Який з цих кремів класно зволожує? Акне, після очищення дуже стягує шкіру

Бори ось з висипаннями у підлітка
Лікар дав етапи для очищення шкіри
І ось після такого очищення дуже сушить шкіру, я розумію що воно має підсушити прищики але потім настає відчуття стянутої шкіри
Не вистачає зволоження
irina777mail 19 апреля в 08:47
тільки методом проб... ці креми не надто дорогі. ла рош я б точно не брала, у мене комедони від нього колись були
So_so 19 апреля в 08:50
Доктор Шпиллер Азулен, там есть мини версия, можно попробовать.
https://profistyle.in.ua/product/uspokaivayucshij_...
Можно почитать о нём
Aneto4ka777 19 апреля в 08:49
Avene Cleance Hydra Soothing Cream
автор irchik.ok 19 апреля в 08:50
Ось ще такий варіант Фізіогель
2 1
автор irchik.ok 19 апреля в 08:51
Ответ дляirina777mail
тільки методом проб... ці креми не надто дорогі. ла рош я б точно не брала, у мене комедони від нього колись були
Лікар якось негативно відноситься до ля рол
Каже головне його не беріть, ту лінійку еффаклар
irina777mail 19 апреля в 08:53
Ответ дляirchik.ok
Лікар якось негативно відноситься до ля рол
Каже головне його не беріть, ту лінійку еффаклар
для себе я вже знайшла ідеальний зволожуючий, але по ціні не знаю чи підійде. Environ
TAM-rico 19 апреля в 08:57
Моїй доньці лікар, яка призначала лікування, порекомендувала один з двох- Фізіогель або біодерма себіум гідро. Донька користується Біодерма. Крем працює.
TAM-rico 19 апреля в 09:01
Додам ще, що у моєї шкіра ще й сама по собі суха, спадково. +Сильно сушить мазь від акне Деріва. Але крем справляється
автор irchik.ok 19 апреля в 09:02
Ответ дляTAM-rico
Моїй доньці лікар, яка призначала лікування, порекомендувала один з двох- Фізіогель або біодерма себіум гідро. Донька користується Біодерма. Крем працює.
О значить розгляну біодерму ще
Скажіть, а перед зволоженням якою умивалкою користується?
Нам таку порадив лікар - і саме вона сушить , чи це так і має бути, щоб засушити ті прищі?
TAM-rico 19 апреля в 09:08
Ответ дляirchik.ok
О значить розгляну біодерму ще
Скажіть, а перед зволоженням якою умивалкою користується?
Нам таку порадив лікар - і саме вона сушить , чи це так і має бути, щоб засушити ті прищі?
Так, вже два роки саме цей засіб використовуємо. Влаштовує. І ще ,раніше, було призначено сироватку Ordinary з ніацінамідом, перед кремом. Потім, через місяців 9 , відмінено
scorpionxnk 19 апреля в 09:20
З ваших я б віддала перевагу Еуцерину.в доньки атопічний дерматит.Перепробували майже всі що бувають.
Яроміра 19 апреля в 09:25
Спробуйте Ойцерін (Eucerin).
Anna009 19 апреля в 09:27
Крем Acnon від Gigi дуже дієвий
Марина Маринівна 19 апреля в 09:27
Мені ля рош Іso biome підійшов
Luxurygirl 19 апреля в 09:28
Я бы взяла svr или биодеому
Мне лично нравится айзенберг флюид увлажняющий, но он наверное дорогой
Dasik_ 19 апреля в 09:45
З цих на фото - Eucerin. Я ним користувалася, коли лікувала шкіру, досить непоганий.
Natali8377 19 апреля в 10:20
дочка користується українським - Marie Freash anti acne.
Сонечко-b519 19 апреля в 10:44
Ответ дляirchik.ok
Ось ще такий варіант Фізіогель
Физиогель мой любимчик. Особенно красный, серия AI. Но его лучше на ночь, так как он достаточно питательный и оставляет блеск. Но попробуйте обязательно, для моей гиперчувствительной, склонной к покраснениям коже, которая реагирует на все - это находка. Уже много лет на ночь используе его. Или самостоятельно, или поверх активов.
автор irchik.ok 19 апреля в 11:03
Ответ дляСонечко-b519
Физиогель мой любимчик. Особенно красный, серия AI. Но его лучше на ночь, так как он достаточно питательный и оставляет блеск. Но попробуйте обязательно, для моей гиперчувствительной, склонной к покраснениям коже, которая реагирует на все - это находка. Уже много лет на ночь используе его. Или самостоятельно, или поверх активов.
Дуже дякую вам
Alinka45 19 апреля в 23:35
Ответ дляirchik.ok
Ось ще такий варіант Фізіогель
Физиогель лучший, прекрасно увлажняет и не забивает поры, в отличии от остальных