17 апреля в 17:32

Це норм займатися з репетитором онлайн у машині?

Мені подобається одна репетиторка з англійської. Але у неї такий графік, що може займатися зі мною тільки о 13.00, я в цей час працюю в офісі, але маю перерву на обід.
Чи нормально буде виходити на заняття в машину і там займатися?
Птица секретарь 17 апреля в 17:33
Нормально
ДолькиКабана 17 апреля в 17:33
Нормально, таке життя зараз, в мене і діти іноді з машини онлайн займаються
Не гоню 17 апреля в 17:36
Ненавижу отменять свои занятия. Где бы не находилась всегда работаю.
Иногда в машине, иногда в поезде, иногда в общественном месте.
Бабка-ежика 17 апреля в 17:36
Онлайн для того і існує що будь де можна. Я особисто часто на уроках з авто
БезникаяЯ 17 апреля в 17:37
Языковые упражнения это всегда хорошо и приятно
Колгоспниця 17 апреля в 17:37
Якщо вам комфортно, то нормально звичайно. Я і зуми робочі часто в машині і заняття
БезникаяЯ 17 апреля в 17:38
Надеюсь стекла у вас затонированы, иначе урок не совсем эффективно пройдет.
Миморепетиторша.
БезникаяЯ 17 апреля в 17:39
Займатися і ще раз займатися
Ручки-Крючки 17 апреля в 18:21
Или найдите свободный кабинет, переговорку и занимайтесь там
Аля789 18 апреля в 14:52
Так, нормально. Головне,щоб кофтортно було