У яких стосунках Ви із свекрухою?

Чи впливає це на стосунки з чоловіком?
показать весь текст
автор Аля789 19 апреля в 10:46
Ответ дляОноВамнадо
і ви ще на це звертаєте увагу?? колишня свекруха - це постороння людина.
Та ні,не звертаю ,з жовтня місяця вона в блоці
автор Аля789 19 апреля в 10:47
Ответ дляКоржик
Були хороші. Поки через пять років не склала два плюс два і не стало зрозуміло що в наші стосунки з чоловіком свекруха вмішувалась і багато чим мені особисто життя ускладнила. Мої догадки підтвердив чоловік(під глибоким градусом проговорився). От чесно,як відрізало, не можу навіть по телефону довго говорити не те що до неї їхати. Щось говорити напряму без толку, вона ці маніпуляції вважає нормою,а що такого? Вона ж тіпа добра хоче. Тільки від того не те що мені, а й її сину легше не стало, а навпаки.
Колись ще був момент що мої ж слова перекрутила проти мене. Так що теж не забуду. Я не свята людина, але на підлості я не здатна. Але й стелитись ковриком не стану
Я після такого б не спілкувалася б
Коржик 19 апреля в 10:50
Ответ дляАля789
Я після такого б не спілкувалася б
Так і не спілкуюсь, лише за крайньої потреби(повністю не викинеш). Але вона не може зрозуміти чого я стала гірше ставитись,а я не хочу пояснювати, доросла людина, має сама все розуміти Слава Богу за 400 км
Сплюшка 19 апреля в 10:48
До війни 4 роки вже не зустрічались. Потім побули в них два тижні, поки приходили до тями і думали, що далі робити, і петляли.
Ацетилсалициловая кислота 19 апреля в 10:49
Ответ дляГага Газу
В хороших, но мы в разных концах страны живем и виделись последний раз 10 лет назад
Ідеально
Сплюшка 19 апреля в 10:51
Ответ дляПищалка
В идеальных. Живем в нескольких км друг от друга.
Сын отпуповинился от мамы больше 40 назад, поэтому никаких зловредных родственных влияний не имеем)
Как часто сын с ней видится? Мне для поднимания поведения сепарированых мамы и сына.
Посудомойка 19 апреля в 10:56
Ну які стосунки... Молодшому сину 8 років. Він не знає, що в нього є ще одна бабуся... З чоловіком спілкуються через смс. Він від неї максимально віддалився. На стосунки вже не впливає.
Веккy 19 апреля в 11:05
Ненавидим друг друга с самого начала. Муж это знает прекрасно. Молчит )) он ни на чьей стороне
Веккy 19 апреля в 11:06
Ответ дляРаздражевская
В мене свекруха золото,не лізе,нас не чіпає,вже вісім років чекаю подвоху😂
Навіть ніколи не знала що таке буває,коли подруги про своїх розказували,там жах
Моя тоже не лещет, нас никогда не трогала с самого начала, но это не значит , что человек не лицемерный и говорит кругом всякое говно про вас
Пищалка 19 апреля в 11:08
Ответ дляСплюшка
Как часто сын с ней видится? Мне для поднимания поведения сепарированых мамы и сына.
Раз в неделю сейчас, по выходным - начался дачный сезон).
Но она бы все равно ни на что не имела влияние - у нее мягкий характер).
Я только здесь на Советчице наблюдаю межродственные баталии)
пьЯНА 19 апреля в 11:08
В поганих. Але вона чудова бабуся і допомогає з донькою, поки я на всіх працях заробляю на життя
Веккy 19 апреля в 11:09
Ответ дляАля789
Пощастило. Моя колишня свекруха дуже зла,що я заробляю багато,і обзиває аферисткою. Її син сам,а я вдруге заміж вийшла ,не мала права
Ваша вообще должна была за вас молиться , что вы много получаете. Свекрухи по идеи закрывают рот и моляться за таких невесток , а ваша че то не в ту сторону
Веккy 19 апреля в 11:12
Ответ дляПоросенка
А інших опцій спілкування мами з дитиною не передбачається?
Сейчас есть телефон. Жить надо рядом и помогать с внуками , а не просто своего сыначку видеть постоянно
Раздражевская 19 апреля в 11:13
Ответ дляВеккy
Моя тоже не лещет, нас никогда не трогала с самого начала, но это не значит , что человек не лицемерный и говорит кругом всякое говно про вас
В своей я уверена)
Веккy 19 апреля в 11:14
Ответ дляБентливуман
Ви навіть припустити не можете, що бувають нормальні стосунки зі свекрухою і тещею?
Ну нормальных 1 на миллион. У нас так все века, свекрухи ненавидят невесток !
ЗновЗдоров 19 апреля в 11:19
Свекруха мені купує прокладки і подарувала перстень з діамантом 🤷🏼‍♀️
Стріляний птах 19 апреля в 11:28
За 5 лет общения, был только один факт недовольство - нафига я мужу уши проколола.
А так очень норм родственница
Каркуша Клара 19 апреля в 11:29
Ответ дляАля789
Та ні,не звертаю ,з жовтня місяця вона в блоці
Це не Ви завтра хрестити дитину будете? Жартую. Там теж свекруха у блоці.
автор Аля789 19 апреля в 11:52
Ответ дляКаркуша Клара
Це не Ви завтра хрестити дитину будете? Жартую. Там теж свекруха у блоці.
Доньці шість
автор Аля789 19 апреля в 11:53
Ответ дляВеккy
Сейчас есть телефон. Жить надо рядом и помогать с внуками , а не просто своего сыначку видеть постоянно
Це точно
автор Аля789 19 апреля в 11:53
Ответ дляВеккy
Ваша вообще должна была за вас молиться , что вы много получаете. Свекрухи по идеи закрывают рот и моляться за таких невесток , а ваша че то не в ту сторону
Зарплатня в мене 30000 ,а синочок її на баб тратить ,в неї бере на ремонт машини і спускає
автор Аля789 19 апреля в 11:59
Ответ дляПосудомойка
Ну які стосунки... Молодшому сину 8 років. Він не знає, що в нього є ще одна бабуся... З чоловіком спілкуються через смс. Він від неї максимально віддалився. На стосунки вже не впливає.
Чудово
автор Аля789 19 апреля в 11:59
Ответ дляВеккy
Ненавидим друг друга с самого начала. Муж это знает прекрасно. Молчит )) он ни на чьей стороне
Чудово. Як і в мене
автор Аля789 19 апреля в 11:59
Ответ дляпьЯНА
В поганих. Але вона чудова бабуся і допомогає з донькою, поки я на всіх працях заробляю на життя
Доньку не налаштовує проти вас?
Поросенка 19 апреля в 12:17
Векку, я певно у вас в бані, тому відповісти не можу.

Відповідаю на цей коментар:

Сейчас есть телефон. Жить надо рядом и помогать с внуками , а не просто своего сыначку видеть постоянно

Жити треба поруч і допомагати з онуками — тут дивує слово «треба». Кому треба? Невістці?

Якщо мені буде треба, то житиму поряд, але не бачу необхідності. Ідеальна відстань — 50-100 км, щоб бачитись принаймні раз на місяць.

А фраза «а не просто синачку бачити» то взагалі дибілізм. Ще мені хтось буде диктувати, скільки, як і коли і за яких умов мені побачити власну дитину? 😂😂😂

Здається, деякі жінки забагато на себе беруть. Чому мені вистачає мізків не диктувати своїй свекрусі, де їй жити та скільки бачитись з онуком чи сином? А от іншим цього бракує… а тоді дивина, звідки ж ненависть 🤪
2 1
Веккy 19 апреля в 12:59
Ответ дляПоросенка
Векку, я певно у вас в бані, тому відповісти не можу.

Відповідаю на цей коментар:

Сейчас есть телефон. Жить надо рядом и помогать с внуками , а не просто своего сыначку видеть постоянно

Жити треба поруч і допомагати з онуками — тут дивує слово «треба». Кому треба? Невістці?

Якщо мені буде треба, то житиму поряд, але не бачу необхідності. Ідеальна відстань — 50-100 км, щоб бачитись принаймні раз на місяць.

А фраза «а не просто синачку бачити» то взагалі дибілізм. Ще мені хтось буде диктувати, скільки, як і коли і за яких умов мені побачити власну дитину? 😂😂😂

Здається, деякі жінки забагато на себе беруть. Чому мені вистачає мізків не диктувати своїй свекрусі, де їй жити та скільки бачитись з онуком чи сином? А от іншим цього бракує… а тоді дивина, звідки ж ненависть 🤪
Ну вот и вылезла ваша поганая натура. Жалко уже вашу невестку
Коржик 19 апреля в 13:19
Ответ дляВеккy
Ну вот и вылезла ваша поганая натура. Жалко уже вашу невестку
Я згодна з попереднім постом хоч і невістка. Якби моя свекруха спілкувалась суто з сином, коли і як хотіла,не помогаючи з дітьми чи ще десь,але при цьому не вмішуючись в наші справи - ціни б їй не було. На її особистий простір не претендую і нічого не диктую. Але не повезло
автор Аля789 19 апреля в 13:27
Ответ дляПоросенка
Векку, я певно у вас в бані, тому відповісти не можу.

Відповідаю на цей коментар:

Сейчас есть телефон. Жить надо рядом и помогать с внуками , а не просто своего сыначку видеть постоянно

Жити треба поруч і допомагати з онуками — тут дивує слово «треба». Кому треба? Невістці?

Якщо мені буде треба, то житиму поряд, але не бачу необхідності. Ідеальна відстань — 50-100 км, щоб бачитись принаймні раз на місяць.

А фраза «а не просто синачку бачити» то взагалі дибілізм. Ще мені хтось буде диктувати, скільки, як і коли і за яких умов мені побачити власну дитину? 😂😂😂

Здається, деякі жінки забагато на себе беруть. Чому мені вистачає мізків не диктувати своїй свекрусі, де їй жити та скільки бачитись з онуком чи сином? А от іншим цього бракує… а тоді дивина, звідки ж ненависть 🤪
Ось це бачити часто синочка,може ще трусики йому попрете,як. Казала своїй. Деякі ж свекрухи без запрошення приходять як ніби їх хтось жде
автор Аля789 19 апреля в 13:28
Ответ дляКоржик
Я згодна з попереднім постом хоч і невістка. Якби моя свекруха спілкувалась суто з сином, коли і як хотіла,не помогаючи з дітьми чи ще десь,але при цьому не вмішуючись в наші справи - ціни б їй не було. На її особистий простір не претендую і нічого не диктую. Але не повезло
Правильно. Моя спілкується з чоловіком,я проходжу мимо неї,кам´яне лице вона мені ніхто і крапка .Влізла раз до нас ,швидко її на місце поставили
автор Аля789 19 апреля в 13:29
Ответ дляПоросенка
Векку, я певно у вас в бані, тому відповісти не можу.

Відповідаю на цей коментар:

Сейчас есть телефон. Жить надо рядом и помогать с внуками , а не просто своего сыначку видеть постоянно

Жити треба поруч і допомагати з онуками — тут дивує слово «треба». Кому треба? Невістці?

Якщо мені буде треба, то житиму поряд, але не бачу необхідності. Ідеальна відстань — 50-100 км, щоб бачитись принаймні раз на місяць.

А фраза «а не просто синачку бачити» то взагалі дибілізм. Ще мені хтось буде диктувати, скільки, як і коли і за яких умов мені побачити власну дитину? 😂😂😂

Здається, деякі жінки забагато на себе беруть. Чому мені вистачає мізків не диктувати своїй свекрусі, де їй жити та скільки бачитись з онуком чи сином? А от іншим цього бракує… а тоді дивина, звідки ж ненависть 🤪
А чому свекруху має коли хоче приїжджати ,мати має вирішувати це ,а не бабуся