Изменено 16 апреля в 09:05

розмови із сином і неприємний осад

Вчора балакали ввечері із сином (13 років), він в мене питає ’ти не хочеш почати ходити?’, я аж розсміялася, питаю ’куди?’, каже ’ну просто ходити, жирок зганять’, я відповіла що то не його справа і мене мій жирок цілком влаштовує.
Об´єктивно, я розумію що я не балерина, але й не центнер важу. Відповів що через мій жирок, в нього немає багатого батька, була б я стрункіша, знайшла б когось кращого за свого чоловіка, а цей дає мало грошей і постійно кричить про розлучення.
Я прям під враженням, неприємним.
Так, мій чоловік не ідеальний, так, він не заробляє мільйони, але він непоганий і як чоловік, і як батько (бо з рідним батьком дитина не спілкується років вісім взагалі, він з нами ніколи не жив, кілька разів на рік міг з´явитися з ’концертом’, а взагалі дитиною не цікавився ніколи).
Прийшла на роботу і думку гадаю, ходити я звісно можу, пострункішати можу, а ось порозумнішати то треба старатися.
показать весь текст
Масяня Я 16 апреля в 20:24
Ответ длячерная мамба
А ваш чоловік для ваших дітей лише особа, з якою їх мама спить і який дає гроші? Якщо так, то певно, дійсно треба знайти кращого. Зазвичай для дітей батько/вітчим це опора, підтримка, друг, господар… якщо в плані взаємовідносин з дітьми людина нуль, то відносини в родині важко назвати гарними
Серьезно ? И поэтому мальчик заявляет ’’Відповів що через мій жирок, в нього немає багатого батька, була б я стрункіша, знайшла б когось кращого за свого чоловіка, а цей дає мало грошей .’’ (с) ?
Масяня Я 16 апреля в 20:28
Ответ дляЗамурмишка
Смешно про гормоны просто надо закрыть рот и смотреть, что ешь, а не пихаться хлебом-макаронами-сладким и ныть про гормоны.
Смешно про ’просто надо закрыть рот и смотреть, что ешь, а не пихаться хлебом-макаронами-сладким’ . Не вам рассказывать взрослым самодостаточным людям , не находящимся у вас на иждивении , что им есть - макароны и сладкое или салат из одуванчиков .
2 1
західний_діалект 16 апреля в 20:47
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Дитина має право голоса в сім´ї, в питаннях, які відповідають його віку і розвитку.
Тобто колір шпалер в його кімнаті і які гуртки він бажає відвідувати.

Питання скільки мамі важити і з ким спати - до таких не відносяться.
Й
західний_діалект 16 апреля в 20:47
Ответ дляМасяня Я
Серьезно ? И поэтому мальчик заявляет ’’Відповів що через мій жирок, в нього немає багатого батька, була б я стрункіша, знайшла б когось кращого за свого чоловіка, а цей дає мало грошей .’’ (с) ?
Й
Масяня Я 16 апреля в 20:49
Ответ длязахідний_діалект
Й
Й ?
Inconvenient 16 апреля в 20:54
Ответ дляничевока
Как врач вам отвечу: сколько ни воспитывай, а гены проявятся рано или поздно.
Это и не врачу понятно.
черная мамба 16 апреля в 20:55
Ответ дляМасяня Я
Серьезно ? И поэтому мальчик заявляет ’’Відповів що через мій жирок, в нього немає багатого батька, була б я стрункіша, знайшла б когось кращого за свого чоловіка, а цей дає мало грошей .’’ (с) ?
А ви як думаєте, чому ж дитина таке заявляє?
І так, серйозно так думаю, з огляду на те, що «постійно кричить про розлучення» це автора з чоловіком «приколи», про що дитина і не в курсі, напевно, спілкуються і щось пояснюють йому не часто. Зазвичай люди, які проживають разом 10 років, знають про приколи один одного. Ну, або автор недоговорює і чоловік реально кричить. І так, син в силу свого віку розмірковує над тим, як позбутися цього неприємного йому чоловіка і як допомогти мамі знайти кращу пару
2 2
PANTERA_KET 16 апреля в 20:57
Ответ дляничевока
Ну, что вы хотите, это гены, он сын своего отца, будьте готовы еще и не к такому. Попытайиесь обьяснить, что вы любите своего мужа, и не за деньги, вам хватает, а если сыну нужнг больше, пусть учится и зарабатывает, а не ждет от кого то
А если правду сказатт-не хватает, но разводиться не будете
Масяня Я 16 апреля в 21:05
Ответ длячерная мамба
А ви як думаєте, чому ж дитина таке заявляє?
І так, серйозно так думаю, з огляду на те, що «постійно кричить про розлучення» це автора з чоловіком «приколи», про що дитина і не в курсі, напевно, спілкуються і щось пояснюють йому не часто. Зазвичай люди, які проживають разом 10 років, знають про приколи один одного. Ну, або автор недоговорює і чоловік реально кричить. І так, син в силу свого віку розмірковує над тим, як позбутися цього неприємного йому чоловіка і як допомогти мамі знайти кращу пару
Это недочеты в воспитании . Потому что , сколько бы у мамы не было лишнего жира , это ее личное дело и не дело маленького мальчика ( а 13 лет это еще маленький мальчик ) судить об этом и , тем более , рассказывать матери подобные вещи . Это не его ума дело . Равно как и приколы автора и ее мужа . Они могут прикалываться как хотят и не спрашивать разрешения на это у ребенка . Что же касается размышлений , как помочь маме найти пару получше ... он что , сводник , этот мальчик ? Это не его дело - искать маме пару получше , его дело учиться , расти и лет через 5 искать себе пару такую , какую он захочет .
3 1
черная мамба 16 апреля в 21:08
Ответ дляМасяня Я
Это недочеты в воспитании . Потому что , сколько бы у мамы не было лишнего жира , это ее личное дело и не дело маленького мальчика ( а 13 лет это еще маленький мальчик ) судить об этом и , тем более , рассказывать матери подобные вещи . Это не его ума дело . Равно как и приколы автора и ее мужа . Они могут прикалываться как хотят и не спрашивать разрешения на это у ребенка . Что же касается размышлений , как помочь маме найти пару получше ... он что , сводник , этот мальчик ? Это не его дело - искать маме пару получше , его дело учиться , расти и лет через 5 искать себе пару такую , какую он захочет .
Хмм… ну тобто «вони можуть приколюватися як хочуть», кричачи при дитині про розлучення і навіть не пояснюють дитині, що це приколи? З дитиною вперше за 13 років мама поговорила вчора? Ну то чому дивуватися тоді 🤷🏻‍♀️
2 1
Inconvenient 16 апреля в 21:17
Ответ длячерная мамба
А хто сказав, що турботу в цю дитину чоловік вкладав? Автор жодного слова не написала про взаємовідносини між чоловіком і дитиною і судячи з реакції дитини, як раз турботи там не було. Турботливу людину діти не описують як «постійно кричить про розлучення і дає мало грошей». Та і взагалі, не на рівному місці діти звертають увагу виключно на матеріальне, мій брат-підліток, коли описує батьків своїх друзів, звертає увагу на «класний тато, вчора грав нам на гітарі», «класні батьки, разом ходять в парк на пробіжки», «класний батько, з ним можна поговорити будь про що». І тільки якщо в плані людських відносин повний нуль, то міряють фінансами
Якби не вкладав, то автор не створила б цю тему. В Україні вистачає жінок без дітей, її чоловік міг одружитися на одній з них. І не думаю, що це легко - терпіти чужу дитину 24/7. Просто в дитини проявилися гени його батька, він такий же прагматичний. Діти - це маленькі дорослі. І, опікуватися дітьми мають їхні батьки, а не перевішувати цей обовязок на інших, в тому числі отчимів, а потім іще й докоряти. Це ваші діти і ви їх маєте утримувати і виховувати. І немає сенсу порівнювати цього підлітка з з вашим братом, в кожного своя вдача.
Масяня Я 16 апреля в 21:19
Ответ длячерная мамба
Хмм… ну тобто «вони можуть приколюватися як хочуть», кричачи при дитині про розлучення і навіть не пояснюють дитині, що це приколи? З дитиною вперше за 13 років мама поговорила вчора? Ну то чому дивуватися тоді 🤷🏻‍♀️
Да , именно так . Могут прикалываться как хотят . Мы не знаем , действительно ли они кричали , или это мальчик так решил , так ему показалось . Понятия не имею , сколько раз до вчерашнего вечера мама разговаривала с сыном , я с ими не живу в одной квартире . Но в любом случае мальчик маме просто нахамил . Это не его дело , сколько на маме жира и с кем мама живет . Через 5 лет он может уйти от таких ненавистных ему родителей и самостоятельно зарабатывать столько денег , сколько ему нужно и искать себе такую пару , какая ему нужна . А матери указывать он не вправе . Как , впрочем , и кто-либо другой .
2 1
ничевока 16 апреля в 21:24
Ответ дляPANTERA_KET
А если правду сказатт-не хватает, но разводиться не будете
Переведите, какую правду и кто собрался разводиться,?
Говорилка 16 апреля в 21:42
Ответ дляДеловитая
це так не робиться, не можна дитину ’здати на вихідні’
а зря... Ребенок-то обнаглел..
2 1
Говорилка 16 апреля в 21:43
Ответ дляДеловитая
та якось не хочеться розуміти що дитина в яку ти вкладала усю душу виросла козлом
Посоветуйте ему самому найти себе богатого папика, который его станет баловать материально )
2 1
Говорилка 16 апреля в 21:44
Ответ дляДеловитая
та якось не хочеться розуміти що дитина в яку ти вкладала усю душу виросла козлом
Это закономерный итог разбалованности.
1 1
Радуга-дуга 16 апреля в 21:48
Ответ дляДеловитая
та я ж і не проти, ходила до залу, зараз напружений графік на роботі, то вже два-три тижні ніяк не попаду, просто дивно якось чути поради в такому руслі
Это всего лишь оправдания.
Мои сыновья всегда меня подкалывают, ’да зачем оно тебе уже надо в твоем возрасте’, но стоит только расслабиться и слегка набрать, как тут же делают замечание, ’мама, ты что это расслабилась, а спорт где, а макияж?, а ну давай, не расслабляйся’
Им нравится, что все делают комплименты их маме. Думаете, детям все равно, как выглядят родители? Нет
2 1
Радуга-дуга 16 апреля в 21:50
Ответ дляЗамурмишка
Смешно про гормоны просто надо закрыть рот и смотреть, что ешь, а не пихаться хлебом-макаронами-сладким и ныть про гормоны.
Нельзя говорить любителям поесть, что есть надо меньше. Они озлобляются сразу, как будто пол ведра еды у них отнял. Такое чувство, что сейчас кинуться и тебя съедят)))
черная мамба 16 апреля в 22:07
Ответ дляInconvenient
Якби не вкладав, то автор не створила б цю тему. В Україні вистачає жінок без дітей, її чоловік міг одружитися на одній з них. І не думаю, що це легко - терпіти чужу дитину 24/7. Просто в дитини проявилися гени його батька, він такий же прагматичний. Діти - це маленькі дорослі. І, опікуватися дітьми мають їхні батьки, а не перевішувати цей обовязок на інших, в тому числі отчимів, а потім іще й докоряти. Це ваші діти і ви їх маєте утримувати і виховувати. І немає сенсу порівнювати цього підлітка з з вашим братом, в кожного своя вдача.
Не тільки цього підлітка і не тільки з моїм братом. Не бачила жодного разу меркантильних підлітків, у яких дружні відносини з батьками, але при цьому на думці тільки гроші. Зазвичай таке в родинах, де з дітьми не проводять час і заміняють спілкування виключно матеріальними речами.
Вітчим, ні, не має бути батьком, але проживаючи в одному будинку, дружні стосунки має вибудовувати.
P.s. А чому Ви думаєте, що гени батька? Може то гени і виховання гумористів мами і вітчима? Одні криком про розлучення жартують, син теж пожартувати вирішив
1 1
Ряженка 16 апреля в 22:16
Вас беспокоит ваш вес? А меня бы беспокоило то, что сын видит скандалы. Видит как маму как тряпку пользуют, угрожают разводом. И он все это видит и понимает. А мать защитить не может. Меня б это беспокоило
2 2
Кукусики 16 апреля в 22:57
Ні від малого ні від Вас не почула жодного слова про Кохання... А це має бути основним аргументом, а не ’багатший’ чи ’непоганий’
Единая страна! 16 апреля в 22:58
Я не знаю, що вас, автор, образило. Моєму сину 17 років. Я ніколи не забороняла йому висловлювати свою думку. Про мою вагу і зовнішність він може казати те, що думає. Якщо воно відповідає дійсності, то я не ображаюсь і не ображалась. Я можу також сказати свою думку про його зовнішність. Якщо він каже, що я маю зайві кг, то воно так. І я не рахую це хамством. І саме до нього я прихожу, щоб він дав свою оцінку вбранню, зачісці, мейкапу. Хоча чоловік в мене також є. Але я знаю його смаки і він скаже у будь-якому разі, що все супер. Тож син в мене суворий і чесний критик .
2 1 1
бибизяна 16 апреля в 23:22
Ответ дляРяженка
Вас беспокоит ваш вес? А меня бы беспокоило то, что сын видит скандалы. Видит как маму как тряпку пользуют, угрожают разводом. И он все это видит и понимает. А мать защитить не может. Меня б это беспокоило
Дуже влучно.
1 1
Почемучечка 17 апреля в 00:05
Ответ дляMurzeelka
Отличный совет дал сын. Весна, все цветет-зеленеет, вам понравится, хуже точно не будет)
Те советы, которые нацелены на то, чтобы сделать вас лучше- хорошие!
Дело не в самом совете, а в том, для чего сынишка ’хочет’, чтоб мама похудела так что - ничего хорошего
Почемучечка 17 апреля в 00:20
Ответ дляСплюшка
Дитина їх сприйняла інакше, і чогось вважає, що із за зовнішності. Мабудь і за вагу ваш приколіст казав при синові?
мабуТь
Почемучечка 17 апреля в 00:22
Ответ дляОдна_на_всей_планете
40.
И не пойму какое отношение имеет мой возраст к тому, что уже со вторым мужчиной автор не может построить нормальные отношения?
Но виноват почему-то сын, который говорит об этом вслух?
с чего вы взяли, что автор чего то не может ?
тема о чем?
у меня не получилось в отношениях или про наглого сынка?
Почемучечка 17 апреля в 00:24
Ответ дляОдна_на_всей_планете
В 15 уже сам должен зарабатывать? Круто, однако). Вы в 15 много зарабатывали?
почему бы и нет?
я официантом подрабатывала летом - в 15 , сама хотела
мой сын в 12 немного программирует , прикиньте
Почемучечка 17 апреля в 01:35
Ответ дляничевока
Переведите, какую правду и кто собрался разводиться,?
не закусила , наверное
Почемучечка 17 апреля в 01:38
Ответ дляЕдиная страна!
Я не знаю, що вас, автор, образило. Моєму сину 17 років. Я ніколи не забороняла йому висловлювати свою думку. Про мою вагу і зовнішність він може казати те, що думає. Якщо воно відповідає дійсності, то я не ображаюсь і не ображалась. Я можу також сказати свою думку про його зовнішність. Якщо він каже, що я маю зайві кг, то воно так. І я не рахую це хамством. І саме до нього я прихожу, щоб він дав свою оцінку вбранню, зачісці, мейкапу. Хоча чоловік в мене також є. Але я знаю його смаки і він скаже у будь-якому разі, що все супер. Тож син в мене суворий і чесний критик .
а теперь прочтите еще разок и узнаете
Единая страна! 17 апреля в 01:41
Ответ дляПочемучечка
а теперь прочтите еще разок и узнаете
Я не бачу нічого такого. Ну вважає дитина, що могла б мама кращого чоловіка знайти, багатшого. Ми не знаємо стосунки в сімʼї, матеріальне становище. До того ж батько хлопцю не рідний. Як на мене немає приводу для образ