В мене питання, по громадянам закордоном?

Чого зараз почався такий. Пресинг їх, від тих консульських послуг до того що Безугла каже здавай паспорт якщо не їдеш воювати.
Так от питання, люди виїхали на законних підставах, ви їх самі випустили, ( це не стосується тих хто через ліса тікав). Чого тоді таке відношення?
показать весь текст
kanni 25 апреля в 23:12
Ответ для1973
В мене багато знайомих, які виїжджали під обстрілами. У батька навіть закордонного паспорта не було, зато на руках 2 дівчинки інваліди( а тепер як? Ні паспорт отримати не може, ні повернутися.
Почему нельзя? Консульские услуги будут предоставлять при условии обновления данных в ТЦК удаленно.
8 4
олена олена 25 апреля в 23:12
Ответ дляflorak
А що о скажете за дітей, які виїхали до повноліття? Зараз навчаються закордоном а школі чи в коледжі наприклад і що? Де вони в переліку тих, хто може отримати паспорт? Вони ж навіть не призивного віку
Я нічого не скажу про них. Я не автор цього закону, думаю, це питання якось врегулюють
6 6
florak 25 апреля в 23:13
Ответ дляолена олена
Не треба йому їхати, він і за кордоном отримає. От тільки цікаво, як так сталося, що саме зараз, от прямо на цьому тижні, у всіх закінчилася дія паспорту))
По перше у багатьох закінчився набагато раніше або закінчується в найближчі пару років, а отримати термін на паспорт було просто нереально. Я собі ловила термін на паспорт більше ніж півроку і ще рік на довіреність. Доньці так в не зловила до цього часу
6 4
florak 25 апреля в 23:15
Ответ дляkanni
Почему нельзя? Консульские услуги будут предоставлять при условии обновления данных в ТЦК удаленно.
А як ви собі уявляєте цю процедуру? В консульствах навіть не знали як поставити мою дитину на консульський облік
3 3
олена олена 25 апреля в 23:16
Ответ дляflorak
По перше у багатьох закінчився набагато раніше або закінчується в найближчі пару років, а отримати термін на паспорт було просто нереально. Я собі ловила термін на паспорт більше ніж півроку і ще рік на довіреність. Доньці так в не зловила до цього часу
В ДП документ не було жодних проблем взяти термін. От донедавна зовсім) це Ви мені не розказуйте. Більше того, там була жива черга
15 4
--Мята- 25 апреля в 23:19
не розумію галасу, якщо виіхав на законних підставах, то онови данні своі військові і отримай своі документи і сиди закордоном
27 18 1
kanni 25 апреля в 23:19
Ответ дляflorak
А як ви собі уявляєте цю процедуру? В консульствах навіть не знали як поставити мою дитину на консульський облік
Читайте закон, там прописаны способы, под них разрабатывают порядок. Скоро заработает эл. кабинет. Плюс на офиц. эл. адрес ТЦК - это для тех, кто за границей. Написано, что и по телефону - но тут подтверждений не получишь.

А на возврат в Украину - так и без каких-либо условий справку оформляют, это исключение.
олена олена 25 апреля в 23:19
Ответ для--Мята-
не розумію галасу, якщо виіхав на законних підставах, то онови данні своі військові і отримай своі документи і сиди закордоном
Так галас же не від тих, хто законно…
13 12 1
Miele 25 апреля в 23:19
Ответ дляflorak
А що о скажете за дітей, які виїхали до повноліття? Зараз навчаються закордоном а школі чи в коледжі наприклад і що? Де вони в переліку тих, хто може отримати паспорт? Вони ж навіть не призивного віку
Доречі, батьків трьох неповнолітніх дітей я теж у цьому списку не бачу.
олена олена 25 апреля в 23:21
Ответ дляMiele
Доречі, батьків трьох неповнолітніх дітей я теж у цьому списку не бачу.
От йому доведеться в Україну зʼїздити. Все оновити, підтвердить, зробить паспорт.
5 4 1
florak 25 апреля в 23:24
Ответ дляолена олена
В ДП документ не було жодних проблем взяти термін. От донедавна зовсім) це Ви мені не розказуйте. Більше того, там була жива черга
Слухайте, ну ось я наприклад працюю за спеціальністю за кордоном, а скільки людей не можуть влаштуватися за спеціальністю і що? Мені їм казати, не розказуйте, що ви не можете влаштуватися, я влаштувалася і в мене не було жодних проблем. До чого ваші порівняння?)
16 1
Miele 25 апреля в 23:22
Ответ дляолена олена
От йому доведеться в Україну зʼїздити. Все оновити, підтвердить, зробить паспорт.
І залишитись назавжди. Бо завтра хз, що буде
20 1
олена олена 25 апреля в 23:23
Ответ дляflorak
Слухайте, ну ось я наприклад працюю за спеціальністю за кордоном, а скільки людей не можуть влаштуватися за спеціальністю і що? Мені їм казати, не розказуйте, що ви не можете влаштуватися, я влаштувалася і в мене не було жодних проблем. До чого ваші порівняння?)
В ДП документ була жива черга на оформлення нового паспорта. Так чи ні?
3 3
florak 25 апреля в 23:25
Ответ дляолена олена
В ДП документ була жива черга на оформлення нового паспорта. Так чи ні?
Так, я навіть була там одного разу, спецом взяла день відпустки, чотири годину в одну сторону і чотири години назад. Не потрапила, і?
8 3 1
олена олена 25 апреля в 23:27
Ответ дляflorak
Так, я навіть була там одного разу, спецом взяла день відпустки, чотири годину в одну сторону і чотири години назад. Не потрапила, і?
При бажанні можна було попасти. І термін там зловити було не важко, на відміну від консульства
9 9
florak 25 апреля в 23:28
Ответ дляолена олена
При бажанні можна було попасти. І термін там зловити було не важко, на відміну від консульства
Такі люди як ви нікого ну чують окрім себе. Радію що у вас вийшло, мабуть багато вільного часу
олена олена 25 апреля в 23:29
Ответ дляMiele
І залишитись назавжди. Бо завтра хз, що буде
І що? Ви мене хочете запитати як так? Це не до мене.
Але і у цього чоловіка колись дитина старша буде 18-річною. І він вже не буде звільнений від мобілізації. Це факт
5 2
Mira29-c3c3 25 апреля в 23:29
Ответ дляBrichka_04
Ну, а из не оккупации не могут выехать и воюют, отгоняя орков с городов, где эти мужики жили. Разве это справедливо?
А Ізю це не цікавить. у нього/неї інше завдання стоїть .
7 2
олена олена 25 апреля в 23:31
Ответ дляflorak
Такі люди як ви нікого ну чують окрім себе. Радію що у вас вийшло, мабуть багато вільного часу
Так, достатньо часу , для важливих таких справ так точно
woman Warrior 25 апреля в 23:33
по безумной плачут все психатрические клиники мира.
23 2 2
ksusha1155 25 апреля в 23:36
Теж не розумію. 3 дитини виїхав, чому не оновлюють документи? Думаю відволікання якесь
1 1
florak 25 апреля в 23:37
Ответ дляолена олена
Так, достатньо часу , для важливих таких справ так точно
Радію за вас ще більше) а в мене важливих справ в чотири рази більше, так як вирішую всі питання по неповнолітнім дітям ще і батькам-інвалідам, ну і роботу ніхто ж не відміняв)
6 1
ksusha1155 25 апреля в 23:37
Ответ дляПолковой раввин Изя
Паспорта сдать можно - а вот гражданство не сдашь.
Без документа не депортують)))
олена олена 25 апреля в 23:39
Ответ дляflorak
Радію за вас ще більше) а в мене важливих справ в чотири рази більше, так як вирішую всі питання по неповнолітнім дітям ще і батькам-інвалідам, ну і роботу ніхто ж не відміняв)
Думаю, трошки вляжеться ця епопея, все стабілізується , і Ви спокійно зробите дитині паспорт. Це питання пари тижнів.
Навіть вчора на сайті консульства було багато вільних термінів
9 5
Полковой раввин Изя 25 апреля в 23:40
Ответ дляksusha1155
Без документа не депортують)))
хоть один плюс ситуации
florak 25 апреля в 23:41
Ответ дляолена олена
Думаю, трошки вляжеться ця епопея, все стабілізується , і Ви спокійно зробите дитині паспорт. Це питання пари тижнів.
Навіть вчора на сайті консульства було багато вільних термінів
Та я розумію, я то почекаю. Це просто була відповідь на питання, чому люди не зробили й досі, ну повірте, в кожного свої обставини і іноді не знаєш що ставити пріоритетом
Paolla 25 апреля в 23:41
Самі випускали цих людей, а тепер всі ухилянти. Так само, як вони зараз заставляють іти доводити інвалідність, яка була отримана після 24 лютого. Тобто влада сама говорить, що кругом сидять корупціонери і вона не вірить ні лікарям, ні прикордонникам.
36 5 1
олена олена 25 апреля в 23:43
Ответ дляflorak
Та я розумію, я то почекаю. Це просто була відповідь на питання, чому люди не зробили й досі, ну повірте, в кожного свої обставини і іноді не знаєш що ставити пріоритетом
Я так розумію, що оформлення документів для чоловіків / не Ваша тема? Тоді жодних проблем не буде точно. А про чоловіків мова йшла - ця ситуація була передбачуваною, можна було все зробити, якщо це в пріоритеті
олена олена 25 апреля в 23:46
Ответ дляPaolla
Самі випускали цих людей, а тепер всі ухилянти. Так само, як вони зараз заставляють іти доводити інвалідність, яка була отримана після 24 лютого. Тобто влада сама говорить, що кругом сидять корупціонери і вона не вірить ні лікарям, ні прикордонникам.
Правильно робить, що не вірить) А ви вірите лікарям і прикордонникам?
8 2
Paolla 25 апреля в 23:51
Ответ дляолена олена
Правильно робить, що не вірить) А ви вірите лікарям і прикордонникам?
Питання не в тому вірю я чи ні. Влада створила таку систему у державі, не боролися з нею, а тепер ми повинні за це відповідати? Не влада, не корупціонери? А звичайні люди?