Родителей на работу не выгонишь.

Они оба пенсионеры.По 60 лет им.Только слышат слово раьота сразу скандал и говорят что я неблагодарная дочь.А у меня у всех знакомых родители ещё работают ,делами какими то занимаются. Я уже устала родителям парея объяснять почему мои только дома сидят .И да я не говорю чтоб там работали тяжело,просто пару раз в неделю на подработку ходить можно.Мама вообще учитель могла б репетитором быть-так говорит мне лень опять все учить самой.А ваши родители работают ещё?
показать весь текст
Карапулька 26 апреля в 12:44
Ответ дляСвідок Перемоги
Ну так і виходить. І я вдячна і своїм батькам і свекрам що не сидять у нас на шиї. Хоча б завдяки цьому ми не зубожіємо і маємо змогу щось відкладати на старість, щоб не сідати на шию нашим дітям.
Так чому ж батьки ’сидять на шиї’? У них є пенсія. Можливо невелика. Але в старших людей і запроси менші. А вже як якийсь форс мажор, то вже сам Бог велів всім миром допомагати.
Свідок Перемоги 26 апреля в 12:53
Ответ дляКарапулька
Так чому ж батьки ’сидять на шиї’? У них є пенсія. Можливо невелика. Але в старших людей і запроси менші. А вже як якийсь форс мажор, то вже сам Бог велів всім миром допомагати.
Я не знаю чому. Чи ви перший день на порадниці? Тут періодично вспливають теми, що батьки лапки склали і вимагають (саме вимагають) утримання від дітей. Ось у авторки, нащо щось там напрягатися, якщо можна у дочки попросити? Якби у доньки були зайві гроші, то думаєте, жалкувала б пару тисяч? Авторці відібрати у своєї дитини щоб віддати якийсь там борг батькам? Підти на ще одну роботу? Їй самій вистачає тих коштів? І ви маніпулюєте поняттями ’борг’, ’глибока старість’
Едимнаморе 26 апреля в 13:05
Одна я не понимаю , почему автор родителям парня объясняет почему ее родители только дома сидят ? Какая разница родителям парня , чем заняты родители автора ?
Свідок Перемоги 26 апреля в 13:08
Ответ дляЕдимнаморе
Одна я не понимаю , почему автор родителям парня объясняет почему ее родители только дома сидят ? Какая разница родителям парня , чем заняты родители автора ?
Вони мабуть на перед прораховують, що парню - майбутньому чоловікові прийдеться утримувати батьків майбутньої жінки .
Карапулька 26 апреля в 13:25
Ответ дляСвідок Перемоги
Я не знаю чому. Чи ви перший день на порадниці? Тут періодично вспливають теми, що батьки лапки склали і вимагають (саме вимагають) утримання від дітей. Ось у авторки, нащо щось там напрягатися, якщо можна у дочки попросити? Якби у доньки були зайві гроші, то думаєте, жалкувала б пару тисяч? Авторці відібрати у своєї дитини щоб віддати якийсь там борг батькам? Підти на ще одну роботу? Їй самій вистачає тих коштів? І ви маніпулюєте поняттями ’борг’, ’глибока старість’
Напевно ми з вами з різних поколінь. Тому і так по різному ситуацію оцінюємо. Маю багато знайомих пенсіонерів, які вже не працюють. Для себе їм вистачає пенсії. Комуналка - мають субсидії. На транспорт тратитися не треба. Одяганки-взуванки не такі вже великі потреби. В кожного того добра вистачає. Ліки? Так. Трохи збільшилася стаття витрат. Харчування в основному домашнє. Не дуже хто бігає по кафе-ресторанах. Про яке утримання і відривання від дітей ви говорите? Десь колись чимось допомогти? То нормальна донька і так час від часу подарунки батькам робить. З якого дива мають бути постійні дотації?
Зрештою, батьки минуться, то спадщина цій же доньці і залишиться. Може. Якщо заслужить. А може і не залишитися. Якщо заслужить. Отакі мої міркування. З висоти мого віку.
2 1
vikohka 26 апреля в 13:31
Ответ дляОбижулька
У меня с 40 лет мама не работает уже
а откуда у мамы пeнсия? мнe 59, и до пeнсии eщe 3 года. что- то вы привираeтe.
ХвилювАллочка 26 апреля в 21:38
Раньше шли на пенсию в 55, моя уже в 53 села дома, стала в центр занятости, не выгонишь на работу, хоть денег у меня не просит, но ленивая по жизни. Мне 47, не представляю даже в 60 закончить работу, хочу жить , зарабатывать и тратить