В мене питання, по громадянам закордоном?

Чого зараз почався такий. Пресинг їх, від тих консульських послуг до того що Безугла каже здавай паспорт якщо не їдеш воювати.
Так от питання, люди виїхали на законних підставах, ви їх самі випустили, ( це не стосується тих хто через ліса тікав). Чого тоді таке відношення?
автор Светик63 25 апреля в 22:35
Держава їх випустила бо вони мали право виїхати. В чому тоді це клеймо ухилянт
Полковой раввин Изя 25 апреля в 22:36
Вы первый раз сталкиваетесь с подобным отношением властей к населению?
169 14
Ежеви4ка 25 апреля в 22:37
Ответ дляСветик63
Держава їх випустила бо вони мали право виїхати. В чому тоді це клеймо ухилянт
А хто на них його ставить? Ви?
26 11 6
алергирина 25 апреля в 22:37
Ответ дляСветик63
Держава їх випустила бо вони мали право виїхати. В чому тоді це клеймо ухилянт
Я думала пересидимо в безпеці, дико хочу в Україну. Усвідомити це просто неможливо, що прийдеться не вернутись через цей закон. Жах
nata.ant 25 апреля в 22:38
А,що можна так просто здать паспорт і все
53 2 1
Ирина_Б_ 25 апреля в 22:38
Ответ дляСветик63
Держава їх випустила бо вони мали право виїхати. В чому тоді це клеймо ухилянт
ну нааерное государство считает что все они должны вернуться и идти на фронт
30 13 7
kanni 25 апреля в 22:39
Ответ дляnata.ant
А,що можна так просто здать паспорт і все
Ага, Безуглая как ляпнет. Если б так можно было, очередь стояла бы сдать паспорта.
101 6
nata.ant 25 апреля в 22:39
Ответ дляИрина_Б_
ну нааерное государство считает что все они должны вернуться и идти на фронт
Ага,всі крім верхівки і їх синочків
55 1
1973 25 апреля в 22:39
Ответ дляалергирина
Я думала пересидимо в безпеці, дико хочу в Україну. Усвідомити це просто неможливо, що прийдеться не вернутись через цей закон. Жах
В мене багато знайомих, які виїжджали під обстрілами. У батька навіть закордонного паспорта не було, зато на руках 2 дівчинки інваліди( а тепер як? Ні паспорт отримати не може, ні повернутися.
Полковой раввин Изя 25 апреля в 22:39
Ответ дляkanni
Ага, Безуглая как ляпнет. Если б так можно было, очередь стояла бы сдать паспорта.
Паспорта сдать можно - а вот гражданство не сдашь.
22 7
Ирина_Б_ 25 апреля в 22:39
Ответ дляnata.ant
Ага,всі крім верхівки і їх синочків
ну конечно)
nata.ant 25 апреля в 22:40
Ответ дляkanni
Ага, Безуглая как ляпнет. Если б так можно было, очередь стояла бы сдать паспорта.
Так отож,навіщо таке ляпаьи,знаючи ,що це не можливо.Нехай зроблять,подивимося скільки охочих буде
34 1
Ежеви4ка 25 апреля в 22:40
Ответ для1973
В мене багато знайомих, які виїжджали під обстрілами. У батька навіть закордонного паспорта не було, зато на руках 2 дівчинки інваліди( а тепер як? Ні паспорт отримати не може, ні повернутися.
Чому не може ?
19 12
1973 25 апреля в 22:40
Ответ дляПолковой раввин Изя
Паспорта сдать можно - а вот гражданство не сдашь.
Ну я так розумію, що можна просити притулках і отримати якесь гражданство, але не у всіх країнах?
nata.ant 25 апреля в 22:41
Ответ для1973
В мене багато знайомих, які виїжджали під обстрілами. У батька навіть закордонного паспорта не було, зато на руках 2 дівчинки інваліди( а тепер як? Ні паспорт отримати не може, ні повернутися.
Ваш батько призивного віку?
Sentjabrinka 25 апреля в 22:41
Ответ дляkanni
Ага, Безуглая как ляпнет. Если б так можно было, очередь стояла бы сдать паспорта.
Сдали украинские паспорта и что дальше? Защиту вам никто не предоставит, оснований не будет, безвиз также к вам не применят.
25 19 3
1973 25 апреля в 22:41
Ответ дляЕжеви4ка
Чому не може ?
Ну паспорта немає. Може і не зможе, поки не отримає, а отримати не може, тому що не видають
2 2 1 1
Полковой раввин Изя 25 апреля в 22:42
Ответ для1973
Ну я так розумію, що можна просити притулках і отримати якесь гражданство, але не у всіх країнах?
Нет, так не получится.
дякую аж підскакую 25 апреля в 22:42
Я тоже не понимаю этого
Стремятся сделать страну уголовников. Чтобы было легче управлять
Inno4ka-ya 25 апреля в 22:42
Ответ дляИрина_Б_
ну нааерное государство считает что все они должны вернуться и идти на фронт
Так навіть немає на всіх таких чоловіків забезпечення і зброї. Навіть на тих, хто зараз воює, не вистачає. Чи мають все самі купляти?
Семицветка 25 апреля в 22:42
Ответ дляСветик63
Держава їх випустила бо вони мали право виїхати. В чому тоді це клеймо ухилянт
Автор, спасибо за заботу. Уже никто не переживает. По крайней мере, в Германии.
28 8 2
1973 25 апреля в 22:42
Ответ дляnata.ant
Ваш батько призивного віку?
Не мій батько, а чоловік моєї подруги. Він батько двох дівчаток , які інваліди з дитинства ДЦП
3 2
Ежеви4ка 25 апреля в 22:42
Ответ для1973
Ну паспорта немає. Може і не зможе, поки не отримає, а отримати не може, тому що не видають
Ну то скоро почнуть видавати й отримає
7 3 1
Полковой раввин Изя 25 апреля в 22:43
Ответ длядякую аж підскакую
Я тоже не понимаю этого
Стремятся сделать страну уголовников. Чтобы было легче управлять
Всё сложнее.
1973 25 апреля в 22:43
Ответ дляЕжеви4ка
Ну то скоро почнуть видавати й отримає
Мабудь.
nata.ant 25 апреля в 22:43
Ответ для1973
Не мій батько, а чоловік моєї подруги. Він батько двох дівчаток , які інваліди з дитинства ДЦП
То йому видадуть,не переживайте
16 4
Raitman 25 апреля в 22:44
Удалено администрацией...
Ежеви4ка 25 апреля в 22:44
Ответ для1973
Не мій батько, а чоловік моєї подруги. Він батько двох дівчаток , які інваліди з дитинства ДЦП
Батьки дітей з інвалідністю можуть виїжджати, мають відстрочку, зможуть отримувати паспорт за кордоном. Що саме вас хвилює?
47 1 1
Птицекрыл 25 апреля в 22:44
Следующие женщины
Теперь беженцы 10 раз подумают возвращаться ли
Полковой раввин Изя 25 апреля в 22:44
Ответ дляInno4ka-ya
Так навіть немає на всіх таких чоловіків забезпечення і зброї. Навіть на тих, хто зараз воює, не вистачає. Чи мають все самі купляти?
Сами купят. Или с лопатами и топорами пойдут.