А що трапилось?

показать весь текст
72 3 3
автор Nadine23 15 апреля в 20:57
krasotalisa 15 апреля в 20:59
Ответ дляNadine23
фото
повага пану Стерненко!!! Так і буде!
v.melnik_km 15 апреля в 20:59
Ответ дляkrasotalisa
повага пану Стерненко!!! Так і буде!
Ще гірші відчуття… вже б сказали, бо аж ком в горло підійшов…
2 9
Tammy21 15 апреля в 21:00
Ответ дляlilu1990
Ну да, вклад Стерненка куди там. Навіть не буду до нього примірятись зі своєю сім´єю де майже всі чоловіки воюють
Ви і правда не можете рівнятися, бо воююєте не ви. Плюс, при всій неймовірній повазі, але якщо хтось з ваших може збирати так суми, то йому місце у тилу.
23 12
lilu1990 15 апреля в 21:00
Ответ дляNadine23
фото
Працюватиме язиком...
Christ1na 15 апреля в 21:01
Б*яха пишуть російською, я думала то в кацапів трапилось!
13 16
cheryl 15 апреля в 21:01
А з фронту були колись гарні новини???
13 5 6
lilu1990 15 апреля в 21:01
Ответ дляTammy21
Ви і правда не можете рівнятися, бо воююєте не ви. Плюс, при всій неймовірній повазі, але якщо хтось з ваших може збирати так суми, то йому місце у тилу.
А хто вам сказав що я не воюю? Це тільки в тусовці закордонних турбопатріотів стерненка люблять і облизують, повірте
rainbow2018 15 апреля в 21:02
Ответ дляlilu1990
Ну да, вклад Стерненка куди там. Навіть не буду до нього примірятись зі своєю сім´єю де майже всі чоловіки воюють
Ну, то, что у вас кто-то где-то воюет - это только рассказы в интернете под фактически анонимным аккаунтом. А Стерненко, Лачен и прочие большие волонтеры каждый день организовывают руссорез. Да, на средства, которые дают люди и организации. Но закупка дронов такими партиями - это большой труд и большая ответственность. И не только дронов.
30 27
автор Nadine23 15 апреля в 21:02
Ответ дляcheryl
А з фронту були колись гарні новини???
Ви ж бачите, як пишуть. Це щось от тільки що сталось.
Nat-li 15 апреля в 21:03
Ответ дляlilu1990
А хто вам сказав що я не воюю? Це тільки в тусовці закордонних турбопатріотів стерненка люблять і облизують, повірте
Диванно-окопные войска?
24 14
v.melnik_km 15 апреля в 21:04
Ответ дляNadine23
Ви ж бачите, як пишуть. Це щось от тільки що сталось.
І щось вражаюче страшне, судячи по постам і натяках багатьох…
2 18
автор Nadine23 15 апреля в 21:06
Ответ дляv.melnik_km
І щось вражаюче страшне, судячи по постам і натяках багатьох…
Це певно і правда щось в Кропивницькому.
1 11
tala-li 15 апреля в 21:06
а в это время
Слобоженко і компанія. Історія відпочинку столичної молоді під час мобілізації | УП. Розслідування
2 2 12
Люсильда.ua 15 апреля в 21:07
Ответ дляNadine23
Це певно і правда щось в Кропивницькому.
Люди, не лякайте! Що ж все ж таки сталося??? Які варіанти?
Mariya Prokhorova 15 апреля в 21:07
путлер наказав взяти Часів Яр до 9 травня
lilu1990 15 апреля в 21:07
Ответ дляrainbow2018
Ну, то, что у вас кто-то где-то воюет - это только рассказы в интернете под фактически анонимным аккаунтом. А Стерненко, Лачен и прочие большие волонтеры каждый день организовывают руссорез. Да, на средства, которые дают люди и организации. Но закупка дронов такими партиями - это большой труд и большая ответственность. И не только дронов.
Короче, я навіть спорити не буду. Якщо у вас хтось воює, попитайте за стерненка їхню думку. За Лачена я нічого поганого не кажу
15 8 1
v.melnik_km 15 апреля в 21:07
Ответ дляNadine23
Це певно і правда щось в Кропивницькому.
Погані новини з фронту звучало спочатку… не знати що й думати
rainbow2018 15 апреля в 21:08
Ответ дляlilu1990
А хто вам сказав що я не воюю? Це тільки в тусовці закордонних турбопатріотів стерненка люблять і облизують, повірте
Ну, про ваши выдуманные страсти с военными вы очень любите писать. Это и есть ваш фронт, судя по всему. Сказки рассказывать.
8 18
Клементина 15 апреля в 21:08
Ответ дляkrasotalisa
кажуть наступним буде Часів Яр (( може вже близько уроди
По Часіку - це наступний Бахмут. І тут без сумніву.
Ось військові пишуть

Станом на зараз, ворог мав успіхи на наступних ділянках:

- 200 м у Часовому Яру, де на східній околиці (мікрорайон Канал) тривають міські бої;

- додатково 200 м південніше Іванівського (Б);

- 100 м у Калинівці (Б);

- 300 м південніше Богданівки, у бік приватного сектору на Каналі;

- 100 м у напрямку Уманського (А), де ворог доповз до околиць села та намагається за них зачепитися;

- 200 м у напрямку Очеретиного (А);

- 200 м у напрямку східної околиці Красногорівки (М), де окупанту вдалося вчепитися за саму околицю.

Також:

- ЗСУ мали успіхи тактичного характеру у районі Білогорівки.

- наші воїни намагаються робити контрудари за першої можливості й на інших ділянках. Триває серія контратак біля лінії Ямполівка-Терни, результат поки невідомий, продовжуються бої.

- на інших напрямках переважно без змін.
17 4 1
автор Nadine23 15 апреля в 21:08
Ответ дляMariya Prokhorova
путлер наказав взяти Часів Яр до 9 травня
Про це писали, але не думаю, що тут це мається на увазі.
Mariya Prokhorova 15 апреля в 21:09
Ответ дляv.melnik_km
Погані новини з фронту звучало спочатку… не знати що й думати
Складна ситуація , не накручуйте себе
Lexxagirl 15 апреля в 21:09
Думаю, два варианта.
1. Погиб кто-то из известных важных фигур.
2. русня оккупировала какой-то важный пункт.
Или оба варианта сразу.
4 31
Tammy21 15 апреля в 21:10
Ответ дляlilu1990
А хто вам сказав що я не воюю? Це тільки в тусовці закордонних турбопатріотів стерненка люблять і облизують, повірте
Іспанський сором якийсь(
12 16
Мимо_шла 15 апреля в 21:11
Ответ дляAnnalise
Часов Яр или Работино((
Думаю все же что Часов Яр
Но зачем так запугивать и не писать точно что произошло, чтоб у людей паника случилась? Я за этого Джокера
Вчера знакомый знакомого сказал,что часов яр всё очень плохо и скоро будет окружение.
Я нигде новостей не нашла, подумала что назвездели
1 12
kuskus 15 апреля в 21:11
Хтось загинув…але хто?…
Люсильда.ua 15 апреля в 21:12
Ответ дляMariya Prokhorova
путлер наказав взяти Часів Яр до 9 травня
А ще щось планується на кінець травня:
Буданов заявляє, що наприкінці травня буде наступ російських військ. А при цьому нічого не конкретизує. Яка планується протидія? Як бути цивільному населенню. Чи знову хочуть, щоб нас сюрприз був , як два роки тому.
9 27
Mariya Prokhorova 15 апреля в 21:12
Ответ дляNadine23
Про це писали, але не думаю, що тут це мається на увазі.
Що має на увазі анонімний канал Джокер , хто його знає (
Читайте офіційні канали
1 8
_ЯгодаМалина_ 15 апреля в 21:13
Ответ дляЛюсильда.ua
А ще щось планується на кінець травня:
Буданов заявляє, що наприкінці травня буде наступ російських військ. А при цьому нічого не конкретизує. Яка планується протидія? Як бути цивільному населенню. Чи знову хочуть, щоб нас сюрприз був , як два роки тому.
Действительно,о каком наступлении в конце мая он говорит,если наступление идёт не прекращаясь?
2 26
v.melnik_km 15 апреля в 21:13
Ответ дляMariya Prokhorova
Що має на увазі анонімний канал Джокер , хто його знає (
Читайте офіційні канали
Скоро буде в офіційних каналах. Джокер багато всього наперед закидує