А що трапилось?

показать весь текст
72 3 3
автор Nadine23 15 апреля в 21:13
Ответ дляkuskus
Хтось загинув…але хто?…
Або хтось відомий або багато військових
17 1
rybka21 15 апреля в 21:13
У Коваленко просто свічка 🕯️
Mariya Prokhorova 15 апреля в 21:14
Ответ дляЛюсильда.ua
А ще щось планується на кінець травня:
Буданов заявляє, що наприкінці травня буде наступ російських військ. А при цьому нічого не конкретизує. Яка планується протидія? Як бути цивільному населенню. Чи знову хочуть, щоб нас сюрприз був , як два роки тому.
Та які сюрпризи , сказали готуйтесь до віялових відключень електрики , можливо з травня
9 2 2
liss 15 апреля в 21:14
Вопрос почему Стерненко молодий хлопчина спортивный не на фронте 🤷‍♀️
14 30
Мимо_шла 15 апреля в 21:15
Ответ дляliss
Вопрос почему Стерненко молодий хлопчина спортивный не на фронте 🤷‍♀️
У него судимость
1 3 46
Манула 15 апреля в 21:17
Ответ дляliss
Вопрос почему Стерненко молодий хлопчина спортивный не на фронте 🤷‍♀️
і Джокер теж чомусь не там ...
29 2 3
appareils 15 апреля в 21:17
Ответ дляlilu1990
Ну да, вклад Стерненка куди там. Навіть не буду до нього примірятись зі своєю сім´єю де майже всі чоловіки воюють
💯 який вклад Стерненка, донатять мільйони прості українці, а воно волонтером себе зробило з відповідними,,плюшками,,. Давайте краще по цього персонажа не будемо
9 3 36
Люсильда.ua 15 апреля в 21:17
Ответ для_ЯгодаМалина_
Действительно,о каком наступлении в конце мая он говорит,если наступление идёт не прекращаясь?
То значить, буде ще щось несподіване. Але це з його боку звучить безглуздо. Начебто залякування. І як нам бути? Чого чекати? З якої метою він це робить? Чи це його ім´я використовують?
4 16
lilu1990 15 апреля в 21:18
Ответ дляКлементина
По Часіку - це наступний Бахмут. І тут без сумніву.
Ось військові пишуть

Станом на зараз, ворог мав успіхи на наступних ділянках:

- 200 м у Часовому Яру, де на східній околиці (мікрорайон Канал) тривають міські бої;

- додатково 200 м південніше Іванівського (Б);

- 100 м у Калинівці (Б);

- 300 м південніше Богданівки, у бік приватного сектору на Каналі;

- 100 м у напрямку Уманського (А), де ворог доповз до околиць села та намагається за них зачепитися;

- 200 м у напрямку Очеретиного (А);

- 200 м у напрямку східної околиці Красногорівки (М), де окупанту вдалося вчепитися за саму околицю.

Також:

- ЗСУ мали успіхи тактичного характеру у районі Білогорівки.

- наші воїни намагаються робити контрудари за першої можливості й на інших ділянках. Триває серія контратак біля лінії Ямполівка-Терни, результат поки невідомий, продовжуються бої.

- на інших напрямках переважно без змін.
Часів яр буде зданий
Mariya Prokhorova 15 апреля в 21:18
Ответ дляv.melnik_km
Скоро буде в офіційних каналах. Джокер багато всього наперед закидує
Так за гроші гарно закидує той джокер особливо проти українських компаній , на Уклон недавно наїджав
Люсильда.ua 15 апреля в 21:18
Ответ дляMariya Prokhorova
Та які сюрпризи , сказали готуйтесь до віялових відключень електрики , можливо з травня
Я прочитала саме про наступ. Про відключення електрики там не було.
liss 15 апреля в 21:18
Ответ дляМанула
і Джокер теж чомусь не там ...
Та да .. странно .. патриоты ж
6 12 2
lilu1990 15 апреля в 21:18
Ответ дляTammy21
Іспанський сором якийсь(
Іспанський сором лайкати гнівні пости стерненка. Клоун
6 20
liss 15 апреля в 21:19
Ответ дляМимо_шла
У него судимость
Простили ж разбой ))поэтому не катит
3 1
Tammy21 15 апреля в 21:20
Ответ дляlilu1990
Іспанський сором лайкати гнівні пости стерненка. Клоун
Я чекаю ваших зборів. Прорекламуєте на Порадниці, ок?
15 16 1
Кузякин 15 апреля в 21:20
Ответ дляlilu1990
Часів яр буде зданий
Сдан - какое-то неуместное слово, если не сказать по-другому. Как будто за него никто не погиб.
Манула 15 апреля в 21:20
Ответ дляMariya Prokhorova
Так за гроші гарно закидує той джокер особливо проти українських компаній , на Уклон недавно наїджав
Зате які дифірамби єрмаку і Зе ))
3 2 24
Мимо_шла 15 апреля в 21:21
Ответ дляliss
Простили ж разбой ))поэтому не катит
Я думала там убийство по неосторожности или хотя бы превышение самообороны.
По моему умер же тот мужик ,что напал на стерненко?
Олечка79 15 апреля в 21:21
Ответ дляLyudaT
Ні тільки в Кіровограді, на жаль...
И какая то же тварь местная навела (
7 1 1
gejly 15 апреля в 21:21
Ответ дляappareils
💯 який вклад Стерненка, донатять мільйони прості українці, а воно волонтером себе зробило з відповідними,,плюшками,,. Давайте краще по цього персонажа не будемо
Лично вы сколько донатов собрали для ВСУ?
lilu1990 15 апреля в 21:21
Ответ дляTammy21
Я чекаю ваших зборів. Прорекламуєте на Порадниці, ок?
На руках моїх і моїх братів буде кров кацапів і багаторічний птср. А стерненко це той хто навішає на себе усі медалі. Навіть не сумнівайтесь
Mariya Prokhorova 15 апреля в 21:22
Ответ дляМанула
Зате які дифірамби єрмаку і Зе ))
Ніколов писав , що то 153 номер слуг
2 1
liss 15 апреля в 21:22
Ответ дляМимо_шла
Я думала там убийство по неосторожности или хотя бы превышение самообороны.
По моему умер же тот мужик ,что напал на стерненко?
Умер .
Убивать умеет как видели , на фронт ..
а то одних хватают другие с опытом не идут .. страна чудес
1 3 16
Клементина 15 апреля в 21:22
Русня пише загинув Юрій Лущай
Не знаю хто це
Tammy21 15 апреля в 21:23
Ответ дляlilu1990
На руках моїх і моїх братів буде кров кацапів і багаторічний птср. А стерненко це той хто навішає на себе усі медалі. Навіть не сумнівайтесь
Слухайте, вам не соромно, сидячи на дивані прирівнювати себе до тих, хто на фронті? Ну гидотно же(
15 12
Мимо_шла 15 апреля в 21:23
Ответ дляliss
Умер .
Убивать умеет как видели , на фронт ..
а то одних хватают другие с опытом не идут .. страна чудес
Удалено администрацией...
Mariya Prokhorova 15 апреля в 21:24
Ответ дляКлементина
Русня пише загинув Юрій Лущай
Не знаю хто це
Totka 15 апреля в 21:24
Ответ дляКлементина
Русня пише загинув Юрій Лущай
Не знаю хто це
Вроде так пишут
lilu1990 15 апреля в 21:24
Ответ дляTammy21
Слухайте, вам не соромно, сидячи на дивані прирівнювати себе до тих, хто на фронті? Ну гидотно же(
Не рівняйте мене по собі. Я на дивані наразі вимушено. І то на тиждень буквально
9 8 3
Bransoletka 15 апреля в 21:24
Ответ дляStar39
Ну и последние новости - это то, что войска рф село Бердычи окружили, там может находится около 1000 наших военных
Зараз мабуть видалять, але фронт по-малому сипеться