Изменено 16 апреля в 09:05

розмови із сином і неприємний осад

Вчора балакали ввечері із сином (13 років), він в мене питає ’ти не хочеш почати ходити?’, я аж розсміялася, питаю ’куди?’, каже ’ну просто ходити, жирок зганять’, я відповіла що то не його справа і мене мій жирок цілком влаштовує.
Об´єктивно, я розумію що я не балерина, але й не центнер важу. Відповів що через мій жирок, в нього немає багатого батька, була б я стрункіша, знайшла б когось кращого за свого чоловіка, а цей дає мало грошей і постійно кричить про розлучення.
Я прям під враженням, неприємним.
Так, мій чоловік не ідеальний, так, він не заробляє мільйони, але він непоганий і як чоловік, і як батько (бо з рідним батьком дитина не спілкується років вісім взагалі, він з нами ніколи не жив, кілька разів на рік міг з´явитися з ’концертом’, а взагалі дитиною не цікавився ніколи).
Прийшла на роботу і думку гадаю, ходити я звісно можу, пострункішати можу, а ось порозумнішати то треба старатися.
автор Деловитая 16 апреля в 09:06
вітчим з´явився коли малому було роки три-чотири
ЗавЛабСнаб 16 апреля в 09:08
Типа он вам предлагает телом зарабатывать? Откуда у него такие идеи?
74 8 1
Клин_Кляйн 16 апреля в 09:08
О, троль худий
Тема про товсту подругу яка їздить до чоловіків теж ваша
26 1
Кудрі кручу сама 16 апреля в 09:08
Так пусть мальчик пойдет и заработает. А то присосался к чужому
41 1
автор Деловитая 16 апреля в 09:08
Ответ дляКлин_Кляйн
О, троль худий
Тема про товсту подругу яка їздить до чоловіків теж ваша
не вгадали
Дюйм оф о4ка 16 апреля в 09:08
дитина спостережлива та кмітлива
’кричить про розлучення´....і ви його ще виправдовуєте?
син правий
ничевока 16 апреля в 09:08
Ответ дляДеловитая
вітчим з´явився коли малому було роки три-чотири
Ну, что вы хотите, это гены, он сын своего отца, будьте готовы еще и не к такому. Попытайиесь обьяснить, что вы любите своего мужа, и не за деньги, вам хватает, а если сыну нужнг больше, пусть учится и зарабатывает, а не ждет от кого то
59 3
Не пириживай 16 апреля в 09:08
За такі слова я б здала в інтернат на вихідні і побачив, як живеться без мами
Клин_Кляйн 16 апреля в 09:08
Ответ дляДеловитая
не вгадали
Да канешно
автор Деловитая 16 апреля в 09:09
Ответ дляДюйм оф о4ка
дитина спостережлива та кмітлива
’кричить про розлучення´....і ви його ще виправдовуєте?
син правий
ну не зовсім так, то усе смішки, наші з чоловіком приколи
Купи слона 16 апреля в 09:09
охренівший малий
35 6
автор Деловитая 16 апреля в 09:10
Ответ дляНе пириживай
За такі слова я б здала в інтернат на вихідні і побачив, як живеться без мами
це так не робиться, не можна дитину ’здати на вихідні’
5 3 1
Дюйм оф о4ка 16 апреля в 09:10
Ответ дляДеловитая
ну не зовсім так, то усе смішки, наші з чоловіком приколи
ааа,ну тоді інша справа
підліток....переросте
Murzeelka 16 апреля в 09:11
Отличный совет дал сын. Весна, все цветет-зеленеет, вам понравится, хуже точно не будет)
Те советы, которые нацелены на то, чтобы сделать вас лучше- хорошие!
Сама собі лікар 16 апреля в 09:12
Ответ дляничевока
Ну, что вы хотите, это гены, он сын своего отца, будьте готовы еще и не к такому. Попытайиесь обьяснить, что вы любите своего мужа, и не за деньги, вам хватает, а если сыну нужнг больше, пусть учится и зарабатывает, а не ждет от кого то
Я з вами згодна.
Але автор дивиться на ситуацію через свою призму......
автор Деловитая 16 апреля в 09:13
Ответ дляMurzeelka
Отличный совет дал сын. Весна, все цветет-зеленеет, вам понравится, хуже точно не будет)
Те советы, которые нацелены на то, чтобы сделать вас лучше- хорошие!
та я ж і не проти, ходила до залу, зараз напружений графік на роботі, то вже два-три тижні ніяк не попаду, просто дивно якось чути поради в такому руслі
Ну що ви, мамо! 16 апреля в 09:13
Ответ дляДеловитая
вітчим з´явився коли малому було роки три-чотири
Нормальний чоловік який постійно кричить про розлучення?((( мій шок в шоці
Ищу-брожу 16 апреля в 09:13
Ответ дляДюйм оф о4ка
дитина спостережлива та кмітлива
’кричить про розлучення´....і ви його ще виправдовуєте?
син правий
Мать любит отчима, ну бедный он,так что теперь?
Сын наглый только бабло в башке
19 2 1
Сама собі лікар 16 апреля в 09:13
Ответ дляДеловитая
та я ж і не проти, ходила до залу, зараз напружений графік на роботі, то вже два-три тижні ніяк не попаду, просто дивно якось чути поради в такому руслі
Яка у вас вага і зріст?
6 3
Одна_на_всей_планете 16 апреля в 09:14
Ответ дляДеловитая
та я ж і не проти, ходила до залу, зараз напружений графік на роботі, то вже два-три тижні ніяк не попаду, просто дивно якось чути поради в такому руслі
Сын вам дело говорит. У вас второй муж и опять неудачный. Нужно что-то с этим делать
13 5
автор Деловитая 16 апреля в 09:14
Ответ дляСама собі лікар
Я з вами згодна.
Але автор дивиться на ситуацію через свою призму......
та якось не хочеться розуміти що дитина в яку ти вкладала усю душу виросла козлом
Сама собі лікар 16 апреля в 09:14
Ответ дляДеловитая
та якось не хочеться розуміти що дитина в яку ти вкладала усю душу виросла козлом
Така реальність 🤷
автор Деловитая 16 апреля в 09:14
Ответ дляСама собі лікар
Яка у вас вага і зріст?
170 см і трохи більше 70кг
7 5 2
Одна_на_всей_планете 16 апреля в 09:14
Ответ дляДеловитая
та якось не хочеться розуміти що дитина в яку ти вкладала усю душу виросла козлом
Т е муж- козел - это нормально, а ребёнок с глазами и мозгами - нет?
21 15
Ну що ви, мамо! 16 апреля в 09:15
Ответ дляДеловитая
та я ж і не проти, ходила до залу, зараз напружений графік на роботі, то вже два-три тижні ніяк не попаду, просто дивно якось чути поради в такому руслі
На порадницю є час то й на зал знайдеться
автор Деловитая 16 апреля в 09:15
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Сын вам дело говорит. У вас второй муж и опять неудачный. Нужно что-то с этим делать
в мене перший і єдиний чоловік, і цілком вдалий
10 6
Залетна Я тут 16 апреля в 09:15
Ответ дляНе пириживай
За такі слова я б здала в інтернат на вихідні і побачив, як живеться без мами
Та може краще
Ну що ви, мамо! 16 апреля в 09:15
Ответ дляДеловитая
170 см і трохи більше 70кг
На 500 грам чи на 5 кг?
9 6
Вся в кредитах 16 апреля в 09:15
Автор! Сколько вы весите, какой рост? Почему такие тупорылые разговоры ведутся в присутствии ребенка? Насчет денег, я так понимаю сын прав? С деньгами печаль?
8 5 1
Q z 16 апреля в 09:16
Это не нормально ,моему тоже 13 ,бывает что ляпнет не подумавши но сразу понимает что он сказал что то не в тему . Какое у вашего ребёнка окружение? Потому что он явно это с кем-то обсуждал.