Изменено 27 апреля в 07:15

За чий кошт діти їдуть на вихідні до колишнього?

З нього стягуються аліменти, зараз з урахуванням боргу це 70% . Дітей забирає вкрай рідко, десь раз на 2 місяці, забирає десь до обіду в суботу і в неділю в 8 вечора забираю їх. Вимагає на цей час щоб я давала їм гроші на їжу, близько 1к на ці два дні на трьох дітей.
Я вважаю, що не маю давати ці гроші, але каже що якщо я не дам, то він і не забере їх.
Крім зарплати має доход від здачі двокімнатної квартири біля метро, я з цих грошей нічого не отримую.
Що скажете, повинна я оплачувати поїздку до батька?
показать весь текст
46 7 7
Сирожено_пирожено 28 апреля в 09:59
Ответ дляДобра всем!
Він накручує їх проти мене конкретно. Але ви праві, дякую
Накручивает против вас и за ваш же счет?
Первое перестаньте оплачивать это!
Второе конечно показывайте без тени смущения его во всей красе, удачи
AmazingLady 28 апреля в 10:08
Ответ дляТелефон Рубика
А вам абы мужчинке было сладенько, только б женщина побольше мучалась и имела проблем.
А мне абы правду написать, пивас аж корежит, так не нравится
Телефон Рубика 28 апреля в 10:13
Ответ дляAmazingLady
А мне абы правду написать, пивас аж корежит, так не нравится
У меня нет бывших мужей, ребенок взрослый.Личного тут ни на грамм.Я просто не понимаю, как можно так упиваться, что у другой женщины дети папе не нужны.И находить позитив в том, что отец этих детей спокойно может найти лазейку и вертеть потребности своих отпрысков на органе движения.Что тут радостного?
AmazingLady 28 апреля в 10:33
Ответ дляТелефон Рубика
А папе можно больше не крутитться, тоотко маме оно надо,
Ну раз родила то наверное надо.
AmazingLady 28 апреля в 10:34
Ответ дляТелефон Рубика
У меня нет бывших мужей, ребенок взрослый.Личного тут ни на грамм.Я просто не понимаю, как можно так упиваться, что у другой женщины дети папе не нужны.И находить позитив в том, что отец этих детей спокойно может найти лазейку и вертеть потребности своих отпрысков на органе движения.Что тут радостного?
Вы просто не понимаете как можно констатировать факты? Ну это ваша проблема, не моя. Не нравится правда людям. Находить позитив- ваши лживые предположения. Продолжайте дальше. Тут любят упиваться своими лживыми догадками. Вертите чем хотите
МЧСница 28 апреля в 10:49
Ответ дляДобра всем!
Мабуть і хоче, бо обов´язків він себе вже позбавив
так мабуть и на вiйну хоче. Как свободный от всех отцовских прав и обязанностей человек.

Детям бы сказала как есть. У папы нет денег, чтобы с вами встречаться. Или есть, но он не хочет их на вас тратить. Дети должны понимать. Если они у вас, вы тратитесь. Если они у него он тратися. Это не зверушки на передержке, к которым еще корм должен прилагаться, чтобы их взяли. Это его же блин дети. Позорище конечно такое поведение :(
Ашотакоя 28 апреля в 12:43
Ответ дляСанта Барбара
От і я такої є думки, написала як раз коментом вище. Має за ті 2 місяці зараз 50 тисяч і вдавитись готова, але колишньому тисячу не дати. І байдуже на почуття дітей абсолютно, чи скучають вони за татом, чи їм боляче від цього всього.
В мене такий самий, і ще не колишній. Але очевидно шо він не захоче спілкуватись, бо і в сім´ї майже не цікавиться дитиною. Я більше йому народжувати не збираюсь. І живу з ним, бо сама тата не мала, бо батьки через свої розборки зробити погано лише мені. Тільки тому що пройшла через це, не хочу щоб таке ж відчувала моя дитина, вона постійно розказує мені який тато найкращий і я не хочу її розчаровувати. Виросте все зрозуміє. А поки так , тато найкращий, всі її люблять і хай буде щаслива. І я розумію на скільки це по дурному, але знаючи наскільки він їй важливий, я б платила йому навіть якби не бачила аліментів.
Платила б як аніматору на день народження, як в кіно, або в парку розваг, не тому що так треба чи не треба, а для того щоб моя дитина була щаслива.
А тут мати зараз 50 штук і одну не дати, бідні ті діти, ні татові не треба, ні мамі.
Что значит удавиться? БЖ автора же не удавился, когда счттал, что 166 гривен в день на троих достаточно?! Тем более, что у этого жлоба доход на одного больше, чем алименты. 25000 это с учетом накопленного долга. Выплатит долг и сумма уменьшится.
А живете с мужем любой ценой рали ребенка это зря. Ничего хорошего из такой семьи ребенок не вынесет.
Ашотакоя 28 апреля в 12:40
Ответ дляТелефон Рубика
А вам абы мужчинке было сладенько, только б женщина побольше мучалась и имела проблем.
Она (или он?) во всех темах о разводе и алиментах гнобит женщин, на которых остались дети, и яростно защищает святую матню.
Ашотакоя 28 апреля в 12:41
Ответ дляAmazingLady
А мне абы правду написать, пивас аж корежит, так не нравится
Не, вам абы мудачье оправдать. Прям насилуют их, бедненьких, чтобы забеременеть. При том что подавляюшее большинство мудчин хрен презерватив наденет, если не хочет детей.
AmazingLady 28 апреля в 13:04
Ответ дляАшотакоя
Не, вам абы мудачье оправдать. Прям насилуют их, бедненьких, чтобы забеременеть. При том что подавляюшее большинство мудчин хрен презерватив наденет, если не хочет детей.
А вам абы мудачье в женском обличье оправдать. Прям рот закончился сказать нет..подавляющее как раз оденет..
Ашотакоя 28 апреля в 13:19
Ответ дляAmazingLady
А вам абы мудачье в женском обличье оправдать. Прям рот закончился сказать нет..подавляющее как раз оденет..
Как у вас все легко! Вот такие, как вы, и развели культ матни. Потому отказ в семье они не принимают. Как раз подавляющее болтшинство мужиков уверены, что предохранееие - проблема женщины. Даже, если ей нельзя ОК и единственным средством предохранения является презерватив.
AmazingLady 28 апреля в 15:04
Ответ дляАшотакоя
Как у вас все легко! Вот такие, как вы, и развели культ матни. Потому отказ в семье они не принимают. Как раз подавляющее болтшинство мужиков уверены, что предохранееие - проблема женщины. Даже, если ей нельзя ОК и единственным средством предохранения является презерватив.
Не такикаевыкайте. Такие как вы а судьи кто. У вас культ вагины? Так я очень хорошо в курсе какие гнидощные женщины бывают. И защищать их не буду ни под каким соусом
AmazingLady 28 апреля в 15:04
Ответ дляАшотакоя
Как у вас все легко! Вот такие, как вы, и развели культ матни. Потому отказ в семье они не принимают. Как раз подавляющее болтшинство мужиков уверены, что предохранееие - проблема женщины. Даже, если ей нельзя ОК и единственным средством предохранения является презерватив.
Удалено администрацией...
Ашотакоя 28 апреля в 15:31
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
AmazingLady 28 апреля в 16:45
Ответ дляАшотакоя
Удалено администрацией...
Жаль что ваши не пользовались. Не вам судить. Дуйте щеки
Мішечок щастя 29 апреля в 02:14
Ответ дляКлептоманка
Я навіть знаю що діти скажуть на вашу пропозицію - заплати йому.
Платити?
Ви вперто намагаєтесь доказати, що праві і варто поливати тата брудом?
Діти переживають такі ситуації набагато болючіше і в подальшому це може лишити серйозний слід.
Я не знаю особисто чоловіка автора, і не можу сказати точно якими способами чи підходами треба на нього повпливати, але однозначно не через травми власних дітей.
Ашотакоя 29 апреля в 07:09
Ответ дляAmazingLady
Жаль что ваши не пользовались. Не вам судить. Дуйте щеки
Вы еще раз подтвердили мою правоту. В каждой теме пробиваете дно.
AmazingLady 29 апреля в 07:55
Ответ дляАшотакоя
Вы еще раз подтвердили мою правоту. В каждой теме пробиваете дно.
Вы его уже давно пробили. Никакой правоты вашей нет
Клептоманка 29 апреля в 21:38
Ответ дляМішечок щастя
Ви вперто намагаєтесь доказати, що праві і варто поливати тата брудом?
Діти переживають такі ситуації набагато болючіше і в подальшому це може лишити серйозний слід.
Я не знаю особисто чоловіка автора, і не можу сказати точно якими способами чи підходами треба на нього повпливати, але однозначно не через травми власних дітей.
Омг, я вас питаю про конкретні дії, а не про теорію хто правий, хто винуватий.
То будуть поради що саме треба робити на таку пропозиції дітей?
Мішечок щастя 01 мая в 06:34
Ответ дляКлептоманка
Омг, я вас питаю про конкретні дії, а не про теорію хто правий, хто винуватий.
То будуть поради що саме треба робити на таку пропозиції дітей?
Не полінуйтесь почитати всі мої повідомлення
Клептоманка 01 мая в 17:03
Ответ дляМішечок щастя
Не полінуйтесь почитати всі мої повідомлення
Не смішіть. Ви відповіли на моє попереднє питання, пропонуєте тим самим відповідати на пропозицю дитини заплатити татові?
Ну скаже мама що в неї нема на це грошей - залишиться ворогом народу, оскільки тато скаже: якби мама хотіла, вона б дала вам грошей і ми б чудово провели час, адже я ЇЙ ДАВ ГРОШІ САМЕ ДЛЯ ВАС.
Дітям в 10 років чхати що нема на їжу, їх хвилює що мама ніц не зробила, щоб батько їх забрав.
Ви просто теоретик і все.
1 1
Мішечок щастя 02 мая в 00:49
Ответ дляКлептоманка
Не смішіть. Ви відповіли на моє попереднє питання, пропонуєте тим самим відповідати на пропозицю дитини заплатити татові?
Ну скаже мама що в неї нема на це грошей - залишиться ворогом народу, оскільки тато скаже: якби мама хотіла, вона б дала вам грошей і ми б чудово провели час, адже я ЇЙ ДАВ ГРОШІ САМЕ ДЛЯ ВАС.
Дітям в 10 років чхати що нема на їжу, їх хвилює що мама ніц не зробила, щоб батько їх забрав.
Ви просто теоретик і все.
Я адекватна. Використовувати дітей у війні з колишнім, останнє що спаде на думку здраво мислячій людині