Стаття 25 КУ

Вже змінили ?
Чи ще працює?
Не встигаю слідкувати за новинами 🤷‍♀️
47 7 5
Звёздонька 25 апреля в 20:20
Разве кого-то лишают гражданства? Кого-то насильно выгнали с страны? Кого-то обижают, а Украина закрыла глаза?
42 24 9
Peres Lal 25 апреля в 20:21
Во время военного положения невозможно отказаться от гражданства Украины.
21 7 4
автор СhanelKa 25 апреля в 20:21
Ответ дляЗвёздонька
Разве кого-то лишают гражданства? Кого-то насильно выгнали с страны? Кого-то обижают, а Украина закрыла глаза?
Права змінити громадянство поки позбавили
11 8
nenatasha 25 апреля в 20:21
Україна може і гарантує піклування, але шкода, що зелень - це не Україна, а наше прокляття
Звёздонька 25 апреля в 20:22
Ответ дляСhanelKa
Права змінити громадянство поки позбавили
В чому тут порушення КУ?
22 4
автор СhanelKa 25 апреля в 20:22
Ответ дляЗвёздонька
В чому тут порушення КУ?
Ви не можете прочитати ?
15 5
автор СhanelKa 25 апреля в 20:23
Ответ дляPeres Lal
Во время военного положения невозможно отказаться от гражданства Украины.
А піклування ?
12 4 1
Звёздонька 25 апреля в 20:23
Ответ дляСhanelKa
Ви не можете прочитати ?
Я все прочитала, не бачу порушення конституції
32 10 3
Звёздонька 25 апреля в 20:24
Ответ дляСhanelKa
А піклування ?
Що потрібно робити, яке повинно бути піклування. Чи для тих хто виїхав відмінена ст.65 про військовий обовʼязок?
19 18
автор СhanelKa 25 апреля в 20:25
Ответ дляЗвёздонька
Я все прочитала, не бачу порушення конституції
Ок
Є приказка . Писати ? Чи нажалієтесь?
14 3
Peres Lal 25 апреля в 20:26
Ответ дляСhanelKa
А піклування ?
Отказ в оформлении паспортов мужчинам 18-60 лет в Консульствах и представительствах ДП Документ за пределами Украины - чем не забота о гражданах? Заботится.
Звёздонька 25 апреля в 20:26
Ответ дляСhanelKa
Ок
Є приказка . Писати ? Чи нажалієтесь?
Я мабуть тільки на упоротих матрьошек скаргу відправляла. Ми ж з вами в діалозі, без конфліктів
14 9
автор СhanelKa 25 апреля в 20:26
Ответ дляPeres Lal
Отказ в оформлении паспортов мужчинам 18-60 лет в Консульствах и представительствах ДП Документ за пределами Украины - чем не забота о гражданах? Заботится.
🙌
uma 25 апреля в 20:28
Вам же сказали - на паузе! 🤷‍♀️
29 1 1
Odilie 25 апреля в 20:29
Ответ дляСhanelKa
А піклування ?
Так заботятся же... Как там Зе обещал: ВСЕХ вернуть домой.
Полностью этот тезис в программе Зеленского звучит так: «Мы создадим условия, чтобы люди, которые разъехались по миру, имели бы желание вернуться домой. «Хочу выехать» мы должны заменить на «хочу вернуться».
Пацан сказал? Пацан сделал)
31 6 4
автор СhanelKa 25 апреля в 20:29
Ответ дляЗвёздонька
Я мабуть тільки на упоротих матрьошек скаргу відправляла. Ми ж з вами в діалозі, без конфліктів
Не матрьошка
Гулять, так гулять

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання,
🙄
17 1
Kot_v_meshke 25 апреля в 20:29
Ответ дляPeres Lal
Отказ в оформлении паспортов мужчинам 18-60 лет в Консульствах и представительствах ДП Документ за пределами Украины - чем не забота о гражданах? Заботится.
В Украине все можно сделать. Пусть возвращаются и получают. В чем вопрос?
Prervana 25 апреля в 20:30
Тут как бы вот какое дело...
Конституцию можно и подвинуть
автор СhanelKa 25 апреля в 20:30
Ответ дляPrervana
Тут как бы вот какое дело...
Конституцию можно и подвинуть
Так, до ранку всі і прочитають Конституцію
Потім Біблію
Peres Lal 25 апреля в 20:30
Ответ дляKot_v_meshke
В Украине все можно сделать. Пусть возвращаются и получают. В чем вопрос?
Хорошая попытка, товарищ военком! Ну конечно, так все и поступят, уже билеты покупают.
So_so 25 апреля в 20:31
Чужие губы тебя целуют..

https://www.dw.com/uk/ukrainci-mozut-zalisatisa-u-...

Рішення МЗС України призупинити консульське обслуговування українських чоловіків не вплине на їхній статус біженців у ФРН. Відповідь берлінського сенату на запит DW.

Українці можуть залишатися у ФРН і з недійсним паспортом.

Надання або продовження українським біженцям тимчасової посвідки на проживання в Німеччині не передбачає неодмінної наявності в них чинного паспорта.

Крім того, якщо українське посольство або консульство відмовить громадянину України у видачі або продовженні його паспорта тільки на підставі непройденої ним служби в армії, то берлінське земельне управління у справах іноземців (Landesamt für Einwanderung) може видати йому для поїздок за кордон проїзний документ, що замінює паспорт.
33 5 1
автор СhanelKa 25 апреля в 20:31
Читаємо ще 3 статтю
Вчимося

Стаття 3. Людина, її життя і здоров´я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави.
26 1 1
Peres Lal 25 апреля в 20:32
Ответ дляSo_so
Чужие губы тебя целуют..

https://www.dw.com/uk/ukrainci-mozut-zalisatisa-u-...

Рішення МЗС України призупинити консульське обслуговування українських чоловіків не вплине на їхній статус біженців у ФРН. Відповідь берлінського сенату на запит DW.

Українці можуть залишатися у ФРН і з недійсним паспортом.

Надання або продовження українським біженцям тимчасової посвідки на проживання в Німеччині не передбачає неодмінної наявності в них чинного паспорта.

Крім того, якщо українське посольство або консульство відмовить громадянину України у видачі або продовженні його паспорта тільки на підставі непройденої ним служби в армії, то берлінське земельне управління у справах іноземців (Landesamt für Einwanderung) може видати йому для поїздок за кордон проїзний документ, що замінює паспорт.
Что вполне логично. Поляки вернутся с Германии работать на свои предприятия, на которых украинцы работали. А украинцы займут их места в Германии.
13 6 1
автор СhanelKa 25 апреля в 20:32
Ответ дляuma
Вам же сказали - на паузе! 🤷‍♀️
Мені не казали
Kot_v_meshke 25 апреля в 20:33
Ответ дляPeres Lal
Хорошая попытка, товарищ военком! Ну конечно, так все и поступят, уже билеты покупают.
Подождите. Возможность есть? Есть. Нет желания - ну будьте без паспорта. Ожидайте, когда будут опять их выдавать.
Odilie 25 апреля в 20:33
Ответ дляСhanelKa
Читаємо ще 3 статтю
Вчимося

Стаття 3. Людина, її життя і здоров´я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави.
Я думаю, Зе считает, что эта статья о нём. О нём одном Он и есть та самая ’людина’)
drive105 25 апреля в 20:34
Ответ дляOdilie
Так заботятся же... Как там Зе обещал: ВСЕХ вернуть домой.
Полностью этот тезис в программе Зеленского звучит так: «Мы создадим условия, чтобы люди, которые разъехались по миру, имели бы желание вернуться домой. «Хочу выехать» мы должны заменить на «хочу вернуться».
Пацан сказал? Пацан сделал)
Родина заставит вас себя любить (с)
Радует, что есть другие варианты
12 4
Звёздонька 25 апреля в 20:34
Ответ дляСhanelKa
Не матрьошка
Гулять, так гулять

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання,
🙄
Так , а де обмеження? Повертаються в країну, оновлюють данні в ТЦК, отримують паспорт.

Зараз обмеження у тих хто 3й рік воює. А ті хто за кордоном мають привілеї
автор СhanelKa 25 апреля в 20:34
Ответ дляOdilie
Я думаю, Зе считает, что эта статья о нём. О нём одном Он и есть та самая ’людина’)
Я так про себе думала
Розчарування 😢
7 2 2
hrushyk 25 апреля в 20:34
Ответ дляСhanelKa
А піклування ?
Так вона піклується
«Ніжно та дбайливо» повертає Вас у лоно неньки
Чим не щастя )?