Пупс• 22 апреля 2024

Дівчата, розкажіть як правильно самому подати на аліменти.

Чи можна самостійно написати заяву,або де знайти зразок на двох дітей?
Хто подавав самостійно розкажіть як правильно це зробити і як краще. чи краще через юриста?
Альфред Шнитке• 22 апреля 2024
В суде может быть образец.

МадамОхмури• 22 апреля 2024
В інтернеті купа зразків .
Бджолина королева• 22 апреля 2024
Ответ дляМадамОхмури
В інтернеті купа зразків .
Все окрім порадниці заблокували у автора
Элька-Карамелька• 22 апреля 2024
Я через юриста
Але можна в суді взяти бланк та заповнювати
Подавайте одразу на судовий приказ
Бо іск буде довго
автор Пупс • 22 апреля 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Я через юриста
Подавайте одразу на судовий приказ
Бо іск буде довго
Дякую
Благоуханочка• 22 апреля 2024
Брат подавав самостійно, нічого складного нема, зразок є в інеті
Та никада в жизни• 22 апреля 2024
Ответ дляБджолина королева
Мені тут добре порадили, що ви ото...

Авторе, все можливо - тут в пошуку багато тем. Я два дні курила порадницю і написала заяву сама. Зразки брала тут, під себе підігнала.

Удальонка• 23 апреля 2024
Погуглите сайт Электронный суд, регитесь там через подпись ецп от привата или заходите через банк. В эл суде можете сами электронно составить иск и послать в нужный суд.
Та никада в жизни• 23 апреля 2024
Ответ дляУдальонка
Я через Е-суд посилала запит на видачу виконавчого листа. Поки ніжками не прийшла в свій суд, нічого не було. Мій запит у них навіть в системі не висвічувався. Мені сказали в канцелярії, що глючна система дуже і краще все робити по-старому.