Изменено 16 апреля в 09:05

розмови із сином і неприємний осад

Вчора балакали ввечері із сином (13 років), він в мене питає ’ти не хочеш почати ходити?’, я аж розсміялася, питаю ’куди?’, каже ’ну просто ходити, жирок зганять’, я відповіла що то не його справа і мене мій жирок цілком влаштовує.
Об´єктивно, я розумію що я не балерина, але й не центнер важу. Відповів що через мій жирок, в нього немає багатого батька, була б я стрункіша, знайшла б когось кращого за свого чоловіка, а цей дає мало грошей і постійно кричить про розлучення.
Я прям під враженням, неприємним.
Так, мій чоловік не ідеальний, так, він не заробляє мільйони, але він непоганий і як чоловік, і як батько (бо з рідним батьком дитина не спілкується років вісім взагалі, він з нами ніколи не жив, кілька разів на рік міг з´явитися з ’концертом’, а взагалі дитиною не цікавився ніколи).
Прийшла на роботу і думку гадаю, ходити я звісно можу, пострункішати можу, а ось порозумнішати то треба старатися.
показать весь текст
вре_Динка 16 апреля в 09:23
Ответ дляНу що ви, мамо!
До чого тут шлюб? Я про чоловіків.
Тому що гілка розмови була про чоловіка
автор Деловитая 16 апреля в 09:23
Ответ дляСплюшка
Так чоловік дійсно кричить, що розлучиться з вами?
та нє, то суто наші приколи
1 2
СкокоМнеДадите 16 апреля в 09:23
Психологія іждівенця якась, завтра можна взагалі без батька залишитись, тоді він чоловік буде в домі
Ну що ви, мамо! 16 апреля в 09:23
Ответ дляДеловитая
ну вже як є
Звичайно, що буде зайва вага(( поясніть сину.
КучМала 16 апреля в 09:24
Ответ дляЗасомневаю
У меня сыну 13, он мой главный критик и стимулятор движения. Он может без подковырки сказать, что и как реально есть. Да, есть тут лишнее на боках, волосы пора покрасить и эти джинсы гавно, мам. На что тут обижаться, если в 99% он прав.
Б..я.. не хватало, чтоб 13 летний сын мне указывал на седину или на лишние кг, совсем уже....
Блин ,дети - это не друзяки, иерархия должна быть...
1 25
СкокоМнеДадите 16 апреля в 09:25
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Т е ребенок вообще нагуляный? Ну тем более, вам стоит прислушаться к человеку, который в 13 лет старше вас морально
Сісти комусь на шию це нормально?
Сплюшка 16 апреля в 09:25
Ответ дляНу що ви, мамо!
Що таке26/56?
Сержант. Зп 26 тис, отримує 30 , як не на завданні, то 56. На завданні 126.
ничевока 16 апреля в 09:25
Ответ дляСама собі лікар
Я з вами згодна.
Але автор дивиться на ситуацію через свою призму......
Та не, мне кажется автор разумна, она все правильно понимает
фан L.O.S.T. 16 апреля в 09:26
Бог ты мой, что за день сегодня, на советчице да по любви, что за редкий контингент сегодня собрался в теме. Кто же тогда обычно кричит в каждой теме, что с мужиком зарабатывающем 15-20 тыс срать на одном поле не сядут.? Чудный день, однако)
Одна_на_всей_планете 16 апреля в 09:26
Ответ дляСкокоМнеДадите
Сісти комусь на шию це нормально?
С ребёнком? Ну у автора, судя по словам сына, не получилось
Ну що ви, мамо! 16 апреля в 09:26
Ответ длявре_Динка
Тому що гілка розмови була про чоловіка
І я про чоловіка. Штамп взагалі це просто чорнило.
2 3
Біле пальто 16 апреля в 09:26
Щось ви трішки десь упустили в вихованні(
Біле пальто 16 апреля в 09:26
Ответ дляКлин_Кляйн
О, троль худий
Тема про товсту подругу яка їздить до чоловіків теж ваша
То моя тема і я не троль
вре_Динка 16 апреля в 09:27
Ответ дляНу що ви, мамо!
І я про чоловіка. Штамп взагалі це просто чорнило.
В гілці розмови було про «мужа»
Засомневаю 16 апреля в 09:27
Ответ дляКучМала
Б..я.. не хватало, чтоб 13 летний сын мне указывал на седину или на лишние кг, совсем уже....
Блин ,дети - это не друзяки, иерархия должна быть...
То есть вы считаете, что если это ребёнок (хотя уже подросток), то он не имеет права на личное мнение? Надо сидеть молча и не озвучивать?) слушать надо детей, они ещё могут адекватно смотреть на мир, а не пытаться подстроиться, как взрослые
2 12 3
Сплюшка 16 апреля в 09:27
Ответ дляДеловитая
та нє, то суто наші приколи
Дитина їх сприйняла інакше, і чогось вважає, що із за зовнішності. Мабудь і за вагу ваш приколіст казав при синові?
Херсон це Україна 16 апреля в 09:27
Ответ дляничевока
Ну, что вы хотите, это гены, он сын своего отца, будьте готовы еще и не к такому. Попытайиесь обьяснить, что вы любите своего мужа, и не за деньги, вам хватает, а если сыну нужнг больше, пусть учится и зарабатывает, а не ждет от кого то
Так судя по описанию автор таки не факт что любит мужа...
Ну що ви, мамо! 16 апреля в 09:27
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Т е ребенок вообще нагуляный? Ну тем более, вам стоит прислушаться к человеку, который в 13 лет старше вас морально
Нагуляна дитина так казала моя прабабця, яка померла в 80 х роках.
Скільки вам років?)))
1 3 3
Голова колгоспу 16 апреля в 09:27
Я приблизно маю таку ж вагу і зріст. Товстою себе не вважаю. Так, не ідеальна. В зал ніхто в сімʼї не ходить. А от від хотьби вага не піде.
Автор, буде вага ідеальна, він щось нове придумає. Моя 13 річка мене теж соромиться, каже що я сама стара в класі і я в батьківському комітеті, тощо. Як я йду до школи, переглядає мій гардероб. Мені 46.
5 1 2
Ну що ви, мамо! 16 апреля в 09:28
Ответ дляСплюшка
Сержант. Зп 26 тис, отримує 30 , як не на завданні, то 56. На завданні 126.
Вже автор написала
СкокоМнеДадите 16 апреля в 09:28
Ответ дляОдна_на_всей_планете
С ребёнком? Ну у автора, судя по словам сына, не получилось
Ребенок, який через пару років повинен вже сам заробляти, розраховує що чужий дядько буде йому гроші давати, такий до 40 буде сидіти на батьківській шиї
автор Деловитая 16 апреля в 09:28
Ответ дляХерсон це Україна
Так судя по описанию автор таки не факт что любит мужа...
з чого б це?
Ну що ви, мамо! 16 апреля в 09:28
Ответ длявре_Динка
В гілці розмови було про «мужа»
Та добре, що було))
Сплюшка 16 апреля в 09:29
Ответ дляДеловитая
та нє, то суто наші приколи
Ви інакше написали. Кричіть про розлучення. Тепер викручуєтесь.
Біле пальто 16 апреля в 09:29
Ответ дляЗасомневаю
То есть вы считаете, что если это ребёнок (хотя уже подросток), то он не имеет права на личное мнение? Надо сидеть молча и не озвучивать?) слушать надо детей, они ещё могут адекватно смотреть на мир, а не пытаться подстроиться, как взрослые
А ви вважаєте що хтось взагалі має право говорити зауваження щодо зовнішності?
автор Деловитая 16 апреля в 09:29
Ответ дляСплюшка
Ви інакше написали. Кричіть про розлучення. Тепер викручуєтесь.
то це ж слова дитини, Ви взагалі читаєте чи тільки висмикуєте окремі слова з контексту?
2 4
Сплюшка 16 апреля в 09:30
Ответ дляНу що ви, мамо!
Вже автор написала
Так, я побачила потім)
ничевока 16 апреля в 09:31
Ответ дляЗасомневаю
То есть вы считаете, что если это ребёнок (хотя уже подросток), то он не имеет права на личное мнение? Надо сидеть молча и не озвучивать?) слушать надо детей, они ещё могут адекватно смотреть на мир, а не пытаться подстроиться, как взрослые
Вы считаете норм, когда сын говорит, что нужно похудеть, чтоб за богатого выйти и он чтоб содержал сыначку????? Что за бред?
Одна_на_всей_планете 16 апреля в 09:31
Ответ дляНу що ви, мамо!
Нагуляна дитина так казала моя прабабця, яка померла в 80 х роках.
Скільки вам років?)))
40.
И не пойму какое отношение имеет мой возраст к тому, что уже со вторым мужчиной автор не может построить нормальные отношения?
Но виноват почему-то сын, который говорит об этом вслух?
1 12 2
Сплюшка 16 апреля в 09:31
Ответ дляДеловитая
то це ж слова дитини, Ви взагалі читаєте чи тільки висмикуєте окремі слова з контексту?
В 13 років діти розуміють, коли батьки жартують, а коли кричать))) так що не треба тут байки казати.
2 1 2