Родителей на работу не выгонишь.

Они оба пенсионеры.По 60 лет им.Только слышат слово раьота сразу скандал и говорят что я неблагодарная дочь.А у меня у всех знакомых родители ещё работают ,делами какими то занимаются. Я уже устала родителям парея объяснять почему мои только дома сидят .И да я не говорю чтоб там работали тяжело,просто пару раз в неделю на подработку ходить можно.Мама вообще учитель могла б репетитором быть-так говорит мне лень опять все учить самой.А ваши родители работают ещё?
показать весь текст
Из Кукуева я 26 апреля в 10:50
Ответ длямадам Везувий
дивно, насправді, зазвичай вчителів не виженеш) фізичка моя в 83 ще метлошила нас біля дошки з формулами своїми
Є такі, що йдуть по вислузі років з різних причин. Найпоширеніша - нехватка годин в їхній школі.
Свідок Перемоги 26 апреля в 10:50
Ответ длямадам Везувий
буде їм замало, самі будуть шукати роботу. не думаю, що автор дає їм по 5к грн в тиждень
Та яка різниця? Може у авторки середня зарплата по Україні, 15 тис. З цієї зарплати навіть 2 тис в місяць помітно. Чи ви думаєте, по 10 грн просять?
І так, потім вже фіг що знайдуть.
ArtPix фотовышивка 26 апреля в 10:56
Ответ дляОбижулька
Украинский как раз таки
українська мова! Самі ви язик
5 2 2 1
мадам Везувий 26 апреля в 10:56
Ответ дляСвідок Перемоги
Та яка різниця? Може у авторки середня зарплата по Україні, 15 тис. З цієї зарплати навіть 2 тис в місяць помітно. Чи ви думаєте, по 10 грн просять?
І так, потім вже фіг що знайдуть.
у мами мінімальна пенсія, у тата на тисячу більша. я своїм батькам іноді продукти купляю, ліки, мене ніхто не просить цього робити, але я розумію, що їм мало тих грошей. операції їм робили. батько не хоче йти сторожем, бо був ФОП і корона заважає. а мама тепер зайнялась рукоділлям, через олх продає свій хендмейд, може якусь тисячу має з того. можу іноді дати гроші їй на плаття або кофту, бо вона, тіпа, моднява була
Бавовна 26 апреля в 10:59
Ответ дляОбижулька
У меня с 40 лет мама не работает уже
А вам сколько?
Стетоскопуло 26 апреля в 11:00
це не ваша справа, вони своє відпрацювали й самі вирішуютб, як їм жити
Мовчу, але хочу 26 апреля в 11:02
Я б на их месте наследство вам не оставляла
3 3
Королева спама 26 апреля в 11:03
Ответ дляОбижулька
Выслуга раньше была
там потрібно було 25 років пед. стажу, в 40 ...не виходить...)))
Свідок Перемоги 26 апреля в 11:04
Ответ длямадам Везувий
у мами мінімальна пенсія, у тата на тисячу більша. я своїм батькам іноді продукти купляю, ліки, мене ніхто не просить цього робити, але я розумію, що їм мало тих грошей. операції їм робили. батько не хоче йти сторожем, бо був ФОП і корона заважає. а мама тепер зайнялась рукоділлям, через олх продає свій хендмейд, може якусь тисячу має з того. можу іноді дати гроші їй на плаття або кофту, бо вона, тіпа, моднява була
А навіщо ви мені це пишите?
ОбережнаЯ 26 апреля в 11:15
Ответ дляОбижулька
Выслуга раньше была
Что за выслуга такая? К чему этот троллинг?
Сито для думок 26 апреля в 11:15
Ответ дляОбижулька
У меня с 40 лет мама не работает уже
Так ее теперь не выгонишь. Она привыкла за все эти годы
ОбережнаЯ 26 апреля в 11:15
Ответ дляКоролева спама
там потрібно було 25 років пед. стажу, в 40 ...не виходить...)))
+1
Дуб береза 26 апреля в 11:16
Ответ дляПечальки.нет
квартиру они на заводе получили и на вас тоже? а то б жили в общаге
мої і живуть...по 70 років їм...
Дуб береза 26 апреля в 11:18
Ответ дляОбижулька
У меня с 40 лет мама не работает уже
Уявляю, як вона вас дістала...
Моя не працює десь з 50, на пенсію вийшла у 45 (хімзавод).
Перший час нудилася страшенно, т.я. звикла бути серед людей.

А зараз то в ліс, то на підробіток, то подружки.
ОбережнаЯ 26 апреля в 11:19
Мама вышла на пенсию в 55 , с тех пор не работает. Пара по инвалидности в 52, умер в 61.
Не представляю чтоб я хотела чтоб они работали.
Я рада что мама давно не работает.
Печальки.нет 26 апреля в 11:19
Ответ дляДуб береза
мої і живуть...по 70 років їм...
так а чо квартиру не получили ?
Дуб береза 26 апреля в 11:19
Ответ дляПечальки.нет
так а чо квартиру не получили ?
не дали...
все життя на хімзаводі пропрацювали((
ОбережнаЯ 26 апреля в 11:20
Ответ дляПечальки.нет
так а чо квартиру не получили ?
Моя свекровь тоже никогда ничего не получала от государства. Стояла на очереди больше 25ти лет. 4ро детей.
Говорит если б пятого родила тогда б получила.
4 2
Дуб береза 26 апреля в 11:20
Ответ дляОбережнаЯ
Моя свекровь тоже никогда ничего не получала от государства. Стояла на очереди больше 25ти лет. 4ро детей.
Говорит если б пятого родила тогда б получила.
а я взагалі в них одна, може, тому і не дали((
Печальки.нет 26 апреля в 11:23
Ответ дляОбережнаЯ
Моя свекровь тоже никогда ничего не получала от государства. Стояла на очереди больше 25ти лет. 4ро детей.
Говорит если б пятого родила тогда б получила.
так почему она не обратилась в газету, на телевидение, к президенту ?
ОбережнаЯ 26 апреля в 11:26
Ответ дляПечальки.нет
так почему она не обратилась в газету, на телевидение, к президенту ?
Потому что она нормальная.
ОбережнаЯ 26 апреля в 11:27
Ответ дляДуб береза
а я взагалі в них одна, може, тому і не дали((
Точно нет. Полно людей получали и с одним ребенком.
У нас полобщежития расселили когда завод дом наконец то достроил.

Нам не досталось, но родители кооператив ’построили ’ и мы тоже выехали из общаги.
Смажена полуничка 26 апреля в 11:27
Ответ дляОбижулька
У меня с 40 лет мама не работает уже
и как она получила пенсию, если последние 20 лет не работала? а в этом году они вышли на пенсию и надо было иметь стаж 31 год.
ОбережнаЯ 26 апреля в 11:28
Ответ дляСмажена полуничка
и как она получила пенсию, если последние 20 лет не работала? а в этом году они вышли на пенсию и надо было иметь стаж 31 год.
Тролик не смог больше ничего сочинить.
Карапулька 26 апреля в 11:33
Ответ дляСвідок Перемоги
А батьки не хочуть дати дитині спокійно пожити на свою зарплату, яку вона може витрати на свою дитину чи на себе?
А батьки дитині хіба в свій час не віддавали все що могли? Ніби прийшов час і дитині піклуватися про батьків пенсіонерів. Не всі люди однакові. Не всім позволяє здоров´я працювати до глибокої старості. Дивний світ настав. Як дітям- то прихили зірку з неба. А як від дітей, то зажилися ви на цьому світі, заважаєте всім.
2 1
Свідок Перемоги 26 апреля в 11:40
Ответ дляКарапулька
А батьки дитині хіба в свій час не віддавали все що могли? Ніби прийшов час і дитині піклуватися про батьків пенсіонерів. Не всі люди однакові. Не всім позволяє здоров´я працювати до глибокої старості. Дивний світ настав. Як дітям- то прихили зірку з неба. А як від дітей, то зажилися ви на цьому світі, заважаєте всім.
Дитина цих батьків зараз віддає своїм дітям. Так, люди не всі однакові, але якась тенденція сідати на шию своїм дітям. От до чого маніпуляції про глибоку старість, якщо батьки авторки не в такому віці? Чому вони мають повне право сісти на шию дитини, в той час як авторка буде працювати і працювати в цьому віці, і ніхто їй не дасть пенсії!

Ми поки доживемо до старості, то пенсійний вік вже буде 75 років
3 2
Дуб береза 26 апреля в 11:43
Ответ дляСвідок Перемоги
Дитина цих батьків зараз віддає своїм дітям. Так, люди не всі однакові, але якась тенденція сідати на шию своїм дітям. От до чого маніпуляції про глибоку старість, якщо батьки авторки не в такому віці? Чому вони мають повне право сісти на шию дитини, в той час як авторка буде працювати і працювати в цьому віці, і ніхто їй не дасть пенсії!

Ми поки доживемо до старості, то пенсійний вік вже буде 75 років
і пенсії у нас не буде, скоріш за все...що відкладемо, на те й житимемо... якщо взагалі доживемо до старості в нинішніх умовах((
Свідок Перемоги 26 апреля в 11:48
Ответ дляДуб береза
і пенсії у нас не буде, скоріш за все...що відкладемо, на те й житимемо... якщо взагалі доживемо до старості в нинішніх умовах((
Ну так і виходить. І я вдячна і своїм батькам і свекрам що не сидять у нас на шиї. Хоча б завдяки цьому ми не зубожіємо і маємо змогу щось відкладати на старість, щоб не сідати на шию нашим дітям.
Задолбулька 26 апреля в 11:52
Ответ дляХропочка з гривкою
Тріль.
Натуральный! С утра тему про маму безответственную, сейчас про родителей, ещё и отгавкивается в темах))
Задолбулька 26 апреля в 11:53
Ответ дляArtPix фотовышивка
українська мова! Самі ви язик
Троллина она