Як отримати статус малозабезпечених?

Доброго дня таке питання чи можливо мені отримати статус малозабезпеченої?! Покину чоловік ,Вчора розлучилася з чоловіком , не живемо разом як рік , виплачував аліменти, виїхав в березні в кацапетію, за квітень не заплатив і платити не буде, виконавча каже чекати пів року поки перейти на держ.виплати. Отримую поки 860 грн, живу з бабусею, батьки далеко та і тато інвалід війни першої групи і фінансово допомогти не може ніяк . Чи можливо отримати статус малозабезпеченої сім’ї ?
Небалувана Галя 23 апреля в 09:46
спробуйте піти в соц.захист - може там вам підкажуть
Железобетон 23 апреля в 09:49
Собирайте справки о доходах всех прописанных в квартире
Зайканалужайке 23 апреля в 09:52
Вам нужна справка о всех прописанных в квартире и справки о доходах.
Дадут статус судя по описанию
автор Мішечок щастя 23 апреля в 09:58
Ответ дляНебалувана Галя
спробуйте піти в соц.захист - може там вам підкажуть
У нас в соц захисті можуть дуже довго і нужно колупати мозги, тому питаю зоб зразу йти в лоб
Железобетон 23 апреля в 10:01
Ответ дляМішечок щастя
У нас в соц захисті можуть дуже довго і нужно колупати мозги, тому питаю зоб зразу йти в лоб
Справку о прописанных и их доходы,на этом основании расчет
Мне без сахара 23 апреля в 10:07
Всіх прописаних не треба, сім´я це ви і ваші діти.Беріть свідоцтва паспорти і в собес.раз не працюєте то доходи вони самі подивляться, або через дію роздрукуєте за необхідний період.В вас одна дитина до трьох років? Десь біля 5000 на вас державний мінімум, відніміть від цього 860 і аліменти та ще які доходи за минулі півроку, от залишок вам виплатять.Склад сім´ї ще треба буде, туди впишуть вас та дітей
Йдіть ось ще в квітні щоб і квітень в виплати пішов
автор Мішечок щастя 23 апреля в 10:06
Ответ дляМне без сахара
Всіх прописаних не треба, сім´я це ви і ваші діти.Беріть свідоцтва паспорти і в собес.раз не працюєте то доходи вони самі подивляться, або через дію роздрукуєте за необхідний період.В вас одна дитина до трьох років? Десь біля 5000 на вас державний мінімум, відніміть від цього 860 і аліменти та ще які доходи за минулі півроку, от залишок вам виплатять.Склад сім´ї ще треба буде, туди впишуть вас та дітей
Йдіть ось ще в квітні щоб і квітень в виплати пішов
Чоловік платив аліменти на мене та дитину це виходить десь 5400 + 860 грн , з цього мені всі кажуть що ніякі виплати держава не буде мені надавати
автор Мішечок щастя 23 апреля в 10:09
Ответ дляМне без сахара
Всіх прописаних не треба, сім´я це ви і ваші діти.Беріть свідоцтва паспорти і в собес.раз не працюєте то доходи вони самі подивляться, або через дію роздрукуєте за необхідний період.В вас одна дитина до трьох років? Десь біля 5000 на вас державний мінімум, відніміть від цього 860 і аліменти та ще які доходи за минулі півроку, от залишок вам виплатять.Склад сім´ї ще треба буде, туди впишуть вас та дітей
Йдіть ось ще в квітні щоб і квітень в виплати пішов
Він працював не офіційно то 1/4 на дитину і 1/6 на мене від прожиткового мінімуму
Небалувана Галя 23 апреля в 10:13
берете всі документи які є (свідотство про народження, про розірвання шлюбу, довідки про доходи всіх хто прописан в квартирі, паспорти. коди) і йдете в теріториальний центр соціального захисту населення, там можливо вам щось дадуть + йдіть та оформлюйте субсидію + можливо вам зможуть давати пайок - але це треба йти і питати на місці що є
Мне без сахара 23 апреля в 10:16
Ответ дляМішечок щастя
Чоловік платив аліменти на мене та дитину це виходить десь 5400 + 860 грн , з цього мені всі кажуть що ніякі виплати держава не буде мені надавати
Тоді так, доходи перевищують необхідний мінімум(Відмовлять.Але уточніть на всякий, чи входять зараз аліменти в сукупний дохід, один час ніби не входили, але зараз ніби знову рахують, точно не скажу.Можете зателефонувати в собес.Якщо входять і перестане платити то через декілька місяців подавайте, дохід вони рахують за минулі півроку до місяця звернення і ділять на 6, тобто 3 місяці без аліментів і вже ваш дохід буде менше 5000 на місяць, вийдуть виплати