по U4U?
Так, я в США по U 4u
Полковой раввин Изя 21 апреля в 19:34
Ответ дляLove_Love_Love_
Так, я в США по U 4u
Значит, вы ограничены в выезде и для выезда должны получить Advance Parole Travel Document, чтобы не потерять право на пребывание (возвращение) в США.