19 апреля в 10:19

У яких стосунках Ви із свекрухою?

Чи впливає це на стосунки з чоловіком?
KoZa-biRuZa 19 апреля в 10:19
В чудових!
Біток чи ефір? 19 апреля в 10:20
В нормальных
Живет за 1000 км от нас😁
So_so 19 апреля в 10:20
В прекрасных, хорошо влияет
КошкинДом 19 апреля в 10:20
Перекуковала я в саое время свекровь.но и она своимими действиями поспомобствовала, что сына отвернула
автор Аля789 19 апреля в 10:20
Ответ дляБіток чи ефір?
В нормальных
Живет за 1000 км от нас😁
Оце дійсно чудові
Банка з медом 19 апреля в 10:20
Никогда не видела ее, только онлайн.
Новорічна пальма 19 апреля в 10:20
В прекрасных. И с невесткой тоже
автор Аля789 19 апреля в 10:20
Ответ дляKoZa-biRuZa
В чудових!
Далеко живете від неї?
Гага Газу 19 апреля в 10:21
В хороших, но мы в разных концах страны живем и виделись последний раз 10 лет назад
Раздражевская 19 апреля в 10:21
В мене свекруха золото,не лізе,нас не чіпає,вже вісім років чекаю подвоху😂
Навіть ніколи не знала що таке буває,коли подруги про своїх розказували,там жах
автор Аля789 19 апреля в 10:22
Ответ дляРаздражевская
В мене свекруха золото,не лізе,нас не чіпає,вже вісім років чекаю подвоху😂
Навіть ніколи не знала що таке буває,коли подруги про своїх розказували,там жах
Там в мене теж жах був з першою,з другою просто не спілкуюся,так класно
Зяблик протестант 19 апреля в 10:22
Чудові,бачу свекрів раз на рік,двічі на рік говорю з ними по телефону.
ЖенаАйтишнеГа 19 апреля в 10:22
В нейтральних. На стосунки з чоловіком не впливає
KoZa-biRuZa 19 апреля в 10:23
Була в мене колись колега, яка щиро вірила, що після одруження з свекрухою лаятись - то обов´язкова опція
Вважаю, що дві жінки, з хоча б середнім інтелектом, завжди знайдуть змогу порозумітися. Тим більше, не чужі ж, загалом, люди.
7 1
автор Аля789 19 апреля в 10:24
Ответ дляKoZa-biRuZa
Була в мене колись колега, яка щиро вірила, що після одруження з свекрухою лаятись - то обов´язкова опція
Вважаю, що дві жінки, з хоча б середнім інтелектом, завжди знайдуть змогу порозумітися. Тим більше, не чужі ж, загалом, люди.
Ну не кажіть. В одній хаті жити з свекрухою,точно не треба
KoZa-biRuZa 19 апреля в 10:25
Ответ дляАля789
Далеко живете від неї?
Ні, 30 км, бачимось регулярно, разом їздимо на дачу, мені приємне спілкування з нею, вона розумна жінка і цікавий співрозмовник.
Укр_жіночка 19 апреля в 10:26
В глаза относилась хорошо, а вот за глаза как донесли мне то поливала меня грязью, узнала об этом уже после ее смерти. На отношения с мужем не влияла, была на моей стороне, во время сор.
автор Аля789 19 апреля в 10:25
Ответ дляKoZa-biRuZa
Ні, 30 км, бачимось регулярно, разом їздимо на дачу, мені приємне спілкування з нею, вона розумна жінка і цікавий співрозмовник.
Вам пощастило. Моя перша свекруха постійно капала на мозок,чого дитина не ходить в 8 місяців,винила мене,що то я винна,бо дитині ацетон лікувала
автор Аля789 19 апреля в 10:26
Ответ дляУкр_жіночка
В глаза относилась хорошо, а вот за глаза как донесли мне то поливала меня грязью, узнала об этом уже после ее смерти. На отношения с мужем не влияла, была на моей стороне, во время сор.
Я не спілкуюся. Проходжу мимо неї,навіть не вітаюся
1 1
Простецкая 19 апреля в 10:26
Ответ дляАля789
Ну не кажіть. В одній хаті жити з свекрухою,точно не треба
В большинстве случаев так и есть. Но бывают же и нормальные люди.
дякую аж підскакую 19 апреля в 10:26
В уважительно нейтральных
Конечно влияет. У нас договор, я удерживаю свою маму в рамках, муж - свою
Распутница 19 апреля в 10:26
Їх немає, вони терпіть мене не можуть, бо синочок для них - ресурс, який йде вже не їм на 100%, а я бачу їх як облуплених і зневажаю. Впливають, чоловік їх любить.
Мой_ужин 19 апреля в 10:26
Ответ дляБіток чи ефір?
В нормальных
Живет за 1000 км от нас😁
У меня лучше)) в 2000 км
автор Аля789 19 апреля в 10:26
Ответ длядякую аж підскакую
В уважительно нейтральных
Конечно влияет. У нас договор, я удерживаю свою маму в рамках, муж - свою
Молодці
KoZa-biRuZa 19 апреля в 10:27
Ответ дляАля789
Ну не кажіть. В одній хаті жити з свекрухою,точно не треба
Зачекайте, хіба ми обговорюємо сумісне проживання кількох поколінь?
автор Аля789 19 апреля в 10:27
Ответ дляРаспутница
Їх немає, вони терпіть мене не можуть, бо синочок для них - ресурс, який йде вже не їм на 100%, а я бачу їх як облуплених і зневажаю. Впливають, чоловік їх любить.
Як впливають?
автор Аля789 19 апреля в 10:27
Ответ дляKoZa-biRuZa
Зачекайте, хіба ми обговорюємо сумісне проживання кількох поколінь?
Ні,але жити з нею то найгірше ,що може бути
ДелиВерка 19 апреля в 10:27
Не спілкуємося вже більше десяти років, вона мені не цікава, я, вочевидь, теж не дуже їй подобаюся. На стосунки з чоловіком ніяк не впливає, я ж йому не забороняю з нею спілкуватися.
Санта Барбара 19 апреля в 10:29
В хороших. За 16 років не сварились, так сперечались... Сину своєму вона може щось казати, на наші відносини не впливала, на моїй стороні якщо що.... Я змовчувала коли щось не подобалось і вона теж мовчки... так, частенько підбішували одна одну, але претензій не висували, зараз вона окремо живе, чому я дуже рада))) та і вона теж)
Распутница 19 апреля в 10:28
Ответ дляАля789
Як впливають?
ну як можуть впливати? Негативно, він засмучується, коли я озвучую свою думку щодо їх закидонів і висловлюю своє незадоволення, коли намагаються знов на голову залізти.