15 апреля в 20:37

А що трапилось?

показать весь текст
72 3 3
Bransoletka 15 апреля в 21:35
Ответ дляКлементина
Через те, що не пишуть хто загинув, пішли чутки, що Сирський
Краще б правду написали
Та де там, вони себе бережуть як ману небесну.
P.S. може Зе?
v.melnik_km 15 апреля в 21:35
Ответ дляКлементина
Через те, що не пишуть хто загинув, пішли чутки, що Сирський
Краще б правду написали
То русняві пишуть за Сирського. А бути може все що завгодно
Lexxagirl 15 апреля в 21:35
Ответ дляrybka21
Нажаль наша країна втрачає кращих бійців та цвіт нації, єдине що ми можемо - мститися та боротися далі.

Пробач за все, в чому ми не зійшлися думками.

Назавжди в строю.
Спочивай з миром🕯️
(з ТК Снайпер)
И ни один канал не пишет, кто. Как специально нагнетают
1 12
rybka21 15 апреля в 21:36
Ответ дляLexxagirl
И ни один канал не пишет, кто. Как специально нагнетают
Перепости один в одного роблять.
На хєра це...
Кузякин 15 апреля в 21:36
Ответ дляLexxagirl
И ни один канал не пишет, кто. Как специально нагнетают
Конечно специально. Издеваются. Ничего нового
1 16
Tammy21 15 апреля в 21:37
Ответ дляMariya Prokhorova
Той військовий збір вже давно пора збільшити хоч в 2 рази , а наші політики все за рейтинги свої переймаються (
Мільйон лайків вашому коменту!
22 9
Клементина 15 апреля в 21:37
Ответ дляLexxagirl
И ни один канал не пишет, кто. Как специально нагнетают
Та капець.
Військові виставляють свічку, пишуть ’чекайте новин’
А в коментарях пекло ’хто це? Хто?’
Lexxagirl 15 апреля в 21:37
Ответ дляКузякин
Конечно специально. Издеваются. Ничего нового
У народа и так нервы ни к черту. Уже б или молчали до официальной информации, или открыто писали
Киев_Елена 15 апреля в 21:37
Ответ дляКлементина
Та вже на всіх військових каналах обговорюють
Пишуть погана новина, чекайте офіційних новин
Все((
Военные каналы стали как бабки-сплетницы( почему не сказать, подбирают слова что можно сказать и как преподнести инфо? Или к чему эта интрига, это напоминает телевизионную передачу наподобие х-фактора когда объявляют результаты голосования
2 44
lilu1990 15 апреля в 21:37
Ответ дляКузякин
Не придумали? Я так и знала. Всё свободное время здесь наваливает, а могли б.....эх
У вас краще виходить про Все пропало. Не змінюйте тактику
1 1 8
Star39 15 апреля в 21:38
Ответ дляBransoletka
Та де там, вони себе бережуть як ману небесну.
P.S. може Зе?
Вряд ли бы из-за Зе Стерненко написал, что ненавидит русню
21 5
Кузякин 15 апреля в 21:38
Ответ дляlilu1990
У вас краще виходить про Все пропало. Не змінюйте тактику
Шо вы несёте? Прибухнули уже или что?
1 7 12
lilu1990 15 апреля в 21:38
Ответ дляКиев_Елена
Военные каналы стали как бабки-сплетницы( почему не сказать, подбирают слова что можно сказать и как преподнести инфо? Или к чему эта интрига, это напоминает телевизионную передачу наподобие х-фактора когда объявляют результаты голосования
Be_me 15 апреля в 21:38
Напрягають такі моменти дуже. Якийсь дитсадок: ’А я знаю, а вам не скажу’. Хайп і гра з розхитаними нервами населення. Якщо ми маємо дочекатись офіційних новин, то чому б і вам, панове, не помовчати? Але ж ні, хочеться буди першим і ще першішим. Зовсім вже втрачають адекватність в своїй погоні за славою(
1 64
Киев_Елена 15 апреля в 21:39
Ответ дляBransoletka
Та де там, вони себе бережуть як ману небесну.
P.S. може Зе?
Он будет жить долго и счастливо, не одни мемуары напишет, может даже Нобелевскую премию мира получит. Жить будет заграницей на старости лет. Можете скринить кто любит пророчества. Так оно и будет)
2 21 2
Клементина 15 апреля в 21:40
Тепер нові чутки
Пишуть, що це Редіс
3 24
чаревна 15 апреля в 21:40
В инете куча предположений, спрашивается на.уя играть на нервах людей вот в эти загадки?! Как говорится сказал ’ А’ говори ’ Б’ ....
8 26
Юлия109 15 апреля в 21:42
Сирский приезжав в Часов Яр сегодня.... может там чтото
1 2 10
Be_me 15 апреля в 21:43
Ответ дляКиев_Елена
Военные каналы стали как бабки-сплетницы( почему не сказать, подбирают слова что можно сказать и как преподнести инфо? Или к чему эта интрига, это напоминает телевизионную передачу наподобие х-фактора когда объявляют результаты голосования
Оце ви влучно підмітили. Зробили з війни телешоу, покидьки. І грають, грають на нервах цивільних, а головне- життями військових.
3 34
Клементина 15 апреля в 21:44
Svetlana-7070 15 апреля в 21:46
Ответ дляrybka21
Перепости один в одного роблять.
На хєра це...
Блогерська інтрига
3 5
JulliK_ 15 апреля в 21:46
Ответ дляkrasotalisa
кажуть наступним буде Часів Яр (( може вже близько уроди
Славянск сегодня уже это ощутил
Клементина 15 апреля в 21:47
Хто знає канал Бахмутський демон
Здається, він..

Ні не він.
Спростували. Слава Богу
nadia-74 15 апреля в 21:48
Ответ дляTammy21
Це не донати, а відрахування від яких ви не могли відмовитися. Ще раз -- іспанський сором ...
Вибачте але при купівлі квартири і машини ,йшло відрахування не таке собі а 70 тис десь ,і виявляється я просто не могла відмовитись.А куди ж вони йдуть ?Подивіться скільки зараз нових машин з’явилось з салону .Куди ці відрахування йдуть ?
чаревна 15 апреля в 21:48
Ответ дляBe_me
Оце ви влучно підмітили. Зробили з війни телешоу, покидьки. І грають, грають на нервах цивільних, а головне- життями військових.
Бывает такое, если кто то погиб они знают кто, но ждут ответ экспертизы. Если прилет, от человека сгоревшего остаётся кг 6, рядом с ним служившие знают кто это. Но это надо подтвердить днк(((
Lexxagirl 15 апреля в 21:49
Я так понимаю, кроме всего, подогрели интерес к сборам у Стерненко. Но честное слово, уже задолбало это нагнетание со всех сторон по любому поводу. Выматывают народ специально
2 22
Карина_я 15 апреля в 21:49
Ответ дляКлементина
Хто знає канал Бахмутський демон
Здається, він..

Ні не він.
Спростували. Слава Богу
Та не думаю, що більшість, хто виставив подібні новини, знали про Демона
9 1
Ясина мама 15 апреля в 21:49
Чогось про Маркуса подумала
3 1
Lexxagirl 15 апреля в 21:49
Ответ дляКлементина
Хто знає канал Бахмутський демон
Здається, він..

Ні не він.
Спростували. Слава Богу
Не он. У снайпера в комментах сам же снайпер написал, что не Демон
Bransoletka 15 апреля в 21:50
Ответ дляКлементина
Хто знає канал Бахмутський демон
Здається, він..

Ні не він.
Спростували. Слава Богу