А я теж хочу висловитися щодо українців закордоном та ситуації з паспортами

Відразу хочу сказати, що в моїй сім´ї всі чоловіки воюють і тому моя думка відрізняється від більшості ’ советчиць ’

Поперше , більшість чоловіків на початку війни виїхали через Херсон і Крим , я мешкаю в Запоріжжі і знаю як це відбувалось .

Прав без обов;язків не буває. А що від тих чоловіків та жінок вимагають ? Всього навсього оновити свої данні , а чоловікам стати на військовий облік , вони ці два роки війни мали вже стояти на віськовому обліку .І зараз ім нагадують , будьте ласкаві зробить те,що за законом ви мали зробити , або не претендуйте на послуги держави .Я дивилась учора ті відео с чоловіками , вони дуже погрожували , що вийдуть з украінського громадянства , але ! виізжали вони по украінському громадянству через безвіз ,вони виїзжали як біженці, тому,що на їх країну напали і вони отримали статус прихістку .Якщо вони не хочуть бути громадянами Украіни з усім , що с цього витікає , с правами та обов;язками , хай виходять з громадянства і перевірять на собі як країни Європи будуть ставитися до людей без громадянства .Я дуже сподіваюсь , що країни Європи зроблять аудит тих персон ,які під прихистом ,з яких вони областей Украіни .
Я подивилась відео с українцями - сорі, це збіговисько нахлібників, які скористались можливістю вивозу батьків інвалідів, волонтери в один кінець та інші хитрожопі. скоріше би уже відміняли всі виплати. соромно за таких колишніх співгромадян , пояснення деяких людей ну просто убогі.Якщо їм Україна не потрібна то нехай всі свої проблеми вирішують самі якби не українські паспорти вони б не мали можливості ні виїхати в Європу ні елементарно там влаштуватись
А якщо наші хлопці,які в окопах теж скажуть,що вони розчаровані та роздратовані ? А ? Що буде ? руня піде на Європу , і ті ’ чоловіки ’ кого будуть захищати ???
Ах ,да , я розумію , чоловіки оновлять свої дані і вияснеться,що вони через Тислу на матрасі переплили .
показать весь текст
Полковой раввин Изя 26 апреля в 14:46
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Я, как медик, очень цинична.По другому ни как...
Но, когда ты видишь ВПО с Херсона, которые жили в оккупации, Бучи, Мариуполя, 4х летний детей, рисующих маму, папу и себя, а сверху ракету- то тут и мой цинизм разваливается.
Ну, это уже на поколения.
ivareka 26 апреля в 14:48
читала все это голосом марьяны... высказались, ну и прекрасно)
Графиня Шезвездицкая 26 апреля в 14:49
Ответ дляПолковой раввин Изя
Ну, это уже на поколения.
Вы не представляете, мой лист ожидания, что бы пойти в терапию..
А я 4 месяц получаю резюме: курсы/гештальт и когда задаю вопрос о базовом образовании, сертификатах повышения, супервизиях- блоооо....еще и возмущаются, что я много хочу.
Inconvenient 26 апреля в 14:50
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
кстати, а если такая фигня, что их призовут в армию Польши или Германии? как тебе такое, илон маск?
Польша боролась за независимость в течение столетий после ее первого раздела, сохранила свою илентичность, культуру. Воевали все - и элита, и власть имущие. В Украине эти категории воюют? Поэтому в Польше это будет вполне справедливо - воевать.
Полковой раввин Изя 26 апреля в 14:51
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Вы не представляете, мой лист ожидания, что бы пойти в терапию..
А я 4 месяц получаю резюме: курсы/гештальт и когда задаю вопрос о базовом образовании, сертификатах повышения, супервизиях- блоооо....еще и возмущаются, что я много хочу.
Психолог после курсов, ага... Кстати, мой друг с образованием ’военный психолог’ дёрнул из Киева в Прагу ровно за неделю до начала всех событий. Таки хороший военный психолог.
Графиня Шезвездицкая 26 апреля в 14:52
Ответ дляПолковой раввин Изя
Психолог после курсов, ага... Кстати, мой друг с образованием ’военный психолог’ дёрнул из Киева в Прагу ровно за неделю до начала всех событий. Таки хороший военный психолог.
Они считают себя писхологами)
КокоСина 26 апреля в 14:55
Моя мама з вітчимом живуть в Португалії майже 30 років. В свій час вітчим поїхав туди на роботу, через рік забрав маму. Проживши 8 років вони купили там квартиру. Роблять раз на 5 років резидента. І все. Додому в Україну приїжджали раз на рік лише тому що в Україні я і мій брат . Карта резидента у вітчима до 25 року. Паспорт закордонний теж. Без закордонного паспорта він резидента не зробить. Він має 57 років. Тепер питання якого бена він зараз має їхати в Україну для оновлення даних? По перше це більше 3 тис км, по друге назад його вже не випустять до 60 років. Оце чувак дожив майже до 60 років пахаючи сам на себе, а тепер він ухилянт
Маня_53 26 апреля в 14:55
Нарешті,одна адекватна людина на форумі!
Автор,підтримую вас!
18 1
Маня_53 26 апреля в 14:57
Ответ дляNatal_ka91
Ви повторюєте наративи, які вчора видала безугла. Прям співпадіння.
Це не наратив
5 1
Дождливая 26 апреля в 14:57
Ответ дляOlesa-4927
Ні, мене не бентежить це . Чому ? Тому що мій син вже на другій війні ,коли він пішов в АТО в 2014 його донці було 3 місяці ,зараз він ії бачить два рази на рік , тому що його замінить ніким , да не тільки його .
Кажуть , що виїхало майже 600 тис чоловіків , чому ті хлопці, які воюють і гинуть щодня, сьогодні повинні захищати 600 тис будинків, власності, рідних тих особей, їх можливість повернутися додому?
Не може бути, щоб обов´язки для громадян України, які зараз в Україні були одні, а для громадян України, які зараз не в Україні інші.
Незаконно не надають ’консульські послуги’?
Незаконно.
Чи не стояти на військовому обліку і не виконувати конституцію незаконно?
Незаконно.
Чому має бути різне незаконно? Та ви мабуть і не дослідили як будуть видавати документи дітям .
А ще кажуть, що 600 тис вояків штани в тилу протирають. Чомусь це нікого не обурює. Обурюють тіки менеджери і сантехніки, що виїхали
І чорним по білому сказано- не повернуться з фронту хлопці, скіки не відловлюй інших і не пхай в буси
І що означає - не стояти на обліку незаконно? Ті, хто виїхав раніше на підставі внж знялися з обліку самим законним чином. Але тепер, якщо не інвалід, то все, внє закона, тіки інваліди і циркачі у нас тепер громадяни, інші - ухилянти
Lena-Lena12 26 апреля в 14:57
А хтось може пояснити, що то таке як ДП Документ? Це посольство чи консульство? Бачила сюжети по ТСН, то всі майже в цьому ДП Документі… гроші за послуги в казну держави йдуть? Чи що це за явище? Бачила, що жінки, діти чекали документів… та їм не видавали. Сорі, не по темі. Але що то за контора така, це щось нове від держави? Послуги там платні чи ні?
2 1
begovelik 26 апреля в 14:58
Ответ дляПолковой раввин Изя
И тут поддержу, как человек, насмотревшийся на посттравматический синдром и его последствиях (и не только у воевавших).
Так вы таки мальчик? По вашему стилю написания это тоже чувствуется )
Мerida 26 апреля в 14:59
Ответ дляOlesa-4927
Ні, мене не бентежить це . Чому ? Тому що мій син вже на другій війні ,коли він пішов в АТО в 2014 його донці було 3 місяці ,зараз він ії бачить два рази на рік , тому що його замінить ніким , да не тільки його .
Кажуть , що виїхало майже 600 тис чоловіків , чому ті хлопці, які воюють і гинуть щодня, сьогодні повинні захищати 600 тис будинків, власності, рідних тих особей, їх можливість повернутися додому?
Не може бути, щоб обов´язки для громадян України, які зараз в Україні були одні, а для громадян України, які зараз не в Україні інші.
Незаконно не надають ’консульські послуги’?
Незаконно.
Чи не стояти на військовому обліку і не виконувати конституцію незаконно?
Незаконно.
Чому має бути різне незаконно? Та ви мабуть і не дослідили як будуть видавати документи дітям .
пусть не защищает. это его выбор. ваш в опасности с 2014, почему другим этого же желаете?
автор Olesa-4927 26 апреля в 14:59
Ответ дляДжеральдина.
Вы сами себе противоречите и несете откровенную чушь. Они имеют полное право находиться в стране как беженцы, именно потому что на страну напали. А вот защищать ее ценой своей жизни - нет, не обязаны. Ни в одной воюющей стране такого не было за последние десятилетия. Кроме, ммм, Сев Кореи.

И не надо строить из себя дурочку, меля, что всего лишь навсего от мужчин просят обновить свои данные. Это прямой пути к обратному невыезду.
Короче, вы сами виноваты, что не выехали сами через Херсон, раз вас так трясет сейчас от зависти и злобы, что кто-то это сделал, а вы попали в удавку вечной войны теперь.
Вы сделали свой выбор и отвечайте за него сами, остальные будут делать тоже самое и надо будет - выкинут паспорт, если это даст им какой-то толк
А з чого ви взяли ,що мене трясе від завісті ? Війна пришла в мій дім ,і я тут .Син на війні .Мені цікаво, де всі ці чоловіки «українці» і їх жінки були, коли на кордоні блокували наші фури, гинули водії та висипали наше зерно? Чому їх тоді не було видно? Чому стають у черги за паспортом країни, яку залишили у тяжкі часи? Всі хочуть жити і малі, і дорослі, і старі. Та та грань, що одні повинні, а інші ні? В країні війна, яку готували 30 років, свідомо, відкрито. Як на мене, сама велика біда нашого народу, це те , що більшість не ідентифікують себе українцями, тому маємо те що маємо. Впевнена,що ви і є той ’ недоукраінець ’ позиція яких як зручно/корисно/вигідно, то «ми з України». А як ж трабли - то «шо вона мені дала, та ВАША Україна».
.
20 4
Liebelebenn 26 апреля в 14:59
По аналогії з подіями минулого століття: воїни бачать, що за влада ними керує і виходять організовано в Європу. Ось так. Вже деякі бригади просто йдуть з фронту.
Поки шмаркля коломойського, яким керують фсбешні покидьки буде сидіти в Києві, я особисто аплодую стоячи всім, хто не хоче щоб на їх крові слуги народу жиріли далі.
Какаяразніца, хотьпардом? Ок! Нехай заходять кацапи і влаштовують чистки, мало ракет, мало вбивств, ок...нехай буде більше. Мої син і чоловік будуть пробиватися в Європу. Українцями в Україні не можна бути, ок, нехай живуть рузькогаварящі любителі кварталу і вєлікого совєтского саюза
КокоСина 26 апреля в 15:01
Ответ дляLena-Lena12
А хтось може пояснити, що то таке як ДП Документ? Це посольство чи консульство? Бачила сюжети по ТСН, то всі майже в цьому ДП Документі… гроші за послуги в казну держави йдуть? Чи що це за явище? Бачила, що жінки, діти чекали документів… та їм не видавали. Сорі, не по темі. Але що то за контора така, це щось нове від держави? Послуги там платні чи ні?
Це державне підприємство яке займається видачею паспортів. Воно в Україні давно діє. Свої два закордонні паспорти я робила через них в Україні..Там було дорожче ніж в паспортному, але швидше і без черг
автор Olesa-4927 26 апреля в 15:02
Ответ дляМerida
пусть не защищает. это его выбор. ваш в опасности с 2014, почему другим этого же желаете?
читайте уважно , я написала,що мене НЕ бендежить .
begovelik 26 апреля в 15:02
Ответ дляПолковой раввин Изя
Гражданство какой из этих западных стран вы имеете и работали ли на государственные органы этих стран?
Шта? Я говорю про систему в целом. Про действия власти вопреки конституции. В Украине каждый из правителей в той, или иной степени ложил свой хр€н на конституцию. Сработало ты такое во Франции, или в США. Вспомните минетный скандал с мужем Хиллари, который из-за этого подал в отставку. В нашем постсовке такое невозможно
Джеральдина. 26 апреля в 15:03
Ответ дляOlesa-4927
А з чого ви взяли ,що мене трясе від завісті ? Війна пришла в мій дім ,і я тут .Син на війні .Мені цікаво, де всі ці чоловіки «українці» і їх жінки були, коли на кордоні блокували наші фури, гинули водії та висипали наше зерно? Чому їх тоді не було видно? Чому стають у черги за паспортом країни, яку залишили у тяжкі часи? Всі хочуть жити і малі, і дорослі, і старі. Та та грань, що одні повинні, а інші ні? В країні війна, яку готували 30 років, свідомо, відкрито. Як на мене, сама велика біда нашого народу, це те , що більшість не ідентифікують себе українцями, тому маємо те що маємо. Впевнена,що ви і є той ’ недоукраінець ’ позиція яких як зручно/корисно/вигідно, то «ми з України». А як ж трабли - то «шо вона мені дала, та ВАША Україна».
.
Есть только одна грань - выжить
Война пришла в ваш дом - вот и защищайте его и не жалуйтесь. Другие ищут себе новый дом, вы могли поступить аналогично, но выбрали другой путь. Но самое смешно, этот закон реально никого не обяжет переться в Украину, он просто оттолкнет еще больше тех, кто сомневался возвращаться им в принципе или нет. Но сам факт реализации подобных ограничений свобод и прав человека говорит о многом. Еще все только начинается
Но что я вам пишу, уже вижу, что вы ради срача эту тему создали
10 1
Мerida 26 апреля в 15:03
Ответ дляOlesa-4927
читайте уважно , я написала,що мене НЕ бендежить .
вы про защиту 600 тыс домов выехавших написали. не я
Графиня Шезвездицкая 26 апреля в 15:04
Ответ дляПолковой раввин Изя
Психолог после курсов, ага... Кстати, мой друг с образованием ’военный психолог’ дёрнул из Киева в Прагу ровно за неделю до начала всех событий. Таки хороший военный психолог.
Если Вы в Киеве-https://yakty.com.ua/ . Молодой БФ,хорошие ребята
Если нет, то все равно, у них есть печатные материал( бесплатный)
Дождливая 26 апреля в 15:03
Ответ дляLena-Lena12
А хтось може пояснити, що то таке як ДП Документ? Це посольство чи консульство? Бачила сюжети по ТСН, то всі майже в цьому ДП Документі… гроші за послуги в казну держави йдуть? Чи що це за явище? Бачила, що жінки, діти чекали документів… та їм не видавали. Сорі, не по темі. Але що то за контора така, це щось нове від держави? Послуги там платні чи ні?
Ще й які платні. Це теж викликало обурення, бо люди заплатили чималі гроші ща паспорт, щось там під 5 тис грн, а його тепер не видають ще ДО набуття законом чинності раз, і на момент сплати таких умов- ти платиш гроші, тобі хер - не було
alex-3f3c 26 апреля в 15:03
Херня то все, пасту в тюбик не затолкаеш, то шо там на хайпі менеджери придумали, типу заборонити випускати, заборонити паспорта, заборонити дихати, заборонити маструбувати, то для тупого плєбса, нікто нікого не змусить вертатись, навіть засуджених в Европі і в Україні не видають, хоча на них є ордер на депортацію, то шо казати про тих кто закон не порушував
Lena-Lena12 26 апреля в 15:04
Ответ дляКокоСина
Це державне підприємство яке займається видачею паспортів. Воно в Україні давно діє. Свої два закордонні паспорти я робила через них в Україні..Там було дорожче ніж в паспортному, але швидше і без черг
А посольства чи консульства давно відмінили тепер? Тепер воно Документ називається? Бо в сюжеті в Польщі - Документ, дивлюся далі, Німеччина - теж Документ. Але ні прапора нашого не видно. Раніше ж наче посольства наші були. Мабуть, відмінили.
Natal_ka91 26 апреля в 15:07
Ответ дляOlesa-4927
А з чого ви взяли ,що мене трясе від завісті ? Війна пришла в мій дім ,і я тут .Син на війні .Мені цікаво, де всі ці чоловіки «українці» і їх жінки були, коли на кордоні блокували наші фури, гинули водії та висипали наше зерно? Чому їх тоді не було видно? Чому стають у черги за паспортом країни, яку залишили у тяжкі часи? Всі хочуть жити і малі, і дорослі, і старі. Та та грань, що одні повинні, а інші ні? В країні війна, яку готували 30 років, свідомо, відкрито. Як на мене, сама велика біда нашого народу, це те , що більшість не ідентифікують себе українцями, тому маємо те що маємо. Впевнена,що ви і є той ’ недоукраінець ’ позиція яких як зручно/корисно/вигідно, то «ми з України». А як ж трабли - то «шо вона мені дала, та ВАША Україна».
.
Ок, а як то відмовитися від громадянства? Це неможливо зараз. Тому ви самі собі суперечите
Lena-Lena12 26 апреля в 15:08
Ответ дляДождливая
Ще й які платні. Це теж викликало обурення, бо люди заплатили чималі гроші ща паспорт, щось там під 5 тис грн, а його тепер не видають ще ДО набуття законом чинності раз, і на момент сплати таких умов- ти платиш гроші, тобі хер - не було
Цікава картина. То як платно, хтось наживається. Чи воно в держбюджет йде? Колись, пам’ятаю, скандал з Євробаченням… за якусь там артистку платно голосували, вона виграла, але не поїхала… і гроші тю-тю за голосування, комусь в кишеню.
Дождливая 26 апреля в 15:08
Ответ дляLena-Lena12
А посольства чи консульства давно відмінили тепер? Тепер воно Документ називається? Бо в сюжеті в Польщі - Документ, дивлюся далі, Німеччина - теж Документ. Але ні прапора нашого не видно. Раніше ж наче посольства наші були. Мабуть, відмінили.
Посольства є. Туди фіг спіймаєш віконце, в дп Документ до 15.04 була жива черга, зручно.
КокоСина 26 апреля в 15:09
Ответ дляLena-Lena12
А посольства чи консульства давно відмінили тепер? Тепер воно Документ називається? Бо в сюжеті в Польщі - Документ, дивлюся далі, Німеччина - теж Документ. Але ні прапора нашого не видно. Раніше ж наче посольства наші були. Мабуть, відмінили.
Консульства є. Але там лише електронна черга була яку нереально було зловити,бо сало місць . В ДП документ можна було приїхати а живу чергу стати і зробити паспорт , або в електронній на певний час. І в консульстві якщо паспорт дитині робить один з батьків, то треба була згода іншого. В ДП документ не треба було цього.
Полковой раввин Изя 26 апреля в 15:09
Ответ дляbegovelik
Так вы таки мальчик? По вашему стилю написания это тоже чувствуется )
Нет, я девочка.
КокоСина 26 апреля в 15:10
Ответ дляLena-Lena12
Цікава картина. То як платно, хтось наживається. Чи воно в держбюджет йде? Колись, пам’ятаю, скандал з Євробаченням… за якусь там артистку платно голосували, вона виграла, але не поїхала… і гроші тю-тю за голосування, комусь в кишеню.
Там оплата складалася з декількох частин. сума за паспорт, доставку і комісія ДП документ